СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ

  • 5 711
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 411
Последната опция.
Такива са ни плановете за сега.

# 61
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace

Браво, разсмя ме от сърце  Joy

# 62
  • Мнения: 41
Този път ще чакам любимия да ме изненада

# 63
  • Мнения: 1 844
нашите планове за св.валентин са за романтична вечеря на свещи вкъщи,с шампанско и балади.. Heart Eyes

# 64
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace

Хайде и аз в отбора  Simple Smile
Със Св. ви Вальо сме напълно непознати и никога не сме се "уважавали".

Този "празник" ми е напълно чужд, но за сметка на това пък- уникално лигав.  ooooh!

# 65
  • Мнения: 6
При нас нещата леко се измениха и ще си останем по родните места. Явно и аз ще чакам тази година милото ми да ме изненада  chef

# 66
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Този път ще чакам любимия да ме изненада
ooooh!-по скоро последната опция,да съберем,да хапнем и пийнем с приятели,пък св.Валентин"да си гледа работата",идват ми малко в повечко" всичките тези сърчица и рози...успех на онези"които чакат да ги огрее"-не се ли "огрейте сами"-не чакайте.  bouquet

# 67
  • Мнения: 67
Не признавам въобще този измислен празник натрапен от някъде си.

# 68
  • гр.София
  • Мнения: 362
не празнуваме Св.Валентин. обичаме се и си го показваме/казваме всеки ден и час Heart Eyes

Съгласна съм, всеки ден трябва да показваме на любимите си хора колко много означават за нас, а "деня на влюбените"  - ще се съберем с приятели, ще хапнем, ще се веселим и т.н.

# 69
  • Мнения: 11 703
Бих казала -  събота вечер, единствената ми свободна и то не всеки път. Пък ако ще и да е Денят на Марс  Crossing Arms  Mr. Green

Колкото до празника - излишни лиготии. Или се обичате или не, един ден нищо не променя  Peace

# 70
  • Мнения: 355
На един такъв Св.Валентин получих годежен пръстен и предложение за дълъг и щастлив съвместен живот. Приех, като с цялата и душа и всяка фибра в тялото си тогава вярвах, че това наистина ще е така и само смъртта може да ни раздели.
Е, пет години и две деца по-късно сме вече разделени и този празник ми навява на разбити мечти, предадени обещания, излъгани надежди. Така че поне тази година, Св.Валентин и аз няма да ни бъде заедно. Смятам да пътувам, да ходя на гости, и определено да пропусна масовата истерия по заведенията.
А иначе - любовта е празник всеки ден, с малките и големите неща, с романтиката, милите думи и жестове, дори с мълчаливото уютно усещане за заедност и не е нужно да дойде 14ти, за да се сетим за розовите мечета.
Весел празник и не спирайте да вярвате!

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз съм православна християнка и тоя Валентин не е от мойте хора. Кой я измисли тая мода незнам. От няколко дни по улиците е пълно със сергии със сърчица и други дрънкулки а празника. Като гледам и темите тук, вече имам чувството, че 80% от българите са католици.

# 72
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ще изпия три водки и ще се обясня в любов на всички от форума, на които не съм го направила в трезво състояние.  Crazy  Laughing

Паси, ще тръпна в очакване  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 250
Вижте сега аз какво измислих за подарък - изненада на моя съпруг, по случай вносния празник Св. Валентин:
/идеята е взета от съседната тема "Съвети за щастливо семейство"/:
Ще приспя децата;
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
После - ако благоверния има сили, може да го подсиля с хубаво вино и шоколадови бонбони, както си му е редът!!!



много ми хареса това , хубава идея

# 74
  • Мнения: 940
Ще ме изненадат с ресторант, а понеже е събота--кино и разходка. Вечерта аз правя изненадата у нас--чийзкейк и питиета. После--както ни хареса.
И аз съм православна християнка, но това няма нищо общо с този хубав празник--няма религия в него.
Не обичам да сме в други хора на този празник. Но ние по принцип не обичаме да сядаме и да ядем и пием на празниците.

Общи условия

Активация на акаунт