Градинарство2

  • 2 887
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 780
Хайде мами отивайте да гледате !
Сложих сним4ици Simple Smile
www.diakova.dk
там по4ти най-отдолу има къ6тата и други не6та Simple Smile там са ми цвтенцата Simple Smilenewsm57
...а пък ако ви се гледа пове4е можете да идете и на Виктор 9 месеца, там го има как помага в градината!  1swing

Мимееее, поздравления за тези красоти дето си ги отглеждаш!!!  smile3501

# 61
# 62
Мимката, мноого убави снимки. Много релаксираща обстановка. Пък щерката като видя котетата няма да казвам как изквичя и си поръча набързо, набързо. То не че не сме почнали подготовката за коте .... Crazy - купихме му вече вратата, сега остава да го изберем..После като Лауричка ще ми белее главата с котка и куче

# 63
  • Мнения: 221
Ние много сме свикнали с котенцата, а и те са много добри4ки. Виктор умира за тях. Оба4е те бягат и той се натъжава...ама няма как засега. Понякога влиза в ко6а им дори да пипне Simple Smile
Някъде по сайта има снимки на Виктор с котките Simple Smile
Мъжът ми е по животните, той така е израснъл и не може без. Майка му има съ6то много животни.
На мен не ми пре4и, ние живеем в къ6та, те са по цял ден навън...

# 64
... ние живеем в къ6та, те са по цял ден навън...

Абе и ние в къща...ама нашият младеж как само го виждам да спи навън......Виж котета са по-неконтролируеми и сигурно няма много, много да му виждам оченцата. Ще е достатъчно обаче докато израстне белите дето ще ги заформят с господин песа Crazy Whistling. Ще разказвам после......
А малчо ви е истинско богадство - такъв сладур и палавник - пу пу  Hug

# 65
  • Мнения: 221
На6ите котета си знаят пътя и къ6тата. Слу4ва се понякога да ги няма с дни, оба4е си идват така или ина4е като им домъ4нее за храна и за ко6а Simple Smile
После спят по един цял ден и така Simple Smile
Да им имам трудния живот ! Simple Smile Котка да си у дома Simple Smile

# 66
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
На6ите котета си знаят пътя и къ6тата. Слу4ва се понякога да ги няма с дни, оба4е си идват така или ина4е като им домъ4нее за храна и за ко6а Simple Smile
И предполагам ви носят и "подаръци" от рода на мишки и подобни. Confused

# 67
На6ите котета си знаят пътя и къ6тата. Слу4ва се понякога да ги няма с дни, оба4е си идват така или ина4е като им домъ4нее за храна и за ко6а Simple Smile
И предполагам ви носят и "подаръци" от рода на мишки и подобни. Confused
Аууу, Розичка - как ме сети. На наши познати котака така метлосва по няколко дена и току им донесе гълъби и други летящи същества. И те милите все гледат да ги крият от щерката им, че да не остане разочарована

# 68
  • Мнения: 4 244
Мимозке, снимките ти са великолепни!!!!
Не мога да спра да им се наслаждавам от 2 дена  Hug
А градинката ти е едно малко бижу!   bouquet

# 69
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аууу, Розичка - как ме сети. На наши познати котака така метлосва по няколко дена и току им донесе гълъби и други летящи същества. И те милите все гледат да ги крият от щерката им, че да не остане разочарована
Именно, и наши приятели, които имат котета и ги пускат да кръстосват напред наzад, получават переодично такива иzненадки Sick, zатова я попитах.

# 70
  • Мнения: 221
Само няколко пъти донасяха ми64ици, но ни6то не им правеха, а си играеха с тях. После ние им ги вземахме и така. Един път само едната котка донесе една пти4ка, но то си ли4е6е, 4е бе6е паднала.
Единственото, което носят е едни малки трън4ета, 4е ходя да ги събрам малкия да не ги намери Simple Smile newsm79 newsm79

# 71
  • Мнения: 221
Много благодаря !
Вси4ки ми хвалят градинката, а на мен все не ми харесва. Ама то като си в къ6ти толкова дълго време и все не6то ти се 4опли...Ина4е аз много оби4ам цветя и се грижа за тях, но ве4е нямам място. Всеки който ми дойде на гости все ми носи по едно цвете. Казала съм да не ми носят ве4е Simple Smile smile3525

# 72
  • Мнения: 2 452
Много благодаря !
Вси4ки ми хвалят градинката, а на мен все не ми харесва. Ама то като си в къ6ти толкова дълго време и все не6то ти се 4опли...Ина4е аз много оби4ам цветя и се грижа за тях, но ве4е нямам място. Всеки който ми дойде на гости все ми носи по едно цвете. Казала съм да не ми носят ве4е Simple Smile smile3525

Градинката ти е чудна! Де да ми носеха и на мен цветя! Аз тази година събрах опит и догодина ще зная как и какво да посадя от едногодишните растения. Моите градинки са нови; още доста време ще ми трябва за да ги направя прилични.
За котките и мишките: излизам една сутрин пред входната врата, за да взема нещо и виждам една мишка точно пред вратата - явно ни бе направен подарък. Изкрещях - сигурно са ме чули в центъра на Отава. Мъжа ми умря от смях поради реакцията ми (то си е за смях), но я занесе в двора и я хвърли. Добре поне, че не я беше внесла вкъщи.

# 73
  • Мнения: 221
Браво за ентусиазма Simple Smile Ако иска6 съвет казвай, аз съм на сре6та Simple Smile а ти може6 и сама да си поръ4ва6 да ти подаряват цветенца.
А котките трябва да се наблюдават, за6тото може да им дойде на ум и да си скрият ми64ицата в къ6ти:) oops

# 74
  • Мнения: 2 452
Браво за ентусиазма Simple Smile Ако иска6 съвет казвай, аз съм на сре6та Simple Smile а ти може6 и сама да си поръ4ва6 да ти подаряват цветенца.
А котките трябва да се наблюдават, за6тото може да им дойде на ум и да си скрият ми64ицата в къ6ти:) oops

Нашата котка не може да влиза и излиза свободно. Най-много да ми остави още някой подарък пред вратата.
Аз ентусиазъм имам в изоблие, но първо, тук при нас почвата е много лоша и трябва непрекъснато да купуваме пръст, за да можем да подържаме растенията; освен това водата ни е много богата на минерални вечества и желязо и някои растения не са "щастливи" от това и последно, не съм от най-сръчните градинари, затова и най-малкия успех ме радва! Сега съм решила да си купя комплект луковици за пролетта; да видим какво ще стане.........

Общи условия

Активация на акаунт