За домашните кучета,тичащи на воля из парковете

  • 8 608
  • 167
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 401
Да казах ,че не го правя , не са ми създадени нужните условия , за да събирам лайната . Макар ,че и да го направят ако аз ги събирам 100 няма да го направят ПЕНЕЛОПЧЕ .

Логиката ти е ЖЕЛЕЗНА  Crazy КАкви точно условия се изискват???!!!
Да така е желязна ми е , изискват се спец.кошчета , на които има и плик и лопатка , както е в някои цивилизовани държави

 ooooh! ooooh!  Моме, имаш късмет, че ми се спи.. как не съм те забелязала по-рано.

# 166
  • Мнения: 14 654
В парка Заимов има специален апарат, в който пускаш паричка и излиза пликче да си събираш екскрементите на любимеца. Ще сложат и на други места полека - лека. Ама защо да се пускат стотинки, при положение, че кучето ще се изходи направо на тревата? И защо да се събира въобще, при положение, че е пълно с фасове, опаковки от вафли и храчки? Докато тази логика царства и няма санкции - ще живеем в лайна, мръсотия и зарази, а децата - плътно за ръка, за да могат песовете да тичат спокойно  Sick И поляните са за тях, и алеите, и детските площадки.

# 167
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Еми така е в нашата държава се мисли за всичко друго освен за децата. "Кризисният щаб" толкова пари прибра, поне да бяха изчистили София. Само с глоби ще се оправим иначе не виждам как ще стане...в толкова населен град да има ред и чистота.
В парка Заимов има специален апарат, в който пускаш паричка и излиза пликче да си събираш екскрементите на любимеца.
Това е добра новина. Дали се ползва?

Общи условия

Активация на акаунт