Corel Draw - продължение към тема 1

  • 49 966
  • 703
  •   1
Отговори
# 630
  • Русе
  • Мнения: 11 926
   Гледам в един от фонтовете ми със символи - Landmarks има моста в Лондон.Не се сещам сега как се казваше.

# 631
  • Мнения: 7 430
   Гледам в един от фонтовете ми със символи - Landmarks има моста в Лондон.Не се сещам сега как се казваше.

Благодаря Амбър, намерих в руския сайт Wink
Остава сега да видя до колко съм забравила корел-а Wink

# 632
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
   Гледам в един от фонтовете ми със символи - Landmarks има моста в Лондон.Не се сещам сега как се казваше.

Благодаря Амбър, намерих в руския сайт Wink
Остава сега да видя до колко съм забравила корел-а Wink


Айде сега, забравила - няма такова нещо. Ще се справиш  Peace

# 633
  • Мнения: 3 405
Не се забравя. Аз една година не бях пипвала, онзи ден го отворих и не съм забравила (освен кривите  Mr. Green), ама се сетих.

# 634
  • Мнения: 7 430
   Гледам в един от фонтовете ми със символи - Landmarks има моста в Лондон.Не се сещам сега как се казваше.

Благодаря Амбър, намерих в руския сайт Wink
Остава сега да видя до колко съм забравила корел-а Wink


Айде сега, забравила - няма такова нещо. Ще се справиш  Peace

Имате право - поне това, което знаех, което пък от своя страна не е никак много - не бях забравила...

 Hug

# 635
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Покажи визитката де.

# 636
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Момичета опитвам се да намеря църковни икони, които да мога да преправя в корела. Помагайте  Praynig

# 637
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Пак съм аз - има ли опция в Корела да се почисти виртуалната му памет?
Тия копия дето си ги прави през 20 мин къде си ги запаметява?
Помагайте  Praynig

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Искаш да го настроиш да прави backup-и по-рядко ли?

# 639
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Абе май искам въобще да не ги прави - започва много да забива и излиза съобщение,че виртуалната памет е пълна.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Е, май не може съвсем да не ги прави. Настрой го на максимално дълго време.

Мисля, че и undо-то натоварва, ако е много стъпки назад.

# 641
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Намерих го аз къде е, съвсем го изключих.
Ще видим сега какво ще стане.

# 642
  • Мнения: 1 925
Благодаря на Джони за обяснението за цветовете,   bouquet на мен преди 2 дена ми се случи, Корел-ът ме изхвърли и после всички цветове бяха неонови.
Също така от 2-3 седмици като работя по един файл, който не е голям тръгвам да принтирам и примерно ми излиза само жълт правоъгълник, без буквите в него, които съм написала или направо изключва целия Корел като цъкна "принт"  newsm78
Символите - моите неволи продължават. От линковете, които ми дадохте тук и търсенето в гугъл, не намерих това което търся. Може би и не обеснявам като хората. Шрифтовете със символи, които се намират, са примерно къщички, животни, разни завъртулки и т.н., които не ми трябват и те си се свалят като обикновен шрифт. На мен ми трябват елемнтарните символи, които ги има в Word например като евро, лира, диез, стрелка, звезда и т.н. които мога да променям в различен шриф, в зависимост от това, примерно, какъв текст пиша, т.е. ако пиша във Вердана и ми трябва да напиша 3000 Евро, си цъкам символа за евро във вердана шрифт и му давам insert.
Корел-ът, не съм го инсталирала аз, наследила съм го, но намерих оригиналния диск и днес ще преинсталирам да видим какво ще стане. Praynig

# 643
  • Мнения: 1 935
Здравейте,не съм чела цялата тема Embarassed,може би се споменава,но бихте ли ме насочили от къде да изтегля corel draw x4  free.

Благодаря ви предварително  bouquet

# 644
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
http://elit-bg.com/index.php?page=torrent-download&id=583ef7 … 1a7de89018e3fd201

Следвай указанията.

Аз още си търся икони  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт