за извеждането навън

  • 3 236
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 753
Извеждах бебо /той е есенно-зимно бебе, т.е беше на 2 месеца в началото на декември/ всеки ден, когато не духаше силен вятър, не валеше и нямаше мъгла. Но някога, като валеше сняг, беше на балкона. Много успокоително му действаше, спеше колкото е навън. Зимата го водех по обяд след бозаене. наистина добре облечен нищо му нямаше.

# 76
  • Мнения: 9 483
Първото излизане бе на 1мес при -10градуса, за около 30-40мин.
От тогава само в мъгла, силен вятър и дъжд не сме излизали Peace

# 77
  • Мнения: 494
Ako времето ми се стори подходящо, не много студено излизаме. От начало на него хич не му харесваше на вън, само плачеше, но вече свиква ми се струва.

# 78
  • Мнения: 9 776
Извеждам бебето още от първата седмица. Студа не ме притеснява, но не излизаме всеки ден.

# 79
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
И двете ми деца са януарски бебета, още на следващия ден след изписването ги изведох на вън , първо на терасата за 5 мин .

# 80
  • Мнения: 141
 Не съм пропускала разходка,даже и навън да е било -10!Последно го бях качила на балкана и беше - 17,нищо му няма на детето.Когато вали,слагам в слинга,обличам по широко яке ,чадъра и навън Mr. Green!

# 81
  • Мнения: 4 187
От 15 ден сме на вън! Отначало за 3 -4 часа, после не се прибирахме по цял ден 11h-19h. Били са и много ниски температури, влажно и мъгливо също, не ни е пречило на разходката. За щастие около мен имаше и други майки ентусиастки, Малена например.

# 82
  • Мнения: 1 554
можеш спокойно да извеждаш бебето на вън,стига да не вали дъжд и да не духа силен вятър Peace моето дете е родено края на август и от 10 ден бяхме на вън,също така и зимата не сме пропускали,само при лошо време си бяхме в къщи Peace

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Аз започнах да изкарвам бебето след 20 ден.Според времето  различно се разхождаме, но задължително излизаме всеки ден дори за 5 мин

# 84
  • Мнения: 2 376
Вечерта след излизането ни от родилното си направихме градинско парти. Мадам стоя с нас в градината дълго след като се стъмни за ужас на майка ми. Излиза при всякакви климатични услови-дъжд вятър, студ, пек. От слънцето се опитвах да я крия, защото беше новородена и е много, много бяла. Основното е детето да е здраво и добре облечено и може да излиза. Гледах по-нагоре съвет за шал- на бебе шал не се слага. 

Общи условия

Активация на акаунт