СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ

  • 5 706
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 187
Този празник го празнувах когато бях на 15 и се чудех, какъв повод да измисля, че да изляза.  Никакви планове нямам, нямам и намерение да си правя!

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 16:25 от star

# 46
  • Мнения: 830
Ще ходим с приятели на ресторант, мъжете ще празнуват Трифон зарезан, ние жените ще се правим на влюбени.

# 47
  • Мнения: 164

 Термина ми е на 10.02 така че може да съм в болницата. Не сме планували нищо друго.
  Като почнат да се размотават едни розови и червени нещица, в повече ми идва

 

# 48
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Понеже най-вероятно на 14.02 тук ще се отвори поредната тема, в която тези, които отново няма да бъдем приятно изненадани за този празник, аз имам идея: Да вземем да си спретнем едно списъче от желаещи, които след това някой да развърти някак си и на всеки да се падне по едно име на съфорумка/съфоромец от списъка.  Това ще е обекта на Валентинско пожелание. Щото да изкажеш добри чувства към познат е лесно, Но я да видим към непознат? Нека се обичаме!

# 49
  • Мнения: 148
Тъй като няма кой да гледа детето,ще сме си вкъщи и ще си пийваме  Drunk

# 50
  • Мнения: 639
Нищо от изброените, но още по-приятно - на  преглед сме да видим как е бебо   Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 1 775
Намирам идеята на  Jumanji за чудесна - нищо по-хубаво от това да получиш изненадващо приятно пожелание Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 252
Не празнувам католически празници и затова ще си уважа/им Свети Трифон с хубаво домашно винце с подобаващо мезе в тиха домашна обстановка или с приятели на хижа (още обмисляме вариантите).

# 53
  • Мнения: 646
Чета и се чудя, Трифон не е ли на 1.02 все  пак или вие сте по стар стил?

По темата - не празнуваме на 14.02.

# 54
  • София
  • Мнения: 619
Ще чета с интерес-изобщо не съм мислила!Ама може да излезнем на ресторант ,да си подариме по нещичко секси,аз чакам цвете и така...нищо по специално като пътуване и т.н.То на нас ни стига д аизлезнем дори и на разходка заедно само двамата-имайки в предвид колко често имаме тази възможност в месеца  Sad

# 55
  • Мнения: 2 723
Подарихме си едноседмична почивка в Ирландия.

# 56
  • Мнения: 487
Става ми лошо вече от розови чудесии, още не бяха махнали коледните джунджурии и ето валентинките, няма спасение, дори в магазина за хранителни стоки ги продават. Имам чувсството, че ще почна да пищя, като минавам по край щандовете. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 04:33 от kofa

# 57
  • Мнения: 1 559
Нито едното не е за мен.Имам рожден ден на 9-ти,но на 14(понеже се пада събота ще направим малко парти в къщи),за първа година на домашно...,но имаме и друг повод-нова къща.Та ще е 3 в 1  Joy

# 58
  • Мнения: 6
Ех, че хубави предложения за изкарване на празника правите Praynig Praynig Praynig Разчувствах се вече и ми се иска след Св.Валентин всеки ден да е един такъв празник, не че не е, като се замисля...То през цялото време е Бабинден за нас, стига да сме заедно baby_neutral

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нито едното не е за мен.Имам рожден ден на 9-ти,но на 14(понеже се пада събота ще направим малко парти в къщи),за първа година на домашно...,но имаме и друг повод-нова къща.Та ще е 3 в 1  Joy
Моя РД е на 10-ти, и аз мислех в събота да го отбележим, но се оказа, че на ще ходим на вечерна сватба Grinning

Общи условия

Активация на акаунт