Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 010
Добро утро и от мен!
Положението е направо трагично! Вчера бях много изнервена и въобще не издържах на лунната диетка, а щеше да ми дойде много добре. И днес сутринта като се качих на кантара лошо ми стана  smile3514 - върнала съм си 3 от 4те свалени кг и тия дни ще го карам по-леко за да започна в понеделник с поне 1-2кг по-лека отколкото съм сега.
Хубав ден на всички!

# 61
  • Мнения: 1
Добро утро!
Мигленче, и аз постоянно вися на кантара. Не го разбирам това да се меря 2 пъти в месеца. При мен това е абсолютно невъзможно Simple Smile
Лаленце, какво си яла тия дни, че си върнала килата?Аз също (пък и не само аз) сме върнали по 2 кила, но вече ги нормализирахме.
От лунуването вчера съм -700 гр без тоалетна Simple Smile Незнам как издържах....
Сега съм заковала точно на 75 кг и ми остават 10 кг до целта.


# 62
  • Мнения: 0
Добро утро на всички!От днес пак съм с вас,надявам се този път да няма отклонения:)че доста имам,докато ви стигна.Странното е,че по време на принудителната ми почивка въобще не ми се ядеше и излиза,че за 2 дни прегрешенията ми са алкохол,парченце сирене и съвсем малко картофи-варени,ааааа и малко фъстъци,много ми е трудно без фъстъци-обожавам ги:)Докато тренирах и спазвах режима,за който ви казах буквално се молех на инструктора да ми разреши да ги ям,а той не даваше.....много беше строг,за което съм му благодарна.
Хайде да се мятам да поработя малко Money
Лек и успешен ден ви желая!

# 63
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО КРАСАВИЦИ! ОТ ЛУНАТА СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ОТ 63.600 ДНЕС СЪМ 62.
НО ДНЕС ЧАКАМ И МЦ И ЯВНО ЗАТОВА СЪМ СВАЛИЛА 1.600 ЗАРАДИ ВОДАТА КОЯТО ЗАДЪРЖАМ НО СЕГА КАТО СВЪРШИ И НЕ СЕ СЪМНЯВАМ ЧЕ БЪРЗО ЩЕ ПОСТИГНА ЦЕЛТА СИ ОТ 58кг.
МЕГИ МЕРСИ ЗА КАФЕНЦЕТО!
ЛАЛЕНЦЕ НЯМА СТАШНО СЕГА КАТО СЕ ВЪРНЕШ КЪМ РЕЖИМА ВСИЧКО ЩЕ СЕ ОПРАВИ.
TIA СКЪПА БЕЗ ФЪСТЪЦИ АКО ИСКАШ БЪРЗО ДА ВЛЕЗЕШ В СТАРИТЕ ДЪНКИ.
ЕТО ЧЕ ДНЕС ДЕНЯТ ЗАПОЧНА ДОБРЕ- КАК МИ Е ДРАГО ДА ЧЕТА ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ НА МИНУС.
ХУБАВ ДЕН СЛАДУРАНКИ!
TIA НАПРАВИ СИ ЛЕНИЙКА ЗА ДА СЕ ВИЖДА И ТВОЯТА ЦЕЛ КАКВА Е  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 869
Искам и аз да се включа във вашата тема момичета.Накратко за мен.Юли и Август 2008 година отслабнах 15 килограма,като от 100 станах 85.Първоначално бях на режим с плодове,зеленчуци и млечни,а след това на Дюкан.От тогава подържам килограмите си,като от време на време му отпускам двата края,но след това започвам безвъглехидратния ви режим и лесно свалям качените 2-3 килограма.Искам и съм убедена,че ще отслабна още поне 10 килограма и ви моля за подкрепа.Ще пиша отново,когато видя първире резултати. Hug Hug

# 65
  • dobrich
  • Мнения: 13
ELA 79 ДОБРЕ ДОШЛА В НАШАТА ДРУЖИНКА! ТРЯБВА ДА ТИ КАЖА ЧЕ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ПИШЕШ И СПОДЕЛЯШ В ТЕМАТА ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ КИЛЦА СВАЛЯШ  bouquet ТАКА ЧЕ БЪДИ РЕЖИМНА И АКТИВНА - НИЕ СМЕ НАСРЕЩА!

# 66
  • Мнения: 1
Добре дошла Ела  Hug
И аз започнах миналата година, от 97 кг. Май месец свалих до 85 кг. с плодове за 22 дни и ги подържах кг до 17 ян 2009 г. когато се присъединих във форума. Виж ми линийките Simple Smile
Досега съм правила само плодове и диетата на Бакова (но за кратко). Сега съм привърженик на БВД и многоооо малко на Дюкан.
Момичета промених си целта, която първоначално беше 65, а сега окончателно е 58 кг.
Целувки и успех на всички.

# 67
  • Мнения: 0
Добре дошла,Ела!Ще видиш колко по-лесно е да се справяш с килограмите,когато има с кого да споделяш Hug
Момичета,искам да ви се похваля,днес станах леля на едно здраво и красиво момченце,много съм щастлива Grinning
Вече си имам и линийка,обаче срещата ми с кантарчето ще е едва към 23-25.03,така че....
Не мислите ли,че е време за кафенце с цигарка Party kaffeetrmker_2  food010

# 68
  • Мнения: 869
Благодаря за топлото посрещане.Да ви кажа чесно аз бях на Дюкан около месец,но за мен този начин на хранене не е подходящ.Няма спор,че се постигат бързи резултати,но липсата на всякакъв вид мазнини е много вредна за организма.Особено в моя случай си е направо противопоказно,тък като витамин А и Е имат голямо значение за дейността на яйчниците.Ние с моя мъж се борим за бебе вече почти 2 години.Като цяло отслабването ми много ми помогна ,тъй като преди когато бях 100 кг нямах овулация,а сега вече имам.Хормоните ми влязоха в норми.Има голям ефект.Но сега ме е страх да не разруша постигнатото досега.Било то с бързо покачване на килограми или неразумна диета и начин на хранене.Мисля,че безвъглехидратната диета е най-подходяща за мен.

# 69
  • Мнения: 1 059
Ела,добре дошла и от мен,сега покрай теб и другите нови момичета ще се стегна и аз ,че доста съм се отпуснала.Това за Дюкан е вярно,нашата диета е по-щадяща организма.А колкото до забременяването и аз вярвам,че след диета по-лесно се забременява (при мен се получи на 8-та година от брака и пак след диета).Успех!

# 70
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Ела, добре дошла!
Благодаря ви за подкрепата на всички, днес ми дойде МЦ и съм -1кг, та се поуспокойх... Аби, честно казано ям много млечни и плодове и не мисля, че в тях е проблема, а по-скоро във тестените, които станаха доста около празниците.
Кой е с мен от 09.03.09г?   bouquet

# 71
  • Мнения: 4 594
ela
момичета аз още не мога се похваля да не би заради това че хапвам по -малко диабед. шоколад?
хайде следобедното кафе

# 72
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте,и аз да се отчета :днес не съм закусвала само на обяд хапнах омлет с гъби и кис.краставички и 2 кюфтета Peace на скара разбира се.И така за ве4еря мисля да си хапна салатка но нз от какво  не съм решила още .Това ми е първи ден от трети етап но утре ще дам данни за мерки и килограми Wink

# 73
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЕХОООО КАК СТЕ ДЕВОЙКИ? ЕТИ ОМЛЕТА И КЮФТАЦИТЕ НЕ СЕ ВРЪЗВАТ С ПОСТИТЕ МАЙ newsm78. ЕТИ РАДВАМ СЕ ЧЕ ВЕЧЕ СИ ПАК НА БВД И ЧЕ СИ СЕ НАПОСТИЛА ИНАЧЕ ПРЕЗ ЦЕЛИТЕ ПОСТИ ЩЕШЕ МНОГО ДА НИ ЛИПСВАШ. Hug

# 74
  • Мнения: 37
Ами мислих да попостя ама направо ми прилошаваше и се посъветвах с една позната та тя ми каза че Бог прощава а и ако е трябвало щяла съм да успея Peace Е днес първи ден много добре се чувствам,и на вечеря одумках 3 чинийки марулка и 3 пържени яйчица,май все така правя като не съм закусвала,но от утре ще се помъча Praynig Лека вечер на всички и утре сутрин ще ви чакам за кафе  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт