СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ

  • 5 707
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Надявам се да оставите по един - два коментара, защото аз все още обмислям варианти за пътуване в чужбина или на хижа в Банско. Ще се радвам да видя и нови идейки Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 17:32 от anjelina8608

# 1
  • Мнения: 194
Не празнувам този....измислен.., как беше newsm78 Валентин Sick

Карам го на Трифон.

# 2
  • Мнения: 6
Затова съм сложила и алтернативата, т.е. някои го предпочитат и по-веселяшко от останалите и по-по-по- Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 7 992
Ми кръчма... то Свети Валентин се празнува от млади хора, такива дърти кучета като нас... Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 110
Това е моя Рожден Ден, ще чакам да ме изненадат ! Tired
Иначе ще ми бъде приятно да пътувам, където и да е !

# 5
  • Мнения: 817
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма я моята опция. Най-вероятно, понеже е събота, ще се съберем с приятели вкъщи, както правим почти всяка събота. Кръчмите са гмеж по това време. Валентин не го тачим ние, Трифон повече Peace

# 7
  • Мнения: 196
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace
smile3521

# 8
  • Мнения: 25 620
Уф, очаквах да прочета някой еротичен разказ, пък то...  Tired
Ама променете заглавието, не лъжете така хората!  Crossing Arms

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace

подкрепям

# 10
  • Мнения: 2 448
Ще изпия три водки и ще се обясня в любов на всички от форума, на които не съм го направила в трезво състояние.  Crazy  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 289
Ние с половинката сме доста неорганизирани и винаги оставяме за последния момент Mr. Green Ако изобщо предприемем нещо специално за 14-ти.. Аз на този празник гледам като на 8-мо мартенския.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо от изброеното. Но много обичам червено вино Wine Glass

# 13
  • Мнения: 773
Бутилка червено вино и АЗ.
Най-много някое мезе да поканя. Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 231
Мъжо сега ми казва ,че иска да ме заведе  за Св.Велентин на Велинград  Heart Eyes .Страхотен хотел,басеин с мин.вода и  хубави кръчми ...ммм  Crazy .Дано не  ми мине котка път,че съм бременна в седми месец  newsm78 .

# 15
  • Мнения: 183
оооооооо аз тия празници вече няма  да ги празнувам! По принцип си празнувам Трифон ама тогава защо ми щукна да го съчетая с Валентин??? .........и сега едва смогвам да им измия дупинките (да са ни живи здрави).  smile3541 smile3541 newsm18

# 16
  • София
  • Мнения: 1 775
Ние обикновено си правим интимна вечеря в къщи - приготвям нещо по-интересно, за предпочитане със славата на афродизиак, обличам се с някоя еротично облекло от секс-шопа или просто по бельо с жартиери и нататъка - каквото се получи Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 897
Нито едно от изброените в анкетата.

# 18
  • Мнения: 165
Ние ще идем с приятели на кръчма, все пак е Трифон Зарезан, а за любовта не ни трябва специален ден, обичаме се и всеки ден за нас е празник. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 132
Заложих на запивка с приятели.Умерено, де.Все пак ще сме  с децата Peace

# 20
  • Мнения: 1 650
Ние обикновено си правим интимна вечеря в къщи - приготвям нещо по-интересно, за предпочитане със славата на афродизиак, обличам се с някоя еротично облекло от секс-шопа или просто по бельо с жартиери и нататъка - каквото се получи Embarassed
И на мен ми се иска тази година да го изненадам с нещо такова. Blush

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
отг. 6 : Какво означава св. Валентин?

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
не празнуваме Св.Валентин. обичаме се и си го показваме/казваме всеки ден и час Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 461
 Дълъг уикенд в Дубай с концерт на Iron Maiden.

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Дълъг уикенд в Дубай с концерт на Iron Maiden.

ето сега завидях благородно Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 231
Дълъг уикенд в Дубай с концерт на Iron Maiden.

ето сега завидях благородно Blush
ооох,и аз  Crazy

# 26
  • Мнения: 2 388
Като всяка година в някоя кръчма или заведение с други двойки, единици и изобщо с който му се идва.
Ден, като всеки друг, в който сме навън вечер.

# 27
  • Мнения: 301
На св. Валентин с приятелите ни ще се напием порядъчно (по случай Трифон Зарезан) на вилата на един от тях. Ако сме в пълен състав (40 и кусур човека) ще е перфектно. Подаръка не си го знам още - изненада е.   Mr. Green
Не ни трябва повод да се обичаме и за вечеря на свещи - също. Детегледачка или баба ни решава проблема.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 318
Пътешествие Mr. Green

# 29
  • Мнения: 53
Вижте сега аз какво измислих за подарък - изненада на моя съпруг, по случай вносния празник Св. Валентин:
/идеята е взета от съседната тема "Съвети за щастливо семейство"/:
Ще приспя децата;
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
После - ако благоверния има сили, може да го подсиля с хубаво вино и шоколадови бонбони, както си му е редът!!!

# 30
  • Мнения: 1 447
За мен св.Валентин си е ден като ден.

# 31
  • Мнения: 1 505
Ние смятаме на спа хотел да бъдем,все о6те не сме направили резервацията,но се надявам да има място за нас.

# 32
  • Мнения: 637
Aз съм втора опция Peace. И ще зачетем и двата празника Wink. То пияниците и любовчиите все поводи си търсим, ама... Mr. Green Laughing

# 33
  • Мнения: 6
Вижте сега аз какво измислих за подарък - изненада на моя съпруг, по случай вносния празник Св. Валентин:
/идеята е взета от съседната тема "Съвети за щастливо семейство"/:
Ще приспя децата;
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
После - ако благоверния има сили, може да го подсиля с хубаво вино и шоколадови бонбони, както си му е редът!!!
Това е страхотно ... и аз мисля да го приложа. Надявам се да нямаш нищо против!

# 34
  • Мнения: 919
Мисля че ще ходим на дискотека... Laughing

# 35
  • Мнения: 1 849
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
....

Това ако му го направя, ще му омекнат краката, но от притеснение за психичното ми здраве...  Laughing

# 36
  • Мнения: 3 611
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace

И аз не го долюбвам Св. Валентин, ама виж Трифон Зарезан  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 908
Ще съм си в къщи и ще чакам да ме огрее... Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 154
Ние ще прекараме празника с приятели извън София Party

# 39
  • Мнения: 242
Ще отидем в някой хубав ресторант да се отпуснем! 1dating

# 40
  • Русе
  • Мнения: 7 794
С приятели на кръчма.
 Мъжо ще празнува Трифон Зарезан а аз ще му мрънкам т.е. ще празнувам Св. Валентин  Mr. Green

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Още се чудя и може да открадна някоя идея от вас за Трифон зарезан.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 255
Всеки ден се обичаме и Св. Валентин е католически празник, а с мъжО не сме католици.
Ще празнуваме Трифон Зарезан или по-скоро РД на една приятелка..  Peace
Ако искаме нещо романтично.. ами то всеки ден за нас е празник на вклюбените!!  Flutter

# 43
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Цитирам картичка, подарена на този ден, на малкия ми племенник , м.г., когато беше на 16г.
Честит св. Вальо! Желая ти всичко най-..., любов и кюфтета!
Дет` се вика: за всекиго по нещо!

# 44
  • Мнения: 53
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
....

Това ако му го направя, ще му омекнат краката, но от притеснение за психичното ми здраве...  Laughing

Ти първо си изиграй  добре пиеската, пък после да видим от какво точно ще му омекнат краката на благоверния ...  Twisted Evil

# 45
  • Мнения: 4 187
Този празник го празнувах когато бях на 15 и се чудех, какъв повод да измисля, че да изляза.  Никакви планове нямам, нямам и намерение да си правя!

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 16:25 от star

# 46
  • Мнения: 830
Ще ходим с приятели на ресторант, мъжете ще празнуват Трифон зарезан, ние жените ще се правим на влюбени.

# 47
  • Мнения: 164

 Термина ми е на 10.02 така че може да съм в болницата. Не сме планували нищо друго.
  Като почнат да се размотават едни розови и червени нещица, в повече ми идва

 

# 48
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Понеже най-вероятно на 14.02 тук ще се отвори поредната тема, в която тези, които отново няма да бъдем приятно изненадани за този празник, аз имам идея: Да вземем да си спретнем едно списъче от желаещи, които след това някой да развърти някак си и на всеки да се падне по едно име на съфорумка/съфоромец от списъка.  Това ще е обекта на Валентинско пожелание. Щото да изкажеш добри чувства към познат е лесно, Но я да видим към непознат? Нека се обичаме!

# 49
  • Мнения: 148
Тъй като няма кой да гледа детето,ще сме си вкъщи и ще си пийваме  Drunk

# 50
  • Мнения: 639
Нищо от изброените, но още по-приятно - на  преглед сме да видим как е бебо   Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 1 775
Намирам идеята на  Jumanji за чудесна - нищо по-хубаво от това да получиш изненадващо приятно пожелание Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 252
Не празнувам католически празници и затова ще си уважа/им Свети Трифон с хубаво домашно винце с подобаващо мезе в тиха домашна обстановка или с приятели на хижа (още обмисляме вариантите).

# 53
  • Мнения: 646
Чета и се чудя, Трифон не е ли на 1.02 все  пак или вие сте по стар стил?

По темата - не празнуваме на 14.02.

# 54
  • София
  • Мнения: 619
Ще чета с интерес-изобщо не съм мислила!Ама може да излезнем на ресторант ,да си подариме по нещичко секси,аз чакам цвете и така...нищо по специално като пътуване и т.н.То на нас ни стига д аизлезнем дори и на разходка заедно само двамата-имайки в предвид колко често имаме тази възможност в месеца  Sad

# 55
  • Мнения: 2 723
Подарихме си едноседмична почивка в Ирландия.

# 56
  • Мнения: 487
Става ми лошо вече от розови чудесии, още не бяха махнали коледните джунджурии и ето валентинките, няма спасение, дори в магазина за хранителни стоки ги продават. Имам чувсството, че ще почна да пищя, като минавам по край щандовете. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 04:33 от kofa

# 57
  • Мнения: 1 559
Нито едното не е за мен.Имам рожден ден на 9-ти,но на 14(понеже се пада събота ще направим малко парти в къщи),за първа година на домашно...,но имаме и друг повод-нова къща.Та ще е 3 в 1  Joy

# 58
  • Мнения: 6
Ех, че хубави предложения за изкарване на празника правите Praynig Praynig Praynig Разчувствах се вече и ми се иска след Св.Валентин всеки ден да е един такъв празник, не че не е, като се замисля...То през цялото време е Бабинден за нас, стига да сме заедно baby_neutral

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нито едното не е за мен.Имам рожден ден на 9-ти,но на 14(понеже се пада събота ще направим малко парти в къщи),за първа година на домашно...,но имаме и друг повод-нова къща.Та ще е 3 в 1  Joy
Моя РД е на 10-ти, и аз мислех в събота да го отбележим, но се оказа, че на ще ходим на вечерна сватба Grinning

# 60
  • Мнения: 411
Последната опция.
Такива са ни плановете за сега.

# 61
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace

Браво, разсмя ме от сърце  Joy

# 62
  • Мнения: 41
Този път ще чакам любимия да ме изненада

# 63
  • Мнения: 1 844
нашите планове за св.валентин са за романтична вечеря на свещи вкъщи,с шампанско и балади.. Heart Eyes

# 64
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace

Хайде и аз в отбора  Simple Smile
Със Св. ви Вальо сме напълно непознати и никога не сме се "уважавали".

Този "празник" ми е напълно чужд, но за сметка на това пък- уникално лигав.  ooooh!

# 65
  • Мнения: 6
При нас нещата леко се измениха и ще си останем по родните места. Явно и аз ще чакам тази година милото ми да ме изненада  chef

# 66
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Този път ще чакам любимия да ме изненада
ooooh!-по скоро последната опция,да съберем,да хапнем и пийнем с приятели,пък св.Валентин"да си гледа работата",идват ми малко в повечко" всичките тези сърчица и рози...успех на онези"които чакат да ги огрее"-не се ли "огрейте сами"-не чакайте.  bouquet

# 67
  • Мнения: 67
Не признавам въобще този измислен празник натрапен от някъде си.

# 68
  • гр.София
  • Мнения: 362
не празнуваме Св.Валентин. обичаме се и си го показваме/казваме всеки ден и час Heart Eyes

Съгласна съм, всеки ден трябва да показваме на любимите си хора колко много означават за нас, а "деня на влюбените"  - ще се съберем с приятели, ще хапнем, ще се веселим и т.н.

# 69
  • Мнения: 11 680
Бих казала -  събота вечер, единствената ми свободна и то не всеки път. Пък ако ще и да е Денят на Марс  Crossing Arms  Mr. Green

Колкото до празника - излишни лиготии. Или се обичате или не, един ден нищо не променя  Peace

# 70
  • Мнения: 355
На един такъв Св.Валентин получих годежен пръстен и предложение за дълъг и щастлив съвместен живот. Приех, като с цялата и душа и всяка фибра в тялото си тогава вярвах, че това наистина ще е така и само смъртта може да ни раздели.
Е, пет години и две деца по-късно сме вече разделени и този празник ми навява на разбити мечти, предадени обещания, излъгани надежди. Така че поне тази година, Св.Валентин и аз няма да ни бъде заедно. Смятам да пътувам, да ходя на гости, и определено да пропусна масовата истерия по заведенията.
А иначе - любовта е празник всеки ден, с малките и големите неща, с романтиката, милите думи и жестове, дори с мълчаливото уютно усещане за заедност и не е нужно да дойде 14ти, за да се сетим за розовите мечета.
Весел празник и не спирайте да вярвате!

