СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ

  • 5 703
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
И аз съм православна християнка, но това няма нищо общо с този хубав празник--няма религия в него.
Е как ще няма нищо общо с религията, като е католически. Да си виждала в българските църкви да се отбелязва по някакъв начин? Тоя Св. Валентин да не е някой супер герой според теб, като Супермен или Батман?
Би трябвало хората като празнуват нещо поне да са запознати с празника. Ми то по тая логика празнувайте и Ханука, и Рамазан, и Хелоуин и т.н. Все едно си нямаме Трифон, който си е супер празник. Ама кво да се прави българите сме си такива... все да сме поклоници или на чужди държави или на чужди религии.

# 76
  • Мнения: 71
....със скрити сълзи и фалш усмивки, че е и рожден ден.

# 77
  • Мнения: 223
ще сме с приятели на Говедарци,но по-скоро ще празнуваме Трифон зарезан Sunglasses

# 78
  • Мнения: 411
Егати...Ние "празнувахме" на село при свекъра.Поканихме нашите за да се видим.
Дори никой не ни честити празника...Аз шетах като ненормална...донеси чаша,вземи чинията,сложи основното,
сложи ми десерт,дай още салфетки,междувременно се грижех и за малкия... Sad
Абе честно много гадно ми беше.Към свечеряване си изпросих три кокичета от мъжа,че той не се сети
и след 4-тото изявление от моя страна,отиде,че ми скъса от градината в двора...Егати и празника и чудото...
Следващия път просто ще оставя малкия на нашите и с мъжо ще си празнуваме сами.

# 79
  • Мнения: 2 603
И аз съм православна християнка, но това няма нищо общо с този хубав празник--няма религия в него.
Е как ще няма нищо общо с религията, като е католически. Да си виждала в българските църкви да се отбелязва по някакъв начин? Тоя Св. Валентин да не е някой супер герой според теб, като Супермен или Батман?
Би трябвало хората като празнуват нещо поне да са запознати с празника. Ми то по тая логика празнувайте и Ханука, и Рамазан, и Хелоуин и т.н. Все едно си нямаме Трифон, който си е супер празник. Ама кво да се прави българите сме си такива... все да сме поклоници или на чужди държави или на чужди религии.

хахаха много смешно ми стана.
И аз досега никога не съм го празнувала, не съм имала и никакво желание. Само че тази година за първи път имах някаква надежда за празник, понеже приятеля ми е католик и почнах някак си да се чувствам обвързана и с религията му, не знам защо. Иначе си празнувах Трифон на село  Grinning

# 80
  • Мнения: 25 620
Дори никой не ни честити празника...

А кой празник трябваше да ти честитят? Имен ден ли имаше?
А ако имаш предвид празника на влюбените, от какъв зор пък родителите ви трябва да ви честитят? Че те даже няма как да са сигурни дали сте влюбени изобщо или не...  Whistling

# 81
  • Мнения: 411
Всяка година ни честитят Как'Сийче.Ама кой знае,вече може да мислят,че не се обичаме,
че да ни честитят.  smile3502

Общи условия

Активация на акаунт