СВЕТИ ВАЛЕНТИН И АЗ

  • 5 700
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
оооооооо аз тия празници вече няма  да ги празнувам! По принцип си празнувам Трифон ама тогава защо ми щукна да го съчетая с Валентин??? .........и сега едва смогвам да им измия дупинките (да са ни живи здрави).  smile3541 smile3541 newsm18

# 16
  • София
  • Мнения: 1 775
Ние обикновено си правим интимна вечеря в къщи - приготвям нещо по-интересно, за предпочитане със славата на афродизиак, обличам се с някоя еротично облекло от секс-шопа или просто по бельо с жартиери и нататъка - каквото се получи Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 897
Нито едно от изброените в анкетата.

# 18
  • Мнения: 165
Ние ще идем с приятели на кръчма, все пак е Трифон Зарезан, а за любовта не ни трябва специален ден, обичаме се и всеки ден за нас е празник. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 132
Заложих на запивка с приятели.Умерено, де.Все пак ще сме  с децата Peace

# 20
  • Мнения: 1 650
Ние обикновено си правим интимна вечеря в къщи - приготвям нещо по-интересно, за предпочитане със славата на афродизиак, обличам се с някоя еротично облекло от секс-шопа или просто по бельо с жартиери и нататъка - каквото се получи Embarassed
И на мен ми се иска тази година да го изненадам с нещо такова. Blush

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
отг. 6 : Какво означава св. Валентин?

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
не празнуваме Св.Валентин. обичаме се и си го показваме/казваме всеки ден и час Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 461
 Дълъг уикенд в Дубай с концерт на Iron Maiden.

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Дълъг уикенд в Дубай с концерт на Iron Maiden.

ето сега завидях благородно Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 231
Дълъг уикенд в Дубай с концерт на Iron Maiden.

ето сега завидях благородно Blush
ооох,и аз  Crazy

# 26
  • Мнения: 2 388
Като всяка година в някоя кръчма или заведение с други двойки, единици и изобщо с който му се идва.
Ден, като всеки друг, в който сме навън вечер.

# 27
  • Мнения: 301
На св. Валентин с приятелите ни ще се напием порядъчно (по случай Трифон Зарезан) на вилата на един от тях. Ако сме в пълен състав (40 и кусур човека) ще е перфектно. Подаръка не си го знам още - изненада е.   Mr. Green
Не ни трябва повод да се обичаме и за вечеря на свещи - също. Детегледачка или баба ни решава проблема.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 318
Пътешествие Mr. Green

# 29
  • Мнения: 53
Вижте сега аз какво измислих за подарък - изненада на моя съпруг, по случай вносния празник Св. Валентин:
/идеята е взета от съседната тема "Съвети за щастливо семейство"/:
Ще приспя децата;
ще си взема хубав освежителен душ;
ще си вържа панделка на пеперудката и тъкмо когато най-сериозно се е загледал в някой футболен мач, ще му скоча отгоре!!!

Направо ще му омекнат колената - честно ви казвам. С тая панделка, ще дам най-доброто от себе си  newsm62.
После - ако благоверния има сили, може да го подсиля с хубаво вино и шоколадови бонбони, както си му е редът!!!

Общи условия

Активация на акаунт