® E-bay - тема 25

  • 32 132
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Запис.

# 46
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Запис.
Но май скоро няма и да се записвам. Cry
Нали направи нов?Какво стана?
Имам нов бански от вчера Grinning

# 47
  • Мнения: 1 140
Запис.
Но май скоро няма и да се записвам. Cry
Смени си доставчика на Интернет, направи си нов имейл, извади си нова карта... Абе стани нов човек и си пазарувай на воля  Peace

# 48
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
и без да сменяш доставчика на интернет може,помоли ги да ти сменят ай-пито само,смени имейла,направи си нова карта-лесно е, и направи нов акаунт в ибей като просто си смениш местата на имената Peaceвсичко това става за има -няма 5 дни.успех.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 6 876
Запис и от мен с една рокличка за Сиси, обувки и сандали, с хиляда главоболия около пристигането им, поне и стават та ми мина кофти усещането. Mr. Green Grinning

# 50
  • Мнения: 1 883
Запис и от мен с една рокличка за Сиси, обувки и сандали, с хиляда главоболия около пристигането им, поне и стават та ми мина кофти усещането. Mr. Green Grinning


Да са ти честити Флашче .Аз съм фен на Кампера и от доста време се позаглеждам точто по тези сандали .

# 51
  • Варна
  • Мнения: 6 876
Не бях купувала досега Кампер, подметката е мека, на 32 номер/ук 1/ дължината е 21см т.е. според мен си отговаряточно на номера.
Докато Астер-са със същата дължина са 33ти номер ooooh!.

# 52
  • Мнения: 292
Момичета,извинявам се предварително за глупавите въпроси,но нищичко не ми е ясно все още...
Нямам регистрация в и-бей.За да си направя,нужно ли ми е да имам регистрация в пейпал?
Не знам как да си направя,все си мисля,че нещо ще объркам...
И другият ми въпрос е-при евентуален спечелен търг се започва диалог с продавача,така ли?Относно как да се изпратят парите  колко ще струва доставката за България,ако не е упоменал такава...
Извинете ме,че ви губя времето с такива досадни неща,но наистина се чувствам като в детска градина-нищичко не ми е ясно тук! Embarassed Embarassed Embarassed

# 53
  • Мнения: 1 685
 PeaceСпокойно,малко по малко ще се оправиш,а и тук си помагаме доста.За начало пак можеш да прочетеш нещата от първия пост и някои от коментарите-изглежда трудно и хаотично,но няма нищо сложно,само дето после става о п а с н о   Twisted Evil-болест,диагноза  Joy
Отговорила съм ти  на ЛС  Hug

# 54
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
момичета,какво иска дами каже с това


Hi, on the listing it says please do not bid or buy - ebay listed this twice by mistake

# 55
  • into the blue
  • Мнения: 771
дявол-жена фатална,пише да не наддаваш или купуваш в тази обява,защото е пусната по погрешка 2 пъти.

# 56
  • Мнения: 289

В момента чакам един околоочен и един за лице, ще ти пиша като ги получа  Peace Между другото и двамата продавачи имаха много положителни оценки, така че се надявам да няма проблем  Flutter

# 57
  • Мнения: 292
teo_71 ,благодаря ти много!Ако повече хора са като теб,значи доброто не е на изчезване... Hug  bouquet Heart Eyes

# 58
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Да питам има ли новини от емпреса? Смениха ли си вече адреса?

# 59
  • виртуално
  • Мнения: 2 863
няма да сменят адреса - прочети в другата тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт