Пюрета Ганчев

  • 6 733
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз не съм давала на малкия такива пюрета-бих му дала на по-късен етап, но една позната е изгледала и двете си деца с тях-то тогава е нямало други.А ако се замислим-ние да не би да сме яли само хип,семпер и другите там "маркови" пюрета?Пък като гледам сме станали хора, че и деца си имаме.Така,че всеки има право да храни детето си с каквото пожелае. Peace И не мисля, че всичко, произведено в БГ не е качествено.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Стига сте се вманиачавали с тая захар. В кашите, в плодовете и соковете да не би да няма захар? Стига да не е в прекомерни количества няма никакъв проблем да се дава захар на деца. Не изпадайте в смешни крайности.

# 32
  • Мнения: 3 157
Ми в същност в соковете(истинските) няма захар.Аз правя сок като мина през сокоитисвачката някакъв плод.Захар никога не съм слагала.
В кашите също няма-давам само хумана,прочети съдържанието им-няма захар.
В плодовете захарта е различна.
Нищо смешно не виждам-честно-доказано,е че децата се пристрастявам към захарта,та се стремя да я ограничавам,още повече,че в нея няма нищо полезно и тогава защо изобщо да я давам?
За вредите върху зъбите,вкл.млечните има много информация....та това е проблема накратно

# 33
  • BG
  • Мнения: 1 900
Никога не съм се заглеждала в грамаж.

# 34
  • Мнения: 2 334
Има разлика между маса и обем както и в какво мериш пюрето.И аз преди много смятах и все си задавах този въпрос защо така се получава ,но реших да не се затормозявам повече  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 930
приятелката ми, си храни детенцето с пюрета Ганчев и е доволна, но
аз си мисля че цената винаги е спрямо качеството newsm78
и вносните марки са по-добри

# 36
  • Мнения: 36
приятелката ми, си храни детенцето с пюрета Ганчев и е доволна, но
аз си мисля че цената винаги е спрямо качеството newsm78
и вносните марки са по-добри

Съгласна съм,че цената е за сметка на качеството, но пък тя не по джоба на всеки. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 149
Никога не съм взимала на Ганчев-нито аз ги харесвам ,
нито детето ги харесваше Peace

# 38
  • Мнения: 577
Здравейте, аз захраних дъшеря си която е на 6 месеца с плодови пюрета на Хип. Реших един ден да и дам пюре от банан на Ганчев/единственото такова което бях купила/ и като изсипах в шишето да го измеря се оказа че е 150 гр. а не както е написано 190гр. Защо се получава такава огромна разлика? Между другото тя така и не го хареса.

Както са ти казали гр. и мл. нищо общо нямат

190гр. / 1,3 = 146,1....мл. така може да си изчисляваш колко храна яде детето ти

# 39
  • Мнения: 3 157
а защо се дели на 1.3 точно?

# 40
  • Мнения: 577
а защо се дели на 1.3 точно?

Баща ми ми го изчисли явно от някаква математическа формула за мерните единици.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Количеството в грамове не е равно на същото в милилитри.
Peace

# 42
  • Мнения: 472
Ами аз какво да кажа още не съм стигнала до този етап,но ......
Половината от приятелките ми са изхранили децата си с Ганчев,другата с Хип и другите по-скъпичките,разлика при децата няма просто едни харесват едно,другите друго,чисто и просто.....Наистина финансите и те са голям маркер,ноо те не трябва да са водещ
Аз ще пробвам малката,с което преценя на момента и ако и хареса него ще давам  Peace

# 43
  • Мнения: 1 305
Количеството в грамове не е равно на същото в милилитри.
Peace
И дъщеря ми не харесваше на Ганчев пюретата, особено зеленчуковите. Плодовите понякога ги ядеше

# 44
  • Мнения: 519
приятелката ми, си храни детенцето с пюрета Ганчев и е доволна, но
аз си мисля че цената винаги е спрямо качеството newsm78
и вносните марки са по-добри

     Аз пък не съм съгласна с това,че цената е спрямо качеството.По скоро цената е на база известна търговска марка.Колкото по-известна е фирмата,толкова по-скъпа е продукцията им. Това не се отнася само за пюретата.

Общи условия

Активация на акаунт