Запек

  • 35 889
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 495
Е , да виж ако е презрял банан определено ще подейства разхлабващо , то кой плод , който е презрял не действа така Grinning.

# 31
  • Мнения: 1 820
за печени може,и така да действат.Както и печените ябълки  Peace

# 32
  • Мнения: 646
Почвам да пека плодовете, стига съм ги яла сурови !
Това за печените плодове не го знаех, мерси че го споделихте!   bouquet

# 33
  • Мнения: 25 623

Това за печените плодове не го знаех, мерси че го споделихте!   bouquet

Ами не знам, едно време като захранвахме бебетата, ни караха бананите да ги печем или попарваме във вряла вода (с корите, след това се белят).  Thinking
Вкусно е.  Wink Laughing

# 34
  • Мнения: 646
Даа, и на мен ми хареса! Току що изядох 1 печен банан (малко повече от час след вечеря).
А знаете ли кога е по-добре да се ядат печените ябълки / банани: вечер или сутрин?
Мерси   bouquet и извинявайте за подробните въпроси!

# 35
  • Мнения: 25 623
Ами сутрин на гладно би трябвало да действа най-добре.  Thinking

# 36
Zdr, az li4no kato qm su6eni smokini i napravo me otrqzva ili kesteni pe4eni mnogo pomagat,tui kato imat mnogo fibri.Slivi na gladno i te mnogo dobre mi deistvat Mr. Green Naughty
LI MOJE DA SI KUPITE FIBRI KATO DOBAVKA KUM Hranata i te imat dobur efekt ili trici...no smokinite i kestenite prosto rejat!!! Laughing Laughing Laughing

# 37
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
понеже аз страдам от запек,"откраднах" от дюканките следното:всяка сутрин закусвам с три супени лъжици овесени трици /не ядки/разбъркани в една кофичка кисело мляко.оставям ги 20 мин.да набъбнат от млякото и бон апетит!станала съм като часовник! а иначе едно киви на ден върши чудеса!

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
помага гореща вода с една лъжица мед или кафе на гладно.ако имаш проблеми със стомаха,по-добре вода,не-кафе.
наскоро четох,че лаксативите със сена,ако се употребяват дълго,са канцерогенни...колко е вярно не знам.гледайте да ги редувате,ако вземате някакви лекарства-да не само със сена.
Лактулоза М също помага.или Херболакс на Хималая.

# 39
  • Мнения: 646
Да питам тези, които пият топла вода сутрин: колко време след това мога да пия кафе?
Аз почнах от около 2 седмици да пия вода и 10-тина мин след нея си пия кафето. Дали не трябва да мине повече време?  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 2 521
А на мен пък тези овесени трици изобщо не ми действат по предназначевие .....
Обаче открих формулата с пектин на хапчета.... този на прах не го пробвах,
понеже прочетох мнения, че било доста гадно....

# 41
  • Мнения: 8
Преди време след сутрешното кафе си ходех без проблеми, но наскоро и кафето започна да не ми помага. Майка ми ми препоръча един чай, води се май китайски чай за отслабване, аз го пия вечер към 5 и сутринта към 7, ходя до тоалетната.  Peace

# 42
  • Мнения: 646
води се май китайски чай за отслабване
Внимавай с този чай, към него се привиква  Peace

# 43
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Пробвай само натур.продукти , дългото приемане на лекарства за разхлабване увреждат бъбреците.


Намери твоя начин за регулиране на стомаха  Peace При всеки е индивидуално 

# 44
  • вкъщи
  • Мнения: 704
и едно сирпче има за разслабване но действа по бавно

Общи условия

Активация на акаунт