Две чертички,точка,сърчице,през ОКТОМВРИ ще сме с бебе на ръце

  • 12 267
  • 290
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Моондрийм,имаш една голяма ,голяма прегръдка от мен.Мъчно ми е,като чета какви са роднините ти,но в крайна сметка никой няма право да ти отнема това щастие.Дай им ''игнор'' и се радвай на предстоящото най-прекрасно събитие.Аз за изпита,много ще ти стискам палци.Чак сега ми е странно,че нямам ангажименти и все имам чувството,че пропускам нещо Laughing

Най-накрая пипнах малко темата,добавих новите бременлинки,ако нещо съм пропуснала или сгрешила-свиркайте!

Хубав ден на всички Hug

# 106
  • Мнения: 203
Честит празник мили бременлинки bg
  bouquet  bouquet  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 668
Честит празник и от мен!
Виждам темата за роднините сте подхванали... За моите родители единственият смисъл на света са децата... Отгледаха Иван, сега с нетърпение очакват второто бебе, за което също да помагат. Сестра ми категорично не иска второ дете и моята нова бременност е единственият им шанс за трето внуче. За пола - аз също искам момиченце, исках и първия път... затова пък в момента съм горда мъжка майка... Не вярвам който и да е да говори против децата, поля им или каквото и да е с умисъл... Просто хората по различен начин си показвт радостта

# 108
  • Мнения: 219
Здравейте. Благодаря за подкрепата, много сте мили всички! Още същия ден ходих на лекар. Предписа ми утрогестан 2 по 2. Нямах никакви болки. Сакчето се виждаше и каза 4е ако нямам промяна (силни болки или обилно кръвоте4ение) най-вероятно вси4ко ще е наред. Почивам си, лежа... ама ме е страх няма как... имам една неуспешна бременност зад гърба си. Исках да ви помоля ако някоя от вас има повече информация за тези проблеми в начална бременност, статия или нещо подобно да ми прати. Обясняват ми 4е е липса на хормон, но може би ще си обясня по добре нещата като прочета още информация. Хайде доскоро ще полегна пак.

# 109
  • Мнения: 203
sinq pti4ka-правила ли си си някакви изследвания след първата ти неуспешна бременност?И какав е този хормон дето са ти казали,че липсва?Аз също имам една неуспешна и мен ме е страх леко особено сега когато трябва да ида,за да ми каже дали се вижда сакче вече...И ако не те притеснявам в коя седмица си?

# 110
  • Мнения: 282
Здравейте и от мен! Направо тези дни съм потънала в мисли и само ви чета, не ми се пише от страх, за това което ми предстои...постоянно се настройвам с положителни мисли, но .... винаги има едно но...
Искам да ви помоля да ми стискате палци за утре, ще ходя на преглед /трябва да съм в 7 г.с./ след кръвотечението, което получих в сряда вечерта. Още в четвъртък спря, но до вчера имах къфеникаво зацапване, днес нямам нищо, иначе болки нямах никакви. От време на време ми се гади, като предните дни беше по-силно, но вчера и днес е може би на ден по 3-4 пъти. С първата ми бременност със синчето ми също бях така, почти не ми се гадеше, само малко в началото. Притеснява ме факта, че гърдите не ме болят така както преди 2-3 дни, чувствам ги тежки, но не ме болят ...
Синя птичка почивай си повече миличка, аз от сряда вечерта до днес почти не ставах от леглото, само до тоалетната и банята...стискам ти палци, знам колко е трудно, и аз имах един мисед преди 7 м. и сега изпитвам ужасен страх, но се надявам този път всичко да е наред.
Силвана след кюретажа моя гинеколог ми направи само цитонамазка и няколко профилактични гинекологични прегледи, други изследвания не съм си правила!
Успех на всички!  Hug ви и ви благодаря за подкрепата!

# 111
  • Мнения: 203
Дано всичко да е наредsvetla_81!Ето ти палчетата от мен fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
sinq pti4ka-изтрий си писмата от пощата-не мога да ти пиша кутията ти е пълна!

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Виждам, че темата за отношението на роднините е подхваната. Да кажа тогава и аз как стоят нещата при нас - отношението на свекърва ми и свекъра към мен е поне 100 пъти по-добро от това на баща ми и втората му жена. Едвам се стърпявам да не кажа на свекърва ми. А според леля ми, баща ми заслужава да му кажа, че си има внук, чак след като се роди. Та така стоят нещата при нас.

# 113
  • Мнения: 23 119
Честит 3-ти март!!!
ДОбре дошли на новите момичета.
Стискам палци на всички,които имат проблеми,да се наредят нещата.
Не мога да пиша много,защото ми е лошо,само влизам да ви поздравя.Пак започна да ми се гади и повръщам,пих Деган,въпреки,че не ми се искаше много.Бяхме малко на планина,да сменя обстановката.Вече имам корем/аз си имам по принцип ,де,ама вече стърчи доста/  ,дънките ми отесняха в талията и си извадих дрехите за бременни.
Лека вечер и доскоро.

# 114
  • Мнения: 127
честита баба марта,и честит 3ти март!!!
одавна не съм писала,моя мъж по-цял ден е на компа и не мога да се доредя #Cussing outпривечер децата се нареждат да играят,и за мен време не остава ooooh!
все нещо ми е зле,и по-цял ден спим с дребния.
взех си направление,отивам да си запиша час,а моята гинеколожка напуснала същия ден Thinking
отложих си прегледа за след празниците,за да реша при кой да се прегледам newsm78
нямам търпение вече да я видим малката запетайка Praynigсамо се надявам всичко да е добре,пожелавам и на вас да се почувствате по-добре,и бебенцата ви да растат здравички  bouquet

# 115
  • Мнения: 165
Здравейте момичета. Аз почивните дни го ударих на почивка и сега накуп изчитам всико.
Извинете ме много но аз нещо не мога да проумея как може родата да реагира така. Просто не го разбирам. Те просто ТРЯБВА да са щастливи независимо кога се е случило чудото-(всъщност какво значи рано ти е  или пък  късно ти е) или какъв е пола на бебо. Чак не ми се говори за това. Аз иначе най близките вече ги информирах но май избързах.
Много се притеснявам че нямам НИКАКВИ симптоми, освен вълчи глад- деномнощно и лека болка в гърдите.Много се притеснявам, дали всичко е както трябва и реших утре да ида на преглед и да видим как стоят нещата. То май още е рано за сърице,ама поне лекар да потвърди че има бебе,че до момента само два теста го сочат това. Аз чак на моменти забравям  Embarassed просто няма някакво по-различно усещане, а като гледам че почти на всичко ви се гади и ми се иска и на мен да ми е гадно.
Превъртам  newsm78 Дано утре всичко е наред

# 116
  • Мнения: 23 119
Аз чак на моменти забравям  Embarassed просто няма някакво по-различно усещане, а като гледам че почти на всичко ви се гади и ми се иска и на мен да ми е гадно.
Превъртам  newsm78 Дано утре всичко е наред
Чакай де,само 5-та седмица си.И на мен тогава не ми се гадеше,ама ела виж сега.По-добре да нямаш подобни симптоми,повярвай ми.

# 117
  • Мнения: 99
Здравейте мили мамчета   bouquet
nana5kova не се шашкай и на мен ми нямаше нищо в 5-та седмица  Peace ама я ела да ме видиш сега, ако не се издрайфам сутрин цял ден съм като парцал  ooooh! Не знам до кога ще е това, има дни съм добре, но има дни от леглото не мога да стана  Rolling Eyes Е, поне симптомите ме държат в настроение, че всичко е наред  Peace

# 118
  • Мнения: 958
Добро утро, момичета.
Честита Баба Марта и трети март, на патерица.
Ние изкарахме празниците спокойно, свекитата бяха на гости, детето беше много щастливо, много игри, много излизания.
Имахме едно произшествие, но важното е че всичко е наред.
Заредена съм с добро настроение и утре съм на лекар, да видя пак сърчицето.
Много съм досадна, ама през две седмици изпитвам желание да видя бебчето, и предишният път бях така, само мрънакх за ехограф на доки Simple Smile
За родителите не мога да се оплача, и майка и татко много ми помагат за детето. Те основно си я гледат.
Аз съм на работа. Свекитата също много помагат, имат и мераци да им пращам детето, ама засега съм непреклонна, не мога да се отделя от нея за толкова време. Може би като стане ученичка ще я пращам лятото на гости.
Сега съм решила да си взема болнични юли и август и с малката да отидем на село, миналото лято много и хареса, цял ден на двора, рекичка, планина, патенца, козички. Беше голямо щастие. Та си мисля да се посветя изцяло на детето за два три месеца, преди раждането.  Пък и морето ще ние  наблизо, та ще ходим честичко.

# 119
  • Мнения: 15
Привет мамчета!
Празниците минаха и отново на работа! Wink
Аз страдам от подигане и  Sick все повече.Нямам апетит.Утре ще отидем с татко на преглед за да видим сърчице -дано всичко е наред,пък другото се преживява.
  bouquet Hug
Сега се стягам пътуване до Свищов,че имам изпити .  Tired

Общи условия

Активация на акаунт