Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 5

  • 36 874
  • 460
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 595
Там се получават, ако са над 2 кг, поне аз така съм получавала, не ото Виктория, но така са ми казвали и от пощата. Плаща се 4 лв. на бройка колет за освобождаването му.

# 61
  • Мнения: 226
Daniela S мерси ! Peace Поръчала съм едни обувки които са под 150Е и няма начин да тежат 2кг - значи "би трябвало" (понеже за ВС е много относително) да си ги получа в пощата. А дано! Praynig

# 62
  • Мнения: 529
gold laydi

Ето един изпробван сайт, където можеш да купиш козметика на Victoria's secret

# 63
  • Мнения: 529
Така, след като прочетох всички предни теми от А до Я и в главата ми е каша от информация ви разбирам вече защо не ви се отговаря на въпроси и си траете.  Mr. Green
Всичко е коментирано многократно и на всяка страница се намира по някой заблуден да пита до 150 евро нали няма да плаща мито и общи поръчки правят ли се.  Laughing А всичко го пише в първия пост на темата
Браво!!! smile3501

Цитат
Тази митница при аерогарата и на картинка не съм я виждала, а съм толкова смотана, че едва ли ще мога да се оправя и да стигна до там та ако има някоя добра душа да ме ориентира къде точно трябва да отида ще съм много благодарна, че едно е да го четеш - минаваш през фирмата да ти попълни митническата декларация, но не тази от дясно, че е скъпа а другата от ляво /тук нищо не разбрах заставайки с лице към входа и влизайки вътре коя точно фирма да хвана да ми попълни декларацията, казах ви че съм смотана/.
Митницата много лесно ще я откриеш. Отиваш на Терминал 1 (старото летище), като го видиш отдясно ще ти е една сграда с големи буквички пише Митница. Като застанеш с лице към входа от лявата страна се намира една фирма, където аз обикновено попълвам декларации, а от дясната страна - точно тази фирма, която сме коментирали в предишната тема. Само че не мисля, че тя е по-скъпа. Май и там плащаш по 15 лв за 1 артикул и по 6 лв за всеки следващ.


Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 11:54 от FairyTale

# 64
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
gold laydi

Ето един изпробван сайт, където можеш да купиш козметика на Victoria's secret
  bouquet  bouquet  bouquet, но си бях харесала 1 промо чанта с глезотийки Laughing,но ще се възползвам от сайта .Още веднъж благодаря.

# 65
  • Мнения: 529
но си бях харесала 1 промо чанта с глезотийки Laughing
Мисля че разбирам за каква чанта говориш, не, няма начин да я поръчаш от тук.

# 66
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
но си бях харесала 1 промо чанта с глезотийки Laughing
Мисля че разбирам за каква чанта говориш, не, няма начин да я поръчаш от тук.
за жалост  Confused

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Много благодаря на всички за разяснението.  Grinning
На разменна пощенска станция на ул. Веслец до Автогарата и аз съм взимала пратки от ВС, но само пратени ми от физическо лице, а не от самата Виктория, какво ми казвате сега, че има възможност и там ли да дойде колета?  Laughing
Иначе аз само от там взимам пратки от чужбина, които са над 2кг, та за това баш митницата хич не я знам, но като дойде време за получаване викам с Betty Boop да се хванем под мишничка и да ходим на там пък да видим коя е по-смотана, ще спечеля приза от раз.  Mr. Green
Лу и аз искам да ползвам митнически агент, за да ми спести и на мен не само труд ами време най-вече, че хич го нямам в излишък, препоръчай ми някой от твоите.  Grinning
Daniela S, във втора или трета тема не помня точно имаше мнения, че пратки изпратени по Overseas са получени на митница и за това така обобщих, но явно от всичко казано и прочетено до тук оставам с впечатлението, че поръчката от ВС е елементарна, а получаването е мистерия, която няма разгадаване.  Laughing
Кажете ми сега в Пловдив къде си получавате поръчките, къде е митницата там, нищо, че прочетох за случаи на момичета от други градове които си получават поръчките на софийска митница  Crazy искам да знам евентуално, за да мога да пренасочвам пратките ако ми е по изгодно.

# 68
  • Мнения: 595
В пощата няма как да се получи международна пратка, която е  по-тежка от 2 кг. В нашата поща така са ми обяснили. Пратки на Веслец съм получавала 3-4 кашона по 20 кг. пращани от фирма до физическо лице. Така че според мен, ако е над 2 кг. и е под сумата от 150Евро, може да отиде на Веслец, но това не е проблем. Отиваш и взимаш срещу 4 лв. Моли се да не е на митницата на аерогарата, че там е кофтито.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За пощите е ясно, че над 2кг няма как да дойде там, но пък не е много сигурно, че над тези кг и под 150 евро ще ходят на Веслец, там е работата.  ooooh!
Във вашата поща са ориентирани, в нашата ми се кълняха, че пратките ми от Ягодка не идвали при тях, щом съм можела да си ги проверявам по интернет трябвало да ходя да си ги взимам от офиса на Булпост, те нямали били  общо.  Laughing
Виж че FairyTale е ходила и за пратка от 60$ на митница, което опровергава и прави на пух и прах всякакви твърдения, че над определени кила и под определена сума си спестяваш тези главоболия.
Мисля, че ще ни е далеч по-лесно да ходим сами да си ги взимаме нещата от щатско, вместо да ги затрудняваме толкова с тази доставка.  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 1 270
някои получили вече тази чанта ? Интересуваме дали е хубава   bouquet

# 71
  • Мнения: 595
Valeria, аз не съм казала, че това е 100% така. Просто в повечето случай става, но не винаги. Всеки има различен опит с VS, моя е такъв. Те сами преценяват, а ние тук си споделяме опита, за да се знае, че правила НЯМА, но има много идентични случаи, от което може да се съди за някаква тяхна практика. Аз послушах съветите на момичетата, които са поръчвали тук и до момента нищо не ми е ходило на митница и съм много благодарна за това - не поръчвам стоки за над 150 $ и над 2 кг.
А както всички знаем в БГ пощите няма нищо сигурно.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да споделя и аз моя опит с ВС....
Миналото лято имах загубена пратка с белю и бански - със сигурност не тежеше и 1кг., на стойност ако не ме лъже паметта около 40 долара... Thinking
След няколко писма до ВС, в които им обясних,че си искам поръчаното, а не парите /голяма грешка... ooooh!/ те ми пратиха нова поръчка по UPS и заради някакви си 3-4 долара ходих на митница Пловдив. Загубих 1 цял ден докато ми напишат декларацията, да чакам 2 ч митничаря да благоволи да ми обработи документите и да си взема пратката от куриерите.
Та така за 3 чифта бикини и едно долнище на бански платих допълнително около 30лв.

Това охлади ентусиазма ми за поръчки за близо 6м. Mr. Green
Сега един чифт боти /от плат/ и една малка чанта ми пристигна на пощата, тежеше 1,40. Peace

Искам да благодаря на FairyTale , която винаги когато има възможност се включва за да сподели опит и да помага! Simple Smile

# 73
  • Мнения: 595
Стели, миналото лято бяха други лимите, освен това щом е по UPS винаги минава през митница, дори за 20$ да е.
И като сме тръгнали да си споделяме, една от поръчките ми я пратих на друг адрес - има такава опция, ако искаш да изненадаш някой и т.н. Е, работи! Пристигнала е в Германия за 4-5 дни, по обикновена поща, донесли са пакета до адреса, никакви митници, никакви разправии.

# 74
  • Мнения: 226
steli-ssd, ще покажеш ли ботичките  Wink

Общи условия

Активация на акаунт