СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ

  • 5 701
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 447
За мен св.Валентин си е ден като ден.

# 31
  • Мнения: 1 505
Ние смятаме на спа хотел да бъдем,все о6те не сме направили резервацията,но се надявам да има място за нас.

# 32
  • Мнения: 637
Aз съм втора опция Peace. И ще зачетем и двата празника Wink. То пияниците и любовчиите все поводи си търсим, ама... Mr. Green Laughing

# 33
  • Мнения: 6
Вижте сега аз какво измислих за подарък - изненада на моя съпруг, по случай вносния празник Св. Валентин:
/идеята е взета от съседната тема "Съвети за щастливо семейство"/:
Ще приспя децата;
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
После - ако благоверния има сили, може да го подсиля с хубаво вино и шоколадови бонбони, както си му е редът!!!
Това е страхотно ... и аз мисля да го приложа. Надявам се да нямаш нищо против!

# 34
  • Мнения: 919
Мисля че ще ходим на дискотека... Laughing

# 35
  • Мнения: 1 849
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
....

Това ако му го направя, ще му омекнат краката, но от притеснение за психичното ми здраве...  Laughing

# 36
  • Мнения: 3 611
СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ - нямаме нищо общо! Peace

И аз не го долюбвам Св. Валентин, ама виж Трифон Зарезан  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 908
Ще съм си в къщи и ще чакам да ме огрее... Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 154
Ние ще прекараме празника с приятели извън София Party

# 39
  • Мнения: 242
Ще отидем в някой хубав ресторант да се отпуснем! 1dating

# 40
  • Русе
  • Мнения: 7 794
С приятели на кръчма.
 Мъжо ще празнува Трифон Зарезан а аз ще му мрънкам т.е. ще празнувам Св. Валентин  Mr. Green

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Още се чудя и може да открадна някоя идея от вас за Трифон зарезан.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 255
Всеки ден се обичаме и Св. Валентин е католически празник, а с мъжО не сме католици.
Ще празнуваме Трифон Зарезан или по-скоро РД на една приятелка..  Peace
Ако искаме нещо романтично.. ами то всеки ден за нас е празник на вклюбените!!  Flutter

# 43
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Цитирам картичка, подарена на този ден, на малкия ми племенник , м.г., когато беше на 16г.
Честит св. Вальо! Желая ти всичко най-..., любов и кюфтета!
Дет` се вика: за всекиго по нещо!

# 44
  • Мнения: 53
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
....

Това ако му го направя, ще му омекнат краката, но от притеснение за психичното ми здраве...  Laughing

Ти първо си изиграй  добре пиеската, пък после да видим от какво точно ще му омекнат краката на благоверния ...  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт