Пюрета Ганчев

  • 6 722
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 681
Моята дъщеря много ядеше пюретата на Ганчев,наред с всички останали.
А грамажи никога не съм мерила  Peace

# 61
  • Мнения: 3 484
По-назад писах, че моята не ги иска. Но днес изяде едно - Картофи с ориз и мляко- явно, защото е с повечко мляко и е по-рядичко newsm78

# 62
  • Мнения: 177
  Peace  и на баткото и сега давам от тях

# 63
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
аз му давам на моето бебе от на Ганчев пюретата и няма никакъв проблем, даже много си ги харесва... Peace

И ние така.Никога не съм мерила грамажа.

# 64
  • Мнения: 344
Има разлика м/у мл и грам.А по отношение на пюретата моето дете яде и домашно приготвени и купени.Купувала съм на всички марки , които присъстват на българския пазар - всичко яде.Като е българско не значи , че непременно е боклук.Като не харесвате определена марка , просто не я купувайте , макар че това , което на вас не ви харесва , не означава , че и на детето няма да му хареса.Ще дойде времето , когато сами ще си кажат кое харесват и кое не.За сега предлагам всичко , подходящо за възрастта  Hug

# 65
  • Мнения: 99
Има разлика м/у мл и грам.А по отношение на пюретата моето дете яде и домашно приготвени и купени.Купувала съм на всички марки , които присъстват на българския пазар - всичко яде.Като е българско не значи , че непременно е боклук.Като не харесвате определена марка , просто не я купувайте , макар че това , което на вас не ви харесва , не означава , че и на детето няма да му хареса.Ще дойде времето , когато сами ще си кажат кое харесват и кое не.За сега предлагам всичко , подходящо за възрастта  Hug
[/quots

съгласна съм  с теб

# 66
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Месните пюрета ги ядеше с наслада,но плодовите-не. Сега вече е на 2 г и от време на време похапва пак само месните. Peace

# 67
  • Мнения: 53
Не са лоши - е, някои не ги иска, но други много ги харесва -  рибата хек, някои от плодовите, кашите.

# 68
  • София
  • Мнения: 23 097
Не са лоши - е, някои не ги иска, но други много ги харесва -  рибата хек, някои от плодовите, кашите.
А този коментар какво общо има с темата  newsm78
Не четете ли поста на авторката като за начало?

# 69
  • Мнения: 15 379
Тони, никой не си прави труда да чете просто Grinning. Ей, така си пишат, да убиват времето просто.

Общи условия

Активация на акаунт