Запек

  • 35 890
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 305
Да кажа и аз как си оправих стомаха. Може да се е коментирало вече в темата, не съм я изчела цялата. Ако е така, извинявайте.
Аз бях много запечена - хапчета, сиропчета, зелен чай по 2 пакетчета слагах и пак с голям зор ставаше работата. Но като забременях ми забраниха тези неща и положението стана страшно. Пробвах с единственото позволено за бременни Дуфалак и щях да пометна и от тогава мъжа ми ми стискаше всяка сутрин чаша портокалов сок и го пиех на гладно. Резултата не дойде веднага, може би отне десетина дни и така правех преза цялата бременост. Детето ми е вече на почти 5 години и аз не знам какво е разхлабително. Стомаха ми за тези 9 месеца се научи да работи нормално и до този момент е без грешка. Пробвайте с повече търпение и ще има резултат. Успех ви желая защото знам колко е ужасно да се чувстваш като гюле   Hug

# 46
  • Мнения: 2 030
А ползвали ли сте шоколадчета "КОМФОРТ"?  Има в аптеките и  в големите супермаркети.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 521
А ползвали ли сте шоколадчета "КОМФОРТ"?  Има в аптеките и  в големите супермаркети.
Да. Те съдържат сена. Действат супер, но към сената се привиква и не е добре постоянно да се ползват.
При неотложна необходимост може разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт