предателството към детето

  • 9 529
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
# 61
reiana, ако останеш сама със съвестта си, и проведеш разговор с нея, а оставиш ръката
ти да напише историята отново, какво мислиш, че ще излезе?
Не знам до колко съзнателно го правиш, или сама се залъгваш, но истината е, че дори и това, което си написала за бащата на детето е вярно,
реално, това, което ти правиш в момента ще му донесе много повече вреда за в бъдеще.
О, да, сори, няма да те потупам по рамото, че някога си успяла, и отново ще успееш, или че съзнателния ти избор и обмисления ти план за действие
са достатъчни да те оправдаят пред собствениата ти съвест (ако имаш нужда, знаеш къде можеш да намериш зомбирани съвети от този сорт)  - за мен ти се свличаш безумно по нанадолнището, отново.
Мисля, че знаеш за какво става въпрос.
Никой не отрича всеотдайността и огромната ти любов към детето.
Но цялата драма, която представи тук (и която за мен е театър) би била нищо в сравнение с това, което ти ще причиниш на детето си някой ден, ако продължаваш.

Съжалявам, че пиша анонимно, но истината е, че ме е страх от хората като теб и обкръжението ти, чиито мозъци се контролират от нещо извън тях.
Иначе бих застанала зад думите си дори с реалното си име, а не просто с ник.

# 62
  • Мнения: 62
reiana, ако останеш сама със съвестта си, и проведеш разговор с нея, а оставиш ръката
ти да напише историята отново, какво мислиш, че ще излезе?
Не знам до колко съзнателно го правиш, или сама се залъгваш, но истината е, че дори и това, което си написала за бащата на детето е вярно,
реално, това, което ти правиш в момента ще му донесе много повече вреда за в бъдеще.
О, да, сори, няма да те потупам по рамото, че някога си успяла, и отново ще успееш, или че съзнателния ти избор и обмисления ти план за действие
са достатъчни да те оправдаят пред собствениата ти съвест (ако имаш нужда, знаеш къде можеш да намериш зомбирани съвети от този сорт)  - за мен ти се свличаш безумно по нанадолнището, отново.
Мисля, че знаеш за какво става въпрос.
Никой не отрича всеотдайността и огромната ти любов към детето.
Но цялата драма, която представи тук (и която за мен е театър) би била нищо в сравнение с това, което ти ще причиниш на детето си някой ден, ако продължаваш.

Съжалявам, че пиша анонимно, но истината е, че ме е страх от хората като теб и обкръжението ти, чиито мозъци се контролират от нещо извън тях.
Иначе бих застанала зад думите си дори с реалното си име, а не просто с ник.

Е то за всеки нормално мислещ човек с изключение на хардкор хейтърите бе повече от ясно, че монетата има и друга страна.
 Outta Joint

# 63
  • Мнения: 101
   Немога да разбера, за себе си говоря , може и ненормална да съм , но как може 4овек да създава деца и после да ги изоставя , без да помисли за последствията и отговорностите за тях, и в същото време да иска да подържа нормални отношения с майка им.  Няма как да стане при мен,просто няма . Немога да преодолея това 4увство на омраза към този 4овек, колкото и време да минава.

# 64
  • Мнения: 174
reiana, ако останеш сама със съвестта си, и проведеш разговор с нея, а оставиш ръката
ти да напише историята отново, какво мислиш, че ще излезе?
Не знам до колко съзнателно го правиш, или сама се залъгваш, но истината е, че дори и това, което си написала за бащата на детето е вярно,
реално, това, което ти правиш в момента ще му донесе много повече вреда за в бъдеще.
О, да, сори, няма да те потупам по рамото, че някога си успяла, и отново ще успееш, или че съзнателния ти избор и обмисления ти план за действие
са достатъчни да те оправдаят пред собствениата ти съвест (ако имаш нужда, знаеш къде можеш да намериш зомбирани съвети от този сорт)  - за мен ти се свличаш безумно по нанадолнището, отново.
Мисля, че знаеш за какво става въпрос.
Никой не отрича всеотдайността и огромната ти любов към детето.
Но цялата драма, която представи тук (и която за мен е театър) би била нищо в сравнение с това, което ти ще причиниш на детето си някой ден, ако продължаваш.

Съжалявам, че пиша анонимно, но истината е, че ме е страх от хората като теб и обкръжението ти, чиито мозъци се контролират от нещо извън тях.
Иначе бих застанала зад думите си дори с реалното си име, а не просто с ник.

Извинете, но на мен това ми звучи като ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ТОРМОЗ.

"Тиииииииииииииииииии на детето се вредиш!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Какво е виновна жената, че някакъв мухльо си е зарязал детето. Ако беше стока нямаше да има сила на земята, която да го отдели от детето му.
Колкото да автора на гнусния пост - пък голям пъзльо се извади.

# 65
  • Мнения: 191
reiana, ако останеш сама със съвестта си, и проведеш разговор с нея, а оставиш ръката
ти да напише историята отново, какво мислиш, че ще излезе?
Не знам до колко съзнателно го правиш, или сама се залъгваш, но истината е, че дори и това, което си написала за бащата на детето е вярно,
реално, това, което ти правиш в момента ще му донесе много повече вреда за в бъдеще.
О, да, сори, няма да те потупам по рамото, че някога си успяла, и отново ще успееш, или че съзнателния ти избор и обмисления ти план за действие
са достатъчни да те оправдаят пред собствениата ти съвест (ако имаш нужда, знаеш къде можеш да намериш зомбирани съвети от този сорт)  - за мен ти се свличаш безумно по нанадолнището, отново.
Мисля, че знаеш за какво става въпрос.
Никой не отрича всеотдайността и огромната ти любов към детето.
Но цялата драма, която представи тук (и която за мен е театър) би била нищо в сравнение с това, което ти ще причиниш на детето си някой ден, ако продължаваш.

Съжалявам, че пиша анонимно, но истината е, че ме е страх от хората като теб и обкръжението ти, чиито мозъци се контролират от нещо извън тях.
Иначе бих застанала зад думите си дори с реалното си име, а не просто с ник.

Е то за всеки нормално мислещ човек с изключение на хардкор хейтърите бе повече от ясно, че монетата има и друга страна.
 Outta Joint


Мисля, че не е много удачно да оказваш такъв психически тормоз на майкта, избивай си комплексите някъде другаде.

И подобно обвинения, като "...би била нищо в сравнение с това, което ти ще причиниш на детето си някой ден, ако продължаваш." са крайно неуместни, направо обидни и имаш истински късмет, че на са насочени към някой като мен.

# 66
За какъв късмет ми говориш, твоята житейска история въобще не ме интересува.
Относно reiana - би трябвало да е наясно, че при минималната анонимност която спазва,
е много лесно човек да я прочете и на друго място, и да открие откровените лъжи, които пише тук.
Ще бъде прекалено грозно да постна цитат от там, който изцяло противоречи на темата, която е пуснала тук.
А и незнам доколко ще й помогне сеирджийския панаир, дето ще настане.
Защото колкото и да не ти се вярва, това дето го написах, ми се иска малко да я отрезви.
Точно сега има нужда от това. Ама живота си е нейн, де. 

# 67
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 782
   Аман от анонимни всезнайковци, чийто постове са пълни със злоба и осъдителни коментари Crossing Arms Crossing ArmsКато при това не притежават достатъчно доблест да се регистрират,което според мен също си е известна анонимност,но те дори и за това не притежават смелост.  Naughty Нищо не променя факта,че авторката сама се грижи за детенцето си, както и няма фактор който да оправдае не съпруга и ,а бащата на детето и.

# 68
  • Мнения: 54
Преживяното не се забравя - нали така се учим от преживяното. Някои неща не биха могли и да се простят.
Но не бива да се изпада в истерия и непрекъснато задаване на въпроса: Защо на мойто дете? Защо на мен и т.н Пусни миналото зад гърба си и гледай напред.

Винаги има и по-лоши примери от нечий друг живот, ако това ти помага.

# 69
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Е то за всеки нормално мислещ човек с изключение на хардкор хейтърите бе повече от ясно, че монетата има и друга страна.
 Outta Joint
Страшно удобно извинение да избягаш от отговорност е това. "Аз си имам своя версия" и бла-бла-бла. И преди да се усетиш ти се приисква да бършеш сълзите на нещастния "баща" и успокоително да го тупаш по рамото, щото той, милият, виж как страда за детето... #Cussing out

Рейана, няма да ти мине. По-зле ще става, когато детето започне да задава въпроси. Но, както написаха доста хора тук, ще дойде ден въпросният нещастник да си плати.
П.С. Разкошно бонбонче си имаш в подписа. Червенокосо ли е?

# 70
  • Мнения: 7 325
Има бащи, които ненавиждат родителката на детето си, но пък са силно привързани към него. Има мъже, които след като не успеят да задържат майката зарязват и детето. Но има и жени за които детето е най доброто оръжие срещу мъжете и много умело го използват. Всички ние сме различни и реагираме всеки по своя си начин. Разбрала съм обаче, че не можеш да накараш някой да обича на сила, дори детето си. Понякога боли, но живота продължава.

