Клуб на развеждащата се съпруга

  • 14 688
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
Добре де, ти спомена че любовницата е омъжена с дете.Защо не кажеш на мъжа и за нейната авантюрка, с уговорката той да не и казва от къде е разбрал.Да я видим тогава, ще бъде ли толкова "разбираща".То че твоя мъж е объркан , и мекушав това го разбрах, но ми се струва че тя го"обърква", а като я подгони мъжа и дали ще има възможност да разбира толкова твоя мъж.И току виж пък и мъжлето ти излязъл от объркването.

# 46
  • Мнения: 2 556
Най-малкото може да се говори с нея тя готова ли е да рискува семейството си и да подлага мъжа си на същото, през което ти преминаваш. Ако ще го овакантява, да знаеш поне Twisted Evil

Нека не забравяме историята на Бойко Борисов и Цветелина Бориславова - срещат се, когато тя е омъжена с 2 деца, а Бойко - женен с 1 дете. И двамата се развеждат. Половинките им - тоест бившата жена на Бойко и екс-мъжът на Цветелина - се женят, взимат детето на Бойко и едното на Цветелина и заминават в Щатите, където живеят семейно и до днес. Бойко и Цветелина са си и те заедно и отглеждат второто дете на Цветелина. Това малко извън темата беше, просто се сетих какви щастливи развръзки стават понякога.

# 47
  • Мнения: 1 186
Това за Бойко Борисов не го знаех newsm78.....

# 48
  • Мнения: 2 556
И аз не я знам от първа ръка и не давам гаранции, такава е историята според всички жълти вестници, не е опровергавана никъде ... Не вярвам нещо да е напълно невярно, а да го пишат от 10 години по вестниците в един и същи вариант. Хайде че става спам, спирам  се.

Ето може да се прочете и тук примерно:

http://www.presabg.com/article/7843

# 49
  • Мнения: 2 723
Трудно ми е да разбера как можеш да обичаш някой който освен, че ти е изневерил, продължава и да те унижава и след това с безумното си поведение...
Не ти ли се свърши любовта, някъде след като разбра за връзката му? Или като ти каза, че има нужда от време да избере... или като се светна че освен кръшкач е и лъжец Sick
Това ли е мъжа в който се вклюби?
Щото аз мога да разбера, че някой е кривнал, но после истински разкайващият се за тъпата си постъпка човек не се държи като твоето подобие на мъж...
А и като се надяваш на чудо, фани си промени заглавието на темата на "как да си върна любовта на мъжа, на който не му дреме за мен"...
Ако си решила да се развеждаш, развеждай се, ако вярваш в чудеса, продължавай да се надяваш, докато го чакаш да си избере между теб и кифлата...
Отврат ooooh!

А тая история за бат Бойко и аз я знам, ама доколко е истина... Thinking

И от моя страна ще усети много старание за поправяне на причинете заради, които се е стигнало дотук.
А като гледам, той вече е успял и да те накара да се чувстваш виновна  Whistling
Какво ти каза, че е потърсил разбиране и любов другаде, защото ти не му ги даваш, докато си заета с грижи покрай децата...
Аре бе, толкова са прозрачни тия истории  Mr. Green

Последна редакция: пн, 05 яну 2009, 15:09 от Никси

# 50
  • Мнения: 293
Алесия а има ли вариант да търпиш просто,защото те е страх от неизвестното бъдеще,от самота и се чувстваш несигурна ? На мен на там ми бие ? newsm78

# 51
Имах предвид Авторката да информира съпругът на любовницата за извънбрачната  връзка на любовницата със съпруга на авторката.Мъжете се правят на толерантни когато въпростът опира до тяхната лична свобода, но заподозрат ли съпругата си в извънбрачна връзка мигом отношението им се променя.Да видим тогава измамения съпруг дали няма да покаже правия път на невярната си съпруга, от което пък може да се възползва авторката, като се покаже като разбираща и любяща неверния си съпруг, пък всъщност с едно наум.
Алесия а има ли вариант да търпиш просто,защото те е страх от неизвестното бъдеще,от самота и се чувстваш несигурна ? На мен на там ми бие ? newsm78
Я се постави на нейно място с две малки деца, едното от коитоп бебе и неуверенен лабилен съпруг, който се олюлява след първата фуста като влюбен глупак.Лесно се съди отстрани.

# 52
  • Мнения: 293
Едно е да стои и да прощава,защото вярва ,че мъжът и ще се оправи.Може да стои и да прощава,защото и се иска да вярва.А може да стои и да търпи залъгвайки себе си просто от страх по бъдещото непознато,подценявайки себе си и никога така няма да намери сили да потърси своя път....

# 53
  • Мнения: 0
Алесия, не ми се искаше да пиша, но все повече твоята история ми напомня за моята. Лошото е, че с разбиране до никъде няма да стигнеш. И понежа аз разбирах /това ми беше грешката тогава/ моят продължи да се развява още няколко месеца. Просто започна да се крие повечко, да внимава доста, намери си помощници / приятели, които да го покриват/..........  Мисля, че само ултиматум би бил подходящ във вашият случай. Никакво разбиране. Идеята да информираш другата засегната страна лично на мен ми допада Peace И аз продължавам да го обичам /не си единствената ненормална Grinning/ колкото и да им е странно на някои.
П.С. А историята за Бойко, определено е вярна.

# 54
  • Мнения: 800
Бях в подобна ситуация когато второто ми дете бе на 1 месец. само дето мъжът ми не ми изневери, а ме излъга (заеми, пари, загуби в бизнеса, бомба в колата, полиции през нощта го издирват и т.н.), той решил да скрие за да не ме притеснява, но когато разбрах избеснях, защото ставаше въпрос за доста пари и семейни ценности....няма да разказвам всичко, фактите са че го изгоних, заради обидата, която смятах че не мога да простя - лъжата.... Живях един месец сама с двете деца - голямото на градина, малкото - кърмаче. Супер изживяване е. Аз съм в собствения си апартамент, т.е. нямам проблема на авторката с жилището. родителите ми починаха и разчитам само на себе си .... вярвайте ми - това беше някакъв ААААААААААД! и сега като се сетя настъхвам. Другият проблем бе парите -а тръгни на работа с две малки деца (4г. и пеленаче)?!  В крайна сметка при нас нещата се развиха към добро - т.е. извиненията бяха поднесени, оценени, дългът и обичта го върнаха и той ми се моли доста време докато му разреших да живее с нас отново и то при определени условия, още ни тече т.н. от мен пробен период. Но мъжът ми искаше да се върне през цялото време, иска да оправи бакиите си, част от заемите още ги изплащаме, иска да бъде с нас. Много лесно се дават съвети отстрани, обаче има много трудни решения и нито един съвет от който и да е не може да даде решението, всяка ситуация е различна и всеки си знае най-добре какво може и ккаво иска и как да го постигне. Само ще ти кажа, щом си силна жена, а не разчиташ за всичко на мъжа си, изработи го, момиче. Нека поживее някъде сам или с другата, нека сам поиска да се върне, ама тогава по твоите правила.... Лошото в твоя случай (и моя) е че трябва да имаш предвид децата, а не само собственото си его.

# 55
  • Мнения: 46 518
Имах предвид Авторката да информира съпругът на любовницата за извънбрачната  връзка на любовницата със съпруга на авторката.Мъжете се правят на толерантни когато въпростът опира до тяхната лична свобода, но заподозрат ли съпругата си в извънбрачна връзка мигом отношението им се променя.Да видим тогава измамения съпруг дали няма да покаже правия път на невярната си съпруга ...

Голям праз като й го покаже. Мъжът й, ако няма желание да е с нея, нищо не може да я спаси, ако е кръшкач и да не е тая, ще е следващата, ако пък е влюбен, ще я тъпче, даже тя да му лиже подметките.

Пък може и да им дойде добре дошло - любовницата да я изгонят и двамата да се съберат ...

# 56
  • Мнения: 2 556
Аз не бих завела децата си на село, ако няма там условия за гледане, само защото примерно мъжът ми е изперкал. Нека си прави каквото иска, според мен здравето на децата е на първо място и това дори той би трябвало да го проумее. Друго щеше да е, ако алесия има къде да отиде - тогава за какво да стои там? - но сега - няма смисъл да се правят на момента експерименти, представяте ли си какво е да се преместиш сама с 2 деца, едното от които бебе на 1 месец, на място, където няма условия за гледането им? Не бих го препоръчала на никоя жена, нека бебето поотрасне малко, да може да тръгне и тя на работа, тогава ще е 100 пъти по-лесно и приложимо всяко спасение от този мъж, ако се стигне дотам. Лично аз бих се постарала да побъркам тотално мъжа в подобна ситуация, но не всеки мъж се връзва лесно на манипулации, пък и всеки реагира на различен похват... Алесия, какво е слабото място на мъжа ти знаеш най-добре ти, колкото и да е променен сега, все трябва да има нещо, останало отпреди.

# 57
  • Мнения: 251
Да се запиша и аз!
Прочетох цялата тема и всички съвети в момента ми се виждат..........пробвала съм всички  ooooh!
Била съм в положението на авторката  Tired
Само където имах едно дете на 4 години.
1. Мълчах и търпях, защото обичам - НИЩО!
2. Избухвах, нервирах се, карах се - НИЩО!
3. Молех се всичко да се оправи - НИЩО!
4. Уведомих мъжът на семейната ни "приятелка" и негова колежка - НИЩО!
Факт: "Приятелката ми" /с две деца/ се разведе!
Ние се разведохме! Те отритнати от всички много се обичат и си се гледат  Sick
Само човек, който е минал през това знае какво е  Tired Болка, срам, унижение, безсънни нощи на самообвинения и накрая какво?????????
Ако човек е с по-слаба психика, може да откачи!
Докато един ден си даваш сметка, че най-важното е здравето на децата ти и твоето разбира се!
След година и половина още ме боли от факта, че са ме правили на глупачка, но по-важното го имам дъщеря си и здравето!
От голям град се преместих в малък, с времето детето ми свикна и спря да плаче за баща си, започнах работа, имам чудесно семейство /родители и брат/, приятели на които мога да разчитам!
Трудно ми беше, дори и сега на моменти, но няма как  ooooh!
Към авторката: Мила бъди силна, заради теб самата, заради децата си!Реши кое си струва и кое не! Аз рано осъзнах, че няма да мога да простя и просто изгубих надежда, че може да се оправи нещо!
Света не свършва с един развод!
Искренно ти пожелавам така да се развият нещата при теб, както ти смяташ, че е най-добре за вас!
 Hug  Hug  Hug
  bouquet   bouquet   bouquet

# 58
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ох, много смело раздавате съвети да се махне и да го остави. На мен не би ми било никак лесно да взема такова решение, особено ако съм в положението на  алесия. С бебе на 1 месец и 3 годишно дете, без място където да може да отиде и да си гледа на спокойствие децата поне на първо време. Да отиде на село, на студеното ли? Или на квартира, с две деца, и да я плаща с майчинството си? Лошото   е, че в момента е в такоава ситуация, че е в безизходица, и той го знае. Затова и се държи толкова отвратително. Sad

Аз, бих му дала пълен игнор. Да прави каквото ще. Все едно не съществува. Спираш готвене, пране за него и пр.Не здаваш въпроси.  Грижиш си се само за децата. Така поне докато мине зимата и студа. Поне малко бебето да дръпне и  да се почувстваш по-уверена в себе си.

Не е лоша и идеята и съпруга на изгората да разбере. Все пак така ще стане ясно на къде вървят нещата. Дали е забежка породена от страха от многото отговорности с новото бебе, или е нещо по-сериозно. Ако става въпрос за нещо по-сериозно, значи това е края,иначе защо да не прости? Ако има сили и желание след всичко разбира се. Лесно е човек да казва, аз това не бих простила, аз така бих направила, но когато попадне в подобна ситуация, вижда, че нещата и решенията хич не са лесни. Че си готов за компромиси за които не си предполагал преди.

Дано всичко се нареди за добро! Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 17 283
irka , аз пък бих казала, че ти смело раздаваш съвети. Личи си, че не си била в такава ситуация (за което мога само да те поздравя, разбира се) и не знаеш какво е да живееш така с човек, който обичаш. Повярвай ми, в пъти по-лесно се понася студа и неудобството, от това да си седиш у дома с децата и да се чудиш дали той в момента прави секс или само си пият пиенето и си говорят.
Бррр!

Общи условия

Активация на акаунт