Издребнявам ли?!

  • 5 737
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
И аз мисля, че не издребняваш. За мен не е важно какъв е подаръка, а самия жест, самото внимание. Радвам се много на картичка с някакво специално послание и ми е много много по скъпа от каквито и да било други подаръци. Не самият подарък, а жеста и вниманието са важни и затова мисля, че не издребняваш и те е заболяло. Но какво да се прави, разни хора, разни идеали ................ трябва да ги приемаме такива каквито са............

# 76
  • Мнения: 4 734
 Детето ми се върна пак с нещо за отбиване на номера от семейството на брата на вече бившия ми мъж. И това при положение, че те имат две деца и аз прекрасно зная какво им дава бащата на детето ми при всички празници. Обидно ми стана, на детето ми също.
 Сметкаджии и стипци винаги е имало и ще има. Така че не, не издребняваш.

# 77
  • Мнения: 252
И според мен не издребняваш, много е болно наистина. Миналата година свекърите подариха на 4 месечното ми бебе лотариен билет(непечеливш) и календарче ( на за какво му е), а тази година нищо. И на мен ми е болна, но вече и нищо не очаквам от никого, каквото такова. Аз не се принизявам на тяхното ниво и за всички празници ги уважавам.

# 78
  • Мнения: 2 757
И според мен не издребняваш, много е болно наистина. Миналата година свекърите подариха на 4 месечното ми бебе лотариен билет(непечеливш) и календарче ( на за какво му е), а тази година нищо. И на мен ми е болна, но вече и нищо не очаквам от никого, каквото такова. Аз не се принизявам на тяхното ниво и за всички празници ги уважавам.

Предполагам ако билетът беше печеливш, нямаше да напишеш това. Може би хората не са имали пари за повече, но са имали желание да дадат, и затова са дали шанс на късмета от лотарията. Ти явно и жеста не оценяваш.

Kasidy, понякога изглежда че е отбиване на номер, защото примерно са ти подарили нещо, което не харесваш. Но това не значи, че те самите не са го харесали. Наистина понякога много явно си личи, кое е отбиване на номер и кое е подарено с мисъл именно за човека, на който ще се подари, какво е подходящо на него и какво ще му хареса. Отбиване на номер е да ти подарят нещо очевидно неизползваемо, като примерно на дете да дадеш  платнено шалче за украса, което очевидно се ползва от възрастни и вероятността самото то да е подарък за жената, която го подарява и така тя си намира повод да се отърве от него, просто защото не носи шалчета или пък не и харесва десена. Цената на подаръка не би трябвало да е от значение, дори може на нещо безплатно, което сам си изработил или просто го имаш от някъде едно дете мноооого да се зарадва.

# 79
  • Мнения: 4 734
понякога изглежда че е отбиване на номер. Наистина понякога много явно си личи, кое е отбиване на номер и кое е подарено с мисъл именно за човека, на който ще се подари
О, отбиване си беше и още как. Все пак като допълнителна екстра се е намерил и начин едно от децата им да подметне на моето, че покупката всъщност си е била за него ама....
Простотия пълна.
За чифта чорапи и 6-те лв, които бабата и дядото и дали при сурваки няма да коментирам.

# 80
  • Мнения: 43
Ами аз не мисля,че издребняваш и аз понякога мисля като теб.много е неприятно когато има такова отношение от страна на роднините.Аз например се омъжих на далеч и не се виждам толкова често с моите роднини,но при всяко тяхно идване носят по нещо на децата и им оставят пари.Виж с роднините на мъжа ми е друго нещо-нищо ,че свекърите и леля му живеят на три спирки с автовуса-никога не са се сещали за децата.Да не ти казвам ,че неговите първи братовчеди/деца на въпросната леля/ не съм ги виждала от сватбата и те не познават моите деца,или пък ,че свекърите досега нито веднъж не са се обадили по телефона поне за да поискат да чуят децата-говорят само със сина си.Така ,че какво да кажа освен -пази Боже от такива роднини.

# 81
  • Мнения: 9 441
Не мисля,че издребняваш.В пълното право си си да се засегнеш.

# 82
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Догодина приложи на практика поговорките "Търкулнала се тенджерата, та си намерила похлупака", "На каквото си постелеш, на такова ще легнеш", "Каквото повикало, такова се обадило", "На зла круша зъл прът" и още много в този дух.
Поне аз така бих постълила.
Когато покажат пренебрежение към децата ми най-много ме боли.

# 83
  • Мнения: 199
Не мисля,че издребняваш. Ако аз бях на тяхно място щях да подаря,ако бях на твое щеше да ми бъде мъчно. Незнам ? Да не би да са били без пари... но то за едно бебче има толкова играчки за по 2-3 лв.... или боденце... не вярвам да е заради пари. Може както писаха горе да са решили,че щом не разбира - няма смисъл...

# 84
Може да са решили да го поднесат лично или да са забравили, ако са бързали или имат проблеми. Не си прави изводи само от един празник. За това, че не й обръщат внимание повече от 2 минути също има обяснение. Не всички могат да говорят безсмислици и да правят смешни физиономий повече от 2-3 минути, а за гушкането и аз не смея да гушкам чужди бебета. Първо, защото на майката може да не й е приятно и второ, защото ме ме е страхда не го нараня.

# 85
Защо не постъпиш и ти така ,като дойде празника ?Според мен има някаква завист тази жена към теб .Не си го слагай на сърце Hug

Общи условия

Активация на акаунт