Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Дора, честит имен ден!

Аз искам да се похваля с -1 кг.  newsm44  и вече съм почти на килограмите, на които бях в края на диетата Wink От понеделник съм с вас и ще съм по-активна във форума Wink
Хубав съботен ден ви желая!   Nature Sun With Face

# 91
  • Мнения: 4 626
Дора, честит имен ден!

# 92
  • Мнения: 19
 Честит имен ден дора

здраве щастие късмет и много много свалени кг.
аз днес бях на работа и не съм хапвала много но явно кантара е решил да ме радва от луна на луна
къде сте момичета smile3518 никой няма

# 93
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОРА ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ НОСИШ ИМЕТО!
МЕГИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ Е ТАКА - НИКОЙ НЕ ПИШЕ И ВСИЧКИ АКТИВНО ПОЧИВАТ.
ОТИВАМ ДА СИ ХВЪРЛЯ ЕДИН ДУШ И ЛЯГАМ. ЛЕКА НОЩ МОМИЧЕТА И АКТИВНО СВАЛЯЙТЕ КИЛЦА ПРЕЗ ПОЧИВНИТЕ ДНИ.

# 94
  • Мнения: 37
 Hug Тук съм ама в цикъл Rolling Eyes И сиг ще задържа.Доре честито и от мен със здраве си носи името  bouquet

# 95
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мацки,благодаря за пожеланията,много ме зарадвахте! Hug
Аз пък ви честитя от сега празника и ви желая весело изкарване на вечерта и незабравими моменти с любимите ви хора!

# 96
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ  8 МАРТ

Ако пожелаеш нещо много силно, можеш да го посигнеш! Вероятно ще ти е нужно търпение, много усилия, истинска борба - но всичко може да бъде постигнато! Поеми риска да мечтаеш! Поеми риска да работиш лудо за мечтите си


ДАНО ДНЕС  СТЕ ПО АКТИВНИ baby_neutral

# 97
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ СКЪПИ ВИРТУАЛНИ ДАМИ!
Нека бъдем нежни като цветята и променящи се като луната.
Нека обичаме и да бъдем обичани.
Нека бъдем като виртуални блянове в очите на своите  половинки  newsm51
Желая на всички майки да са горди с децата си, а на тези които все още не са изпитали това чувство да го изпитаме по-скоро.
ОБИЧАМ ВИ  Hug

Ваша: Абито

# 98
  • Мнения: 4 626

О браз на жена. Излъчване. Безмълвност. Красота.
С ияние. И необхватност. Разгърнати ухания.
М истичен ключов знак от дълъг нотопис за любовта.
И злята същност. Съвършенство и хармония...

М агия тайнствена. Акорд. И ... трепет на Вселена.
А дажио и скерцо. Мелодия на утринна соната.
Р итмичност. Докосване на сетива. Със дъх творена.
Т я е живот в живота! ... Дар божи на Земята!

(И ... нека носи гордо името - Жена)
Честит и весел празник
с пожелание за здаве и споделена любов J

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 09:41 от yasmina

# 99
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТ 8 МАРТ НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА И НА БЪДЕЩИТЕ МАМЧЕТА!

# 100
  • Мнения: 94

Пожелавам ви на всички да сте ми красиви и очите на мъжете да се пълнят с възхищение като ви видят!Пожелавам ви бетонно здраве,много щастливи мигове и невероятен късмет!
И да знаете,че ви обичам всички и макар да пиша рядко напоследък ви чета всеки ден.
Аз направих дълга почивка и сега дойде време да се преборя с плюса.Резултата от дългите почивки и преяжданията с шоколадови бисквити (за 12 дни) беше + 3.8 кг ,а после само за 2 дни на нашата диета  остана +1.8(което ще рече много задържана вода).След още един ден  само + 0.9 кг,което пък е успокояващо...И сега се лутам между идеята да мина на плодове и чай -без мед или да комбинирам...месото взе да ми омръзва малко...Все пак аз си оставам с вас и редовно ще ви чета и ще пиша какво сменям и как върви.Твърдо съм решила да се разделя с още 22 кг. и няма мърдане.

А специално за Дора,макар и с доста закъснение за честит имен ден и с пожелание да е винаги усмихната,мъдра и неустоима жена!

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 16:15 от Elica.

# 101
  • София
  • Мнения: 6 010
Честит празник и от мен, мили момичета!
Това са любимите ми цветя и се надявам да ги харесате!


Ели, надявам се да намериш режима, който ти понася най-добре в момента и да ти помогне максимално бързо и лесно да се разделиш с тези 22 кг. Все пак май на всички ще ни е по-приятно да си си на нашия режим и да се борим заедно с килцата.
Аз днес бях на невероятен обяд с моето си момче, не съм прекалявала, но си хапнах добре като за последен ден преди диетата. Вече мога да кажа дори, че ми липсва режима, защото искам пак да виждам минуси на кантара!
Хубава вечер!

# 102
  • Мнения: 10
Честит празник , Момичета !
Желая ви от все сърце да сте здрави , щастливи , обичани и горди с това , че сте ЖЕНИ !
Надявам се всяка една от нас да бъде такава , каквато пожелае ... За това нека заедно се сбогуваме с излишните килца и бъдем още по-щастливи =)

Ели , ако ти кажа , че и аз напоследък умувам същото , което и ти... може и да не ми повярваш ... но някак си за сега си мисля като спра вторият етап да мина на плодовете с чая - колкото мога ... Десет дни да са - пак ще е добре дошло ... Ако не друго,то поне ще си попречистя организма ... Но пак има време ... ще го реша =)
Боби , хайде , мила ... Чакаме те =) ! От утре почваш пак ... и ще видиш как ще има минусчета !
А сега нека споделя с какво се хранех през последните два дни :
~ вчера ~
печено пиле с моркови и гъби за обяд
омлет ( само от три яйца , без нищо друго ) за вечеря
~ днес ~
варено пиле за обяд
а вечерята сигурно ще е същата =)
Чувствам се отлично ! Дори бих могла да се похваля ... Днес ми е пети ден и до сега не се бях теглила . Преди 2ч се качих на кантара и той показа точно толкова , колкото бях , когато спрях диетата ... а все пак бях вече хапнала , а и до ден-два би трябвало и да ми дойде и сто процента съм позадържала ... Надявам се , че като мине МЦ ще има хубаво минусче ... Скоро мисля пак да пия лаксена , че нещо ми е кофти и се чувствам надута ... но това ще стане най-вероятно в сряда , когато знам , че със сигурност ще съм си у дома ... Пишете , пишете , пишете =) Много ме радват вашите минуси !

Сега ви пожелавам да си изкарате една чудничка вечер =) ! А утре ще разказвате =)

# 103
  • Мнения: 94
OOOOOOOOOOo  - аз рано или късно пак съм си в нашия режим.Ще взема да се пробвам от утре 10-15 дни на плодове - колкото изкарам и после  пак на нашата:)))))

# 104
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЗДРАВЕЙТЕ ОСМОМАРТЕНСКИ МОМИ! АЗ ЗАПОЧВАМ ДА СЕ ПОДГОТВЯМ ЗА БАНКЕТА ДОВЕЧЕРА- СЪБРАЛИ СМЕ СЕ 7 ТАЗГАДИШНИ МАМЧЕТА И ЩЕ ДИВЕЕМЕ В ЕДНА ГОТИНА КРЪЧМА С ЦИГАНСКИ ОРКЕСТЪР. А ОТ УТРЕ СЪМ ОТНОВО НА РЕЖИМА. ВЕСЕЛА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ И УМНАТА!

Общи условия

Активация на акаунт