Колики при момченцата и момиченцата

  • 8 984
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Коликите при Кало започнаха от 14-ия ден и продължиха до 2,5-3 месеца. Не мисля, че е много като период. По-скоро е до дете.

# 16
  • Мнения: 4 292
Имам син и дъщеря. Синът ми нямаше абсолютно никакви колики, или поне аз не съм разбрала. Дъщеря ми има и до сега, макар и не интензивни.

# 17
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Имам две дъщери-голямата врещеше почти денонощно близо 4 месеца,а малката мрънкаше само 20 дена.Мисля, че е индивидуално.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ами май е вярно. И аз по наблюдения сред приятелките мисля че е така. Докато сина ми беше в болницата като новороден, имаше един доцент дето все викаше "не се притеснявай ще е добре детето, само че мъжете се адаптираме по-трудно към живота, вие жените сте по-силни и всичко при вас минава по-бързо и лесно" абе той го казваше като на майтап, ама май има някаква доза истина

# 19
  • Мнения: 822
Аз не разбрах какво е това колики  Wink
Може би има нещо общо с пола...

# 20
  • Мнения: 9 776
Аз не съм чувала за такава зависимост. Имам дъщеря и син и нито единия не е имал колики, слава богу Peace.

Блонди, можеш да пуснеш анкета и така да видим дали е вярно твърдението.

# 21
  • Мнения: 941
мисля че не е вярно, мисля че всичко зависи от детето, неговия праг на болка,
Имам две момичета, първото имаше жестоки колики до 6тия месец, много ревливо като цяло бебе, и сега е такава, втората изобщо не е имала колики или ги  е търпяла, сега също е спокойна и напориста бебка, която рядко реве,

# 22
  • Мнения: 5 790
Имам момиченце, така и не разбрах какви са тези прочути колики. Simple Smile

И при мен така. Не е имала колики.

# 23
  • Мнения: 305
И двете щерки откараха доста с коликите - Яна имаше колики до 3 месец, Петя - до 5 месец. Беше си един ужас...

В същото време, познавам момченца, които така и не получиха колики, така че не вярвам на подобни обобщения.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 766
От личен опит - при мен беше така. Дияна нямаше никакви колики, само веднъж плака от колики. Алекс имаше колики от родилното отделение.
Но съм говорила с мами с момичета, които са имали доста проблеми с коликите.

# 25
  • Мнения: 1 554
леко колики имаше Peace

# 26
  • Мнения: 3 376
Не е имал колики сина ми.

# 27
  • Мнения: 1 512
Имам момиче и на никоя бъдеща мама не пожелавам коликите които имаше моята бебка.Сестра ми има момченце и не разбра що е това понятие колики както и зъбоникнене.

# 28
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И двамата бяха криви вечер някъде докъм 6-тата седмица, после това отзвуча - обаче класически колики с присвиване и ревове с часове никога не е имал нито баткото, нито дребната.
Не мисля, че коликите имат връзка с пола на детето - имат връзка с алергиите обаче, със сигурност (а за тях пола не е от значение или поне не съм попадала на такава информация).

# 29
  • Мнения: 2 334
Дъщеря ми почти нямаше колики,но от споделено май наистина при момчетата са по силни Peace

Общи условия

Активация на акаунт