Как изпускате пара?

  • 3 702
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Ходя на масаж,на каланетика,въртя педалите на велоергометъра свирепо.И най-вече си казвам:А!Ама какво ми пука.Я да не се ядосвам,че да не ми увисват гърдите и да нямам бръчки.Я да си купя нещо,че пак нямам какво да облека.И така постепенно парата ми свършва.

# 16
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Я виж ти, темата вече е в клюкарника.

# 17
  • Мнения: 606
Аз не я изпускам.
Задържам, докато спра да издържам.

# 18
  • Мнения: 5 370
Ха. Това нещо е прехвърчало от нейде тук.

Аз изпускам пара с много силна музика в ушите. Ясно е чия, обаче ако в момента и вървя по улицата, става страшно. Щото не чувам нищо. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 212
Музиката - силната е доказазан лек на главоболие и при мен .
Последно успешна терапия имах с "Lord of the dance"

Ей това       - прокужда всяка болка в черепа.

Мога да изпускам с всичко от рода на аеробика, тайбо и т.н. ,
включващо активно движение на музика , но нямам физическата и времева възможност.

# 20
  • Мнения: 686
Аз трупам в себе си до последно.Нито музика,нито разходка ми помага и вече когато прелее чашата е по-добре наоколо да няма никой Laughing.

# 21
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Казвам си: "Няма да се ядосвам,защото ще ходя и на друго място",обаче когато ми дойде в повече направо си вдигам скандал и отивам да пия кафе... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 830
След една разходка в гората съм като нов човек, а най-обичам на плажа, комбинацията от море, вълни и слънце е най-добрата.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
с як секс, а  вече и с фитнес!

# 24
  • Мнения: 4 892
Има прогрес - преди всички чистеха и готвеха.
Нема балами вече.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Има прогрес - преди всички чистеха и готвеха.
Нема балами вече.

аз, аз! забравих, че и чистя здравата, когато съм под пара Crazy

# 26
  • Мнения: 636
Има прогрес - преди всички чистеха и готвеха.
Нема балами вече.
Аз май съм от въпросните баламурници - щото с двете деца нямам никакъв шанс да го ударя на секс или разходки.

# 27
  • Мнения: 165
викам, а след това си купувам нещица и ми минава

# 28
  • Мнения: 1 352
През ушите, ей така  newsm61.

Сериозно сега - ако детето ме ядоса започвам да го гъделичкам и да го целувам по корема. Така се успокояваме и аз и той.
Ако е за нещо по-сериозно, сипвам си едно бакарди или каквото там ми се намира и след 20 мин. съм се зашеметила много приятно  Crazy, разходка на въдух също много помага.
Ще следя темата за други начини.

# 29
  • Мнения: 165
не само  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт