Две чертички,точка,сърчице,през ОКТОМВРИ ще сме с бебе на ръце

  • 12 237
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 641
Добре дошли на всички нови момичета. Леко бременеене Hug
Reme, бих искала да те  подкрепя за решението да имате бебче. Всяко дете е дар от Бог, важното е ,че вие с мъжа ти го искате. Как реагират роднините въобще да не ви интересува Hug
Лора, стискам палци милчика всичко да е наред Praynig Praynig
Миркам, браво , не се и съмнявах Simple Smile
styllisima , фетална морфология правят в Тина Киркова, много момичета ходят и в мед. Сентър "Фемина" Hug
sinq pti4ka , стискак палци ще видиш,че всичк още е наред Praynig Praynig
tbanks и аз се чувствам като теб точно като "парцал" Sick
nadej, бързо да оздравяваш Hug
Момичета по-вечето пишете ,че имате апетит, а мен толкова ми се гади,че я м по една препечена филийка  на ден и плодове и айрян.Незнам дал инещо няма да си навредя Rolling Eyes

# 91
  • Deutschland
  • Мнения: 186
lorka i sinq pti4ka  и аз стискам палци всичко да  е наред. Аз с апетита проблем нямам.Много обичах да си хапвам преди да забременея,обичам и сега  Flutter Но месо не ми се яде и картофите нещо ми опротивяха  newsm12 .
За сметка на това пък супичките много ги тача.Всякакви супи.Много ми се яде шкембе но тук в Германия спряха да го продават в магазините.  Confused

# 92
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
Лора и синя птичка моля се за вас всичко да е наред  Praynig
Миркам, аз почти бях убедена, че ще имаш 6, но нищо 5 пак е много добре  Hug
Добре дошли на новите мамчета  Hug
реме, аз също бих те посъветвала да не обръщаш внимание на приказките на другите. щом сте го решили с мъжа ти, това си е ваша воля. Най-важното е да се обичате и той да ти помага.
Много е важно таткото да помага и да има желание за това, че нашия никакъв го няма в помощта и отсега знам, че сама ще си гледам децата. Ама да са ми живи и здрави и аз покрай тях, че да мога да си ги отгледам.

# 93
  • Мнения: X
sofy, честито сърчице. Да си го пазиш много  Hug
*Jeny*, и аз до преди няколко дни нямах изобщо никакъв апетит и също се притесних да не навредя нещо на бебчо, но тези дни нещо пак ми се появи апетита, така че знам ли може би е нормално.
Стискам палци на лора и синя птичка всичко да бъде наред  Praynig Praynig

# 94
  • Мнения: 203
Я да се присъединя и аз към вашата група  bouquet
Бях на доктор миналата седмица,ама малко съм подранила,защото се видя само задебеляването на матката!
Другата седмица ако всичко си е наред ще ви кажа евентуален термин!
Стискайте палци Hug

# 95
  • Мнения: 616
Здравейте момичета, благодаря на всички за подкрепата  Hug Hug Hug
Моето кървене спря още преди обяд. Док видя бечето - всичко му е перфектно, няма никакви проблеми. Аз също съм добре и няма опасност. Тъй като кървенето беше розово /а на прегледа вече не кървях/ док предполага че не е от матката. Малко ми се поскара, че не съм се обадила още снощи... ама ми беше неудобно, пък и аз знам какво да правя в такива случаи. Очаквах да прокървя /подготвиха ме с информация предварително/, обаче пак си бях притеснена. Но след като видях, че ембриончето е добре съм спокойна  Hug  bouquet Peace
Синя птичка, отиди да те види док, непременно  newsm17 дано всичко се оправи и ни зарадваш и ти с хубави новини  Hug

# 96
  • Мнения: 1 341
Лора, радвам се, че всичко при теб е наред! Hug

Синя птичка, стискам палци всичко при теб да е на 6! Praynig

Миркам, браво, ти си нашата гордост. С малко бебе и бременна си ненадмината! Wink

Деси, добре завърнала се, радвам се, че си добре. Дано скоро отмине гаденето.

Аз едва на курс ходя, и ми е адски трудно, никога няма да го науча този език! Close Отделно ми е лошо, ако не ям ми става много зле, а след като хапна ми става още по-зле. Е няма оправия при мен. Свалила съм вече 3 кг. Именно заради неразположението ми почти не сядам на компютъра, чета ви, но не ми се пише.

Лека вечер!

# 97
  • Мнения: 1 763
Здравей и добре дошла на silvana- !

Момичета, много ви благодаря за подкрепата. Повече няма да си мисля глупости.

 Lora33, много се радвам, че нещата при теб са наред.

Синя птичка, пожелавам ти и при теб всичко да е нормално.

Аз вече  си забелязвам коремче. Сигурно от предишната бременност  матката ми е склонна към разтягане  и затова толкова скоро ми се появи коремче. Към края на седмицата  мисля да отида на лекар. Дано не е рано, но искам да ме погледнат, ако има някаква нередност да се вземат мерки. На своя глава си купих фолиева киселина, но тя така или иначе се изписва на всички.

# 98
  • Мнения: 1 341
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
 bg bg bg

reme, пускай покрай теб подобни коментари. Аз много харесвам малката разлика между децата, защото така ще са още по-близки. Мое виждане!
И около мен роднини пък се чудят защо изобщо ни е второ! Shocked Joy Но не се поддавам на каквито и да било коментари.

# 99
  • Мнения: 33
Здравеите и от мен аз сам Галина и сам от Благоедград. Бременна сам ж 3 - та седмица и сам малко притеснена. Ина4е е йелана и то много йелана от нас бременноста. Кайете кажете какво даприемам?

# 100
  • Мнения: 183
Честит празник, мили момичета!

Добре дошли на новите мами! Леко бременеене!

Синя птичка, стискам палци да не е нищо сериозно! Дано всичко е наред!
Мирка! Браво на теб! Герой си ти. Благородно ти завиждам че свърши вече.... аз имам още една седмица да уча и вече изкрейзвам!

Аз утре съм на преглед. Нямам търпение да видя дали са останали и двамата близнака.... и малко ме е страх. Не ме е страх от това, че няма да се справя. Напротив! Ще успея! Притеснява ме това как да съобщя новината на роднините. Все още никой не знае че чакаме бебе, а ако разберат че са и две... как ли ще реагират?!?! Още повече че сестра ми загуби своето бебе преди няколко седмици..... Не знам какво да правя... да изчакам още малко или да кажа вече? Страх ме е че ще са негативно настроени срещу двете бебета и то само защото са две! А ако се окажат и наистина момчета както аз предполагам.... ще ме линчуват направо (майка ми все повтаря колко е хубаво че племеницата ми е момиче! как не знаела какво ще я прави ако била момче).... Много съм притеснена!

Снощи беше първата нощ през която не се събуждах. Обикновенно сънувам кошмари и най-често се събуждам се с писък буквално! Надявам се да отшуми всичко като мине изпита.

Иначе сме добре- цялата банда. На мен продължава да ми се гади, но вече не огладнявам чак толкова бързо и много, напротив, даже загубих съвсем апетит. Понякога сутрин имам много силното чувство, че ще  Sick, но все ми се разминава (за щастие)

# 101
  • Мнения: 1 341
moondream, според мен няма за какво да се чувстваш виновна, а да си най-щастлива на света! Сега са твоите 9 месеца и никой няма право да те подтиска. Изказването на майка ти ми се струва малко остаряло и не на място изказване(ще ме прощаваш). Но какво значи, ако племенницата ти била момче?! какво щяла да я прави ли, ами каквото прави и нея. Ох много се дразня на подобни коментари, някои хора определено не оценяват щастието да са родители/баби. Та това е дар от Бога, независимо от пола те ще са твоите деца, и повярвай единственото което ще те интересува е да са здрави.
Не се обвинявай, че си бременна. Радвай се и изживей оставащите месеци спокойна и щастлива. Моля се близначетата да са добре и октомври да се радваш на 2 броя пухкави бебоци. А и не на последно място, никой не знае какви ще са. И аз имах предчувствие за Ема, че ще е момче...е да ама, не! Така, че споко.

Иначе и мен се опитаха да ме накарат да се почувствам виновна, че съм бременна. Защото братовчедка ми има проблеми и не може да забременее, а пък аз вече второ чакам(думи на баба ми)! Какъв егоизъм от моя страна. Лошото е, че тя не търси лечение в центровете за репродуктивно здраве, а ходи в кварталната поликлиника вече няколко години и никой нищо не й казва. Но това е друга тема.

Хайде спирам, че много се отплеснах.

# 102
  • Мнения: 99
moondream щом сте взели решение да имате деца си мисля, че мнението на другите дали ще са ЗА или ПРОТИВ не трябва да ви бърка. Най-вече пък пола на бебето и дали те ще са две  Naughty Я да се успокоиш и не ги мисли, сега имаш за цел да си мислиш и да се радваш на твоята бременност и дано всичко е наред с двете дундета да растат в теб здрави и да се родят за да те радват цял живот. Това кой какви предпочитания има за пол не е твой проблем, като искат момиче да си родят а ако искам момче пак същото- да си родят. Децата са си твои и на мъжа ти, така, че радвайте се на моментите и не слушай никой, само сърцата си  Peace

При нас пък се получи друго, като разбра свеки, че ще си имаме бебе реакцията и беше --  Shocked не сте ли закъснели с тези неща, 10 години разлика не е ли много, не сте ли старички .....  newsm78 До сега не ме е питала как съм  Mr. Green Карай, на мен не ми пука защото не тя, а ние го искаме и сме си го направили пожелание, не е изненада и не ме е грижа кой какво мисли и иска   Whistling

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 11:46 от styllisima

# 103
  • Мнения: 27
Здравей Галина ,

Честита бременност .Започвай като за начало с една таблетка дневно фолиева киселина , а след прегледа  доки ще ти каже , ако има нужда от други мекадименти .Леко бременеене ! Grinning

# 104
  • Мнения: 183
Момичета благодаря ви!
 Знам че не трябва да обръщам внимание , но.... майка ми има невероятната способност точно когато съм най-щастлива да казва неща, които развалят всичко! И изведнъж нито настроение нито нищо ми остава.... Направо приз "Анти щастие" мога да и връча!
В момента по-щастливи от нас няма! Таткото подскача от щастие и няма търпение да почне да се хвали не с едно а две бебета! Толкова е въодушевен милия!
За нас това си е чудо! Но знаете как нараняват думите на най-близките ти хора.... дори и да не са със зла умисъл....А аз съм станала голяма ревла в последно време и всичко приемам навътре!

Общи условия

Активация на акаунт