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз съм православна християнка и тоя Валентин не е от мойте хора. Кой я измисли тая мода незнам. От няколко дни по улиците е пълно със сергии със сърчица и други дрънкулки а празника. Като гледам и темите тук, вече имам чувството, че 80% от българите са католици.

# 72
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ще изпия три водки и ще се обясня в любов на всички от форума, на които не съм го направила в трезво състояние.  Crazy  Laughing

Паси, ще тръпна в очакване  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 250
Вижте сега аз какво измислих за подарък - изненада на моя съпруг, по случай вносния празник Св. Валентин:
/идеята е взета от съседната тема "Съвети за щастливо семейство"/:
Ще приспя децата;
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
После - ако благоверния има сили, може да го подсиля с хубаво вино и шоколадови бонбони, както си му е редът!!!



много ми хареса това , хубава идея

# 74
  • Мнения: 940
Ще ме изненадат с ресторант, а понеже е събота--кино и разходка. Вечерта аз правя изненадата у нас--чийзкейк и питиета. После--както ни хареса.
И аз съм православна християнка, но това няма нищо общо с този хубав празник--няма религия в него.
Не обичам да сме в други хора на този празник. Но ние по принцип не обичаме да сядаме и да ядем и пием на празниците.

# 75
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
И аз съм православна християнка, но това няма нищо общо с този хубав празник--няма религия в него.
Е как ще няма нищо общо с религията, като е католически. Да си виждала в българските църкви да се отбелязва по някакъв начин? Тоя Св. Валентин да не е някой супер герой според теб, като Супермен или Батман?
Би трябвало хората като празнуват нещо поне да са запознати с празника. Ми то по тая логика празнувайте и Ханука, и Рамазан, и Хелоуин и т.н. Все едно си нямаме Трифон, който си е супер празник. Ама кво да се прави българите сме си такива... все да сме поклоници или на чужди държави или на чужди религии.

# 76
  • Мнения: 71
....със скрити сълзи и фалш усмивки, че е и рожден ден.

# 77
  • Мнения: 223
ще сме с приятели на Говедарци,но по-скоро ще празнуваме Трифон зарезан Sunglasses

# 78
  • Мнения: 411
Егати...Ние "празнувахме" на село при свекъра.Поканихме нашите за да се видим.
Дори никой не ни честити празника...Аз шетах като ненормална...донеси чаша,вземи чинията,сложи основното,
сложи ми десерт,дай още салфетки,междувременно се грижех и за малкия... Sad
Абе честно много гадно ми беше.Към свечеряване си изпросих три кокичета от мъжа,че той не се сети
и след 4-тото изявление от моя страна,отиде,че ми скъса от градината в двора...Егати и празника и чудото...
Следващия път просто ще оставя малкия на нашите и с мъжо ще си празнуваме сами.

# 79
  • Мнения: 2 603
И аз съм православна християнка, но това няма нищо общо с този хубав празник--няма религия в него.
Е как ще няма нищо общо с религията, като е католически. Да си виждала в българските църкви да се отбелязва по някакъв начин? Тоя Св. Валентин да не е някой супер герой според теб, като Супермен или Батман?
Би трябвало хората като празнуват нещо поне да са запознати с празника. Ми то по тая логика празнувайте и Ханука, и Рамазан, и Хелоуин и т.н. Все едно си нямаме Трифон, който си е супер празник. Ама кво да се прави българите сме си такива... все да сме поклоници или на чужди държави или на чужди религии.

хахаха много смешно ми стана.
И аз досега никога не съм го празнувала, не съм имала и никакво желание. Само че тази година за първи път имах някаква надежда за празник, понеже приятеля ми е католик и почнах някак си да се чувствам обвързана и с религията му, не знам защо. Иначе си празнувах Трифон на село  Grinning

# 80
  • Мнения: 25 620
Дори никой не ни честити празника...

А кой празник трябваше да ти честитят? Имен ден ли имаше?
А ако имаш предвид празника на влюбените, от какъв зор пък родителите ви трябва да ви честитят? Че те даже няма как да са сигурни дали сте влюбени изобщо или не...  Whistling

# 81
  • Мнения: 411
Всяка година ни честитят Как'Сийче.Ама кой знае,вече може да мислят,че не се обичаме,
че да ни честитят.  smile3502

Общи условия

Активация на акаунт