Отговори
# 75
  • Мнения: 1 632
Вчера се налунувах и днес си похапнах за обяд пиле печено, а за вечеря 2 кюфтета и салатка/шопска без сирене/ килата са ми супер 55 Grinning а очаквах след 3дневното плюскане да съм се върнала на 58-59. Продължавам Peace

# 76
  • Мнения: 10
Ето ме и мен ... След дългият и изтощителен ден ...
Днес за обяд си хапнах воденички с шопска салата ... а за вечеря домати консерва със суджук .... След вечеря повъртях педалите 30мин ... ииии сега вече мога да ес разложа ... Все още не знам как съм с килограмите , но към понеделник най-вероятно ще разбера =) Радвам се , че държа фронта ... но честно казано имам болежки тук-там и много се тревожа за организма си . Иначе пия калции и витамин Д , но не знам дали това е достатъчно .... Иначе с wc се сдобрихме , дори често си правим компания , откакто пия лаксена =))) Помагайте за менюто за утрешния ден ... =) крадът ми се идеи =) Сега ви желая лека и спокойна нощ , а утре отново всички ще се "видим" за кафенце =))

# 77
  • Мнения: 19
здравейте
на мен май ми стана навик само сутрин да пиша ама вечер как се ядосвам заради многото потребители тъпия нет не ми отваря страници
вчера обяд-яйца пържени с лук и дом.сок
вечеря-салата маруля и краставици и няколко резена пушено свинско
кантарчето току що ме зарадва 88.6
лек ден от мен

# 78
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,сладурани!Днес кантара беше благосклонен към мен и ми показа същото тегло от края на диетата. HugНо и лунуването ми помага,а и забелязвам промяна в начина ми нахранене–никакъв хляб,не смесвам много въглехидрати и протеини,избягвам следобедно и вечерно време сладкото!И пия вода,чай,фрешове на воля.
Лаленце,засега отлагам започването на втори етап от 9.03,че НЕтрябва да ме посети лелката към 11.03,но ако ми дойде мисля да си направя две седмици на нашата диетка и после да продължим да бебеправим.
Заповядайте на кафенце или чайче.

# 79
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА! МИНАВАМ НА БЪРЗО ДА ВИ КАЖА ЗДРАСТИ И БЯГАМ ЧЕ ВРЕМЕТО ДНЕС Е ЧУДЕСНО- ДАНО НЕ ЗАВАЛИ ЧЕ ЩЕ ХОДИМ НА РАЗХОДКА.

# 80
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Здравейте момичета!!!
Присъединявам се към ударната група от 09.03, че както съм почнала ще задмина и килата от които тръгнах първия етап  Mr. Green Много взех да си угаждам, че даже насила ям разни сладки неща без да ми се ядат, аман, отвратителна съм!!!  #Cussing out А и друг проблем имам, като съм на диетата си знам кво ми е менюта за деня, а сега цари хаос, чудя се ква гадост да натъпча!!!
Слагам край на волностите и от понеделник влизам в строя!!!!
Прекрасни събота и неделя  Hug

# 81
  • Мнения: 4 605
хей , здравейте от мен
да се похваля че килата може да не намаляват бързо , но от талията и ханша съм свалила по -3см Laughing
черпя ви

# 82
  • Мнения: 10
Здравейте , мацки !
Нека първо кажа , че нещо много сме се отпуснали и пишем от дъжд на вятър ! Аби , Ели , Боби  - къде сте се покрили ?! Липсвате , ей !
Аз за сега съм добре ... вече трети ден =( пуф , че бавно минава това време като си на диета =)) Днес хапнах пак домати консерва и пържолки 2бр за обяд . За вечеря наистина все още не знам какво ще ям ... а като че ли ми е вече гладно ! Днес не съм въртяла педалите , но ако ви кажа колко ме мързи няма да ми повярвате =)
Хайде , пишете ! И сваааляйте , сваааляйтеее =))) 

# 83
  • dobrich
  • Мнения: 13
КАК СТЕ ХУБАВИЦИ? АЗ ТЪКМО СЕ ПРИБРАХ- ЕЙ ДНЕС ГОЛЯМО ХАЙМАНОСВАНЕ МУ УДАРИХМЕ С БЕБКО ОТ 12.30 ЧЕ ЧАК ДО СЕГА. А АКО ЗНАЕТЕ КАК СЪМ ГЛАДНА НАПРАВО МОГА ДА ИЗЯМ НЯКОЙ. ДНЕС СЪМ САМО НА 3 КЕБАПЧЕТА И 2 КАФЕТА НО ПО КЪСНО СМЕ НА РОЖДЕН ДЕН И СЕ ПАЗЯ ЗА НЕГО. АБЕ ПРОСТО НЯМАШЕ ВРЕМЕ КОГА ДА ХАПНА. ХАЙДЕ ДО УТРЕ ЧЕ СЕГА ТРЯБВА ДА 1ironing МЪЖОТО.

# 84
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте и аз да мина да се отчета smile3523 Днес на обяд хапнах салатка от доматки и краставички ,малко маслинки,гъбки и лук и мн малко пилешко месце а сега вечерям с марулкена салатка с краставички и тук там замезвам с мезе Mr. Green Ех,наближава пролетта Party и аз днес бях с малкия на разходка или по-точно на бегоходка Rolling Eyes А той цъфти и вързва Joy Пих кафенце с колеги ,и после на аеробика ходих newsm44 А сега ви пожелавам лека вечер на всички и приятни почивни дни  bouquet

# 85
  • Мнения: 19
здравейте wavey
нещо тези дни не сте много активни.или има много почиващи или времето взе да се оправя и сте по разходки
да се отчета за днес
обяд-миш маш
вечеря пържоли с гъби
и сега пия винце cheers наздраве newsm51 smile3525

# 86
  • Мнения: 1 632
Днес си знам че ще се отколоня за малко, мъжо ще ме води да ям мелба Grinning
Той от понеделник е на работа та ще се  завърна към  строгия вариянт за хапване.

# 87
  • Мнения: 37
Добро утро,хайде на съботно кафенце  food010

# 88
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО! ОТ МЕН Е ЦИГАРКАТА. СНОЩИ НА РД ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ НЕ ИЗДЪРЖАХ И ТОЧНО НАКРАЯ ИЗЯДОХ ЕДНО ПАРЧЕ ТОРТА- АКО НЕ БЕШЕ ТОРТАТА НЕДЕЛЯ НЯМАШЕ ДА Я КУСАМ НО МАМАМУ СТАРА НЕ ИЗДЪРЖАХ. ТАКА ЧЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ПАК ОТ НАЧАЛО. А И УТРЕ Е 8МАРТ И ПАК СМЕ НА КРЪЧМА НО САМО МАМЧЕТА СМЕ СЕ СЪБРАЛИ А ТАТКОВЦИТЕ ЩЕ СИ ГЛЕДАТ ДОМОЧАДИЕТО.

# 89
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!Минавам да почерпя за именния ми ден и изчезвам на работа!Разбира се само с разрешена храна,няма да ви изкушавам! Laughing


Общи условия

Активация на акаунт