Колко и каква козметика имате ?

  • 5 455
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 936
искам съвет - когато пътувам с какво да си пренасям козметиката... ooooh!
последното беше с един голям плик от Била.....имам малки несесери,но не ми вършат работа.

мисля си за някакво куфарче или..незнам и аз ,дайте някакви примери ,снимки!

# 46
  • Мнения: 81
Имам страшно много козметика, повече отколкото ползвам.........Имам навика да купувам неща, които после почти не използвам......

# 47
  • София
  • Мнения: 35
имах навика да купувам много....докато не осъзнах, че голяма част от продуктите не използвам и си отлежават почти до крайният им срок.Та вече имам по едно от всичко необходимо....е като изключим ароматизираните лосиони и кремове за тяло Embarassed...те са ми слабост.И аз съм подарявала козметиката,която не ползвам на роднини....не по някакъв повод,а просто защото няма смисъл да се затрупвам,след като не я използвам - а само така да си имам  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 22
искам съвет - когато пътувам с какво да си пренасям козметиката... ooooh!
последното беше с един голям плик от Била.....имам малки несесери,но не ми вършат работа.

мисля си за някакво куфарче или..незнам и аз ,дайте някакви примери ,снимки!


    Аз използвам едно симпатично куфарче за козметика / специално за пътувания/. Дадоха ми го като подарък от Estee Lauder.

# 49
  • в белята
  • Мнения: 536
Постоянно купувам декоративна и бяла козметика ,само малко да се разстроя и хайде в Beauty zone.Единственото което вече не купувам е дегримьор защото обожавам сместа от розова вода + масло от жожоба.Според мен всеки купува според джоба си нали знаете имал си дал си.Моето оправдание е ,че както моя мъж може да изпие сумати пари по дискотеките ,аз мога да си позволя да се поглезя с качествена козметика.

# 50
  • Мнения: 431
Декоративна: 2 спирали, 2 молива за очи, 3-4 кутийки сенки, 1 фон-дьо-тен, 2 пудри (по-светла и по-златиста), 4-5 гланца и балсами, 2 червила, молив за вежди. Лакове - 3-4. Парфюми - 5-6.
В банята: 3 различни душ-гела (които всъщност намирам за много, но обичам ароматни душ-гелове и все купувам...), сапун, интимен гел, почистващ гел за лице, шампоан и балсам за коса. Скромно  Mr. Green
За тяло: 5-6 лосиона и млека (*нещото, което сигурно най-често купувам*)
За лице: 2 крема, маска в тубичка, хума, тоник, лосион за почистване на грима, околоочен гел, за който се сещам от дъжд на вятър  Rolling Eyes
За косата имам още и кристали, както и балсам за впръскване без отмиване.
+ рол-он, дезодоранти (които ползвам само докато спортувам), крем за ръце, ексфолиан за крака, спрейче за крака, крем "Здраве"

За всички мога да кажа, че са ми от съществена необходимост  Embarassed Embarassed и не мога да си се представя с по-малко

# 51
  • Мнения: 1 650
Имам страшно много козметика, повече отколкото ползвам.........Имам навика да купувам неща, които после почти не използвам......
И аз така- като бяла, така и декоративна. Иначе напоследък ползвам основно ейвън и манхатан.

# 52
  • Мнения: 221
Доволно количество козметика имам и не спирам да купувам. Може да се сравни с пристрастеност,но ми доставя огромно удоволствие да купувам още и още  Rolling Eyes
Дори приятелят ми вече се примири.
Опитвала съм и вашия метод,момичета,но при мен имаше обратен ефект. След като направих основна чистка на козметиката си, просто започнах да трупам отново и отново и отново... но пък си ги харесвам, както ги наричам "съкровищата ми"  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 9
Аз също постоянно си купувам разни неща за себе си!Имам 1 околоочен крем Lumene против бръчки Simple Smile Хидратиращ серум и дневен противобръчков крем на Chanel ,един с гинко билоба на САН СУСИ (не знам как се пише на френски)А и дълбокопочистваща маска на САН СУСИ и 1 на LUMENE и 1 маска за хидратиране на Уреаж ил;и Юреаж не знам как се произнася:)За другите неща .......да не казвам,все си казвам:само тази спирала и краи! И 1 сенки ,но ,,,,някак все ми се струва че има още нещо което ще ме направи по неотразима:)))) Blush

# 54
  • Мнения: 9 438
1.ФДТ
2.Моливи за очи
3.Коректор за очи
4.Спирали
5.Червила
6.Гланц за устни
7.Молив за устни
Има ощееее,но предпочитам да спра до тук.

Общи условия

Активация на акаунт