® E-bay - тема 25

  • 32 134
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте момичета и момче!
Поне 3 пъти съм срещала обяснено как се променя курса на Пейпал и все го подминавам обаче днес вече ми стана зле на ПИБ курса е 2.100 а аз плащам на малко повече от2.300 та ако може дайте пак стъпките че не се справям сама...
Може и на ЛС.
Благодаря предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

И аз да помоля ако може за това инфо  Praynig Praynig Praynig,че ми писна и от банка да ме цакат.Благодаря на отзовалите се   bouquet

# 31
  • Перник
  • Мнения: 396
Добро утро Hug Къде мога да проверя, какви такси се плащат за публикуване на обява за продажба или изобщо за таксите Rolling Eyes
Благодаря  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 1 078
http://pages.ebay.co.uk/help/sell/fees.html
Долу има таблица Peace

# 33
# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
ти къде изчезна,ма сестро Mr. Green

# 35
  • Перник
  • Мнения: 396

Благодаря  bouquet От табличките разбрах, че за непродадените артикули не се плаща такса Rolling Eyes Но от един пост в последните страници на предишната тема, останах с друго впечатление Rolling Eyes

klarisina ,има такса за публикувани обяви без значение дали си продала стоката.
Нали затова ме блокираха.Плащай,да не те сполети моята съдба. Tired

Аз ли бъркам в разбирането ми newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 1 078
Ами от мен не взимат нищо, а аз имам непродадени обяви, които релиствам за 2-ри път. Но няма един месец от публикуването им, така че не знам дали след изтичането му няма да ме таксуват. newsm78

# 37
  • Мнения: 594
Mirama, аз съм си купувала голяма палитра сенки от Хонг Конг (моята не беше чак толкова голяма, но пак около 96 цвята май че беше). Аз съм доволна - сенките са хубави. Единствено като пристигна, на капака отвътрешната страна имаше огледалце, което от транспорта се беше спукало много грозно. Писах им и се попазарихме каква част от сумата да ми възстановят. Иначе проблем откъм срокове за доставка и коректност не съм имала.
ВечеПетя, маркова козметика като че ли не смея да си купя от там - веднъж се излъгах да си взема едно малко кремче на Ланком (не знам дали беше "подарък с покупка" или тестер, но беше малка опаковка) Трябваше да е 15 мл. Като пристигна кремчето се оказа че бурканчето е пълно наполовина. Обаче момата англичанка си беше достатъчно нагла да твърди, че така си било, че и настояваше да й оставя положителен фиидбек. Според мен най-добре си поръчай от Ягодката.
Някой беше питал за проверен продавач на маркови парфюми - мисля, че магазините за парфюми в и-бей не са чак толкова изгодни... По-евтино е от FragranceX според мен.

# 38
  • varna
  • Мнения: 1 012
Здравейте момичета и момче!
Поне 3 пъти съм срещала обяснено как се променя курса на Пейпал и все го подминавам обаче днес вече ми стана зле на ПИБ курса е 2.100 а аз плащам на малко повече от2.300 та ако може дайте пак стъпките че не се справям сама...
Може и на ЛС.
Благодаря предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

И аз да помоля ако може за това инфо  Praynig Praynig Praynig,че ми писна и от банка да ме цакат.Благодаря на отзовалите се   bouquet
сега почвате да плащате нещокато ви даде да си влезете в пейпал акаунта и ви даде бутонче "confirm payment" над него в табличка си пише - на 1я редсумата за плащане и  последните цифри от картата с която ще плати те и до нея в синьо: more funding -от тук може да смените каратата  с която плащате-ако имате няколко карти вкарани.на 2я ред пише:
Any currency conversion will be handled by your credit card.  [ Conversion options ]
ето от тук сменяте курса по който е на вашата банка->влизате там и кликате върху
"Bill me in the currency listed on the seller's invoice" и сте готови

# 39
  • Мнения: 1 878
Добро утро на всички шопинг-маниачки и маниаци  bouquet

Да ви попитам: искам да добавя адреса на Емпреса към моите адреси в Ибей. Кой телефон да сложа в полето и задължително ли е да сложа някакъв телефон?

# 40
  • Мнения: 1 878
Не ми отговаряйте! Натиснах бутончето add без телефон и ми го добави!

Ама аз съм шматка: първо питам,после експериментирам Mr. Green

# 41
  • Мнения: 182
Сега разглеждах и си харесах нещо, странното е че пише безплатна доставка до всякъде възможно ли е това от Хонг Конг е търговеца ?

# 42
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Сега разглеждах и си харесах нещо, странното е че пише безплатна доставка до всякъде възможно ли е това от Хонг Конг е търговеца ?
възможно е,много китайчета шипват безплатно

# 43
  • Мнения: 182
Супер, аз тогава ще остана разурена все неща от Хонг Конг си харесвам  Crazy И то на прекалено ниска цена супер, ще изкупим всички Pet Shop

# 44
  • Мнения: 6 442
Запис.
Но май скоро няма и да се записвам. Cry

Общи условия

Активация на акаунт