# 71
Сам по себе си въпросът, поставен в темата е болезнен.
Ясно е, че се случва. И е гадно.
Даже и майки постъпват така с децата си - тогава е освен гадно и необяснимо - някак човек не може да приеме, че може да си носил някой под сърцето си, и да го откъснеш така лесно от там.

Аз просто искам да кажа, че драмата, представена от reiana е лъжа.

 разделих се с татко и,за да се върна пак при него,закото чувствата ми към него все още са факт,но той избра хероина пред нас и така приключи всичко! Миленка си има татко,който се грижи прекрасно за нея,излизаме заедно,грижи се финансова за нея!
Част от този постинг - http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=droga&Number=1950 … ollapsed&sb=5
Драга reiana / anamorph , познати ли са ти тези думички?

Който се интересува, може да се завре в Клуб за наркотиците в dir.bg, да прочете темата за илюзиите, и тогава пак да се изказва, малко по-подготвен тоя път. Елементарно е да отгатнеш коя е авторката, ако си поразчовъркаш малко повече мозъчето.

# 72
Ясно е, че в такъв момент има тотално объркване на отношенията майка-баща, майка-дете, баща-дете.
От личен опит, знам какво ти е, бродя по моловете с тъмни очила, защото картинката "мама-татко и аз" ме докарва до сълзи, ходя с детето си предимно по малки градинки, защото парковете със семейните идилични картини ме разстройва, пазаруването в големи вериги ми е също трудно, всеки татко извел детето си ме връща към въпроса "Само аз ли не успях да осигуря нормално семейство за детето си?".
В мен бушуват мисли и чувства от рода на - той докога ще иска да я вижда, като се появи другата жена и като постави условията си, тогава какво ще отговарям на детето, защо точно моето детете ще расте без баща, кой и как ще го замести и каква ще е цената на този заместител.
Бащата на детето ми се грижи за нея, иска да се грижи и за мен, иска семейни уикенди, иска семейно море.
Прекарва с нас всеки път, когато аз го позволя и всеки път с нея, когато поиска, или когато аз не мога дая гледам.
И не съм от майките, които изнудват чрез децата си, напротив, съветвах се с психолог.
Всеки път, когато съм клеквала пред неговите искания да сме тримата заедно нещата се влошават. Детето се обърква, пита, най-елементарната заедност, като да ни закара той някъде води до въпроси поне 2 дни след това, оставя мен разревана, а нея силно объркана.
Съветът на психолога беше прост - най-доброто за детето е да има и двама ви, но ако заедността кара някого да се чувства напрегнат, най-доброто за детето е да изгради отделни връзки  с бащата и с майката.
И въпреки този съвет, и въпреки, че на практика съм го тествала и знам, че наистина детето е най-спокойно когато има време с мен и време с него отделно, пак се потдавам. Вчера се съгласих да ни закара до съседен град и когато детето заспа му дръпнах такъв рев, защото пак осъзнах - детето ми никога няма да има мама и тате заедно.

# 73
  • Мнения: 62
Опиат,просто ме разби с този пост! Няма въобще да те карам да ми вярваш! Напротив възможно е-така ,както и собственият ми баща не се интересува от мен! Много ми е странно кое те притеснява и как може изобщо да пуснеш такъв пост! Аз на никого не искам да отмъщавам,камо ли да използвам детето си #2gunfire #Cussing out
От много време чета този подфорум и все не ми стигаха силите да пиша-в един момент реших,че тук ще срещна разбиране и покрепа от хора,в моето положение! И изведнъж се появяваш ти с този неадекватен пост Sick

Друсалко,
нали ти казах, че не ти вярвам и че има неща, които скриваш (както и поне 50 % от вайкащите се тук).
А отношението ми към друсаняци, пияници, педита и лезбита е само едно ...  bishop
 af

# 74
  • Мнения: 1 507
Опиат,просто ме разби с този пост! Няма въобще да те карам да ми вярваш! Напротив възможно е-така ,както и собственият ми баща не се интересува от мен! Много ми е странно кое те притеснява и как може изобщо да пуснеш такъв пост! Аз на никого не искам да отмъщавам,камо ли да използвам детето си #2gunfire #Cussing out
От много време чета този подфорум и все не ми стигаха силите да пиша-в един момент реших,че тук ще срещна разбиране и покрепа от хора,в моето положение! И изведнъж се появяваш ти с този неадекватен пост Sick

Друсалко,
нали ти казах, че не ти вярвам и че има неща, които скриваш (както и поне 50 % от вайкащите се тук).
А отношението ми към друсаняци, пияници, педита и лезбита е само едно ...  bishop
 af

Е, много си груб!
как можеш да приемаш един пост за чиста монета, а в друг да поставиш под съмнение и запетайките? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт