Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 33-та тема

  • 47 582
  • 368
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 109
Пепика, страхотни питки     bouquet  bouquet а половинът къде участва  Laughing

и мерси за новата темичка  Hug

Маме, отбери боровинките от сладкото, постави в малко вода да се отмие соса им /използвай другаде/, отцеди ги и иползвай за бисквитките с кокос.

Аз ще се запиша с верашните манджи, преди да изчезнем  за село  Wink

Рибна чорба от няколко вида риба



много пици / тавите Embarassed /



Кифлички с мармалад



печено пиле с картофи



и картофените тухлички на Габи-с  препоръчвам ги, малко е играчка, но пък вкусно и интересно  Peace



Крисче, честкит рожден ден на девойчето! Да ти е жива и здрава   bouquet

Много хубава торта си и спретнала  Peace

# 31
  • Мнения: 2 708
Леле Пепчо, като гледам у вас пицата в какво количество се прави, верно не е лесно.

А това за тухлите, хич и не ща да го пробвам - много е връткаво Wink
Иначе благодаря за поздрава много Hug, ама той е утре ден ден, и тогава ще е и разреза де. Още не се е родила Laughing

# 32
  • Мнения: 3 770
dalka , страхотно меню си спретнала ! Честит годеж и много весела сватба ти желая !   bouquet

Наде , разкошни снимки  на едни още по-разкошни ястия ! Оризът е великолепен !   bouquet

nordina , хубаво ястие с хубава снимка !  Peace

Krische , изящна торта !  Heart Eyes Ще чакам разреза с нетърпение , както и да споделиш нещо по направата , че се чудя и аз дали да не се пробвам с някоя торта ?
  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 7 418
  И аз  да аплодирам питките на Пепика!!! smile3501 smile3501 smile3501
  Както и Крокодила на етървата на Дениска!!! Grinning

# 34
  • Мнения: 7 418
  Пеп-4о,много интересни тухлички!Браво! Hug

# 35
  • Мнения: 1 117
първо на далка честито, и поздрави за трапезата!
надето, за телешкото карпачо направо пристигам, леле, как обичам такова нещо. за съжаление в бг не може да се намери толкова прясно телешко. красиви снимки.

от мен днес проста манджа - солен кейк със сирене, шунка и кашкавал


и зелена салатка смесена

# 36
  • Мнения: 11 607
Лелееееееее, умопомрачително начало на темата......То годеж, то вкусни манджи, то интересни съдове, то какви ли не чудни имена....Само докато кажа имената на всички ви и ...пак ще огладнея. Хвала момичета...

Умница Гица искам и аз такава шоколадова тортаааааа.....Много е ориджинъл...Супер!

А тез блокчета скоро време ще ги направя! Обещавам! Пепчо като се върне от село - с такива да я посрещна! Лоис, да ти имам простата манджа......То си е цял деликатес!

Невероятни вкусотии, колко апетитно и красиво е било в нашите къщи! Мога само да си завиждам,че познавам такива оправни дами като вас Hug

От мен днес:

Хляб с натурална закваска, бяло и тъмни брашна - Разрез

Бисквитки с кокос и сусам - Направих и със сладко от боровинки. Нещо нямаше боровинки, боровинки нямаше, но захар имаше, то не може от всичко да има явно newsm78 Но все пак сложих 2-3 лъжици, и станаха също много вкусни, нищо,че боровинките с лупа да ги търсиш(и пак няма да ги намериш), но се усещаше разликата. Много вкусни и децата ги одобриха на момента. Много хубава рецепта. Но на мен не ми стана рядко тестото, дори бисквитките с кокос ги правих с ръце.....

Виенските кифлички на Нат - с орехов пълнеж, сладко, сирене

Джобове с тестото от хляба за учениците утре

Не съм снимала чушките с яйца и сирене, в момента се готви пиле със спанак...

Успешна нова седмица, дами!

Подписвам се под всяка похвала написана преди мен.......Аплодисменти за ястията и за снимките!  bouquet

# 37
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Пепчо, зарчетата са страхотни  Hug
обаче и аз нямам да имам нерви да ги правя....
за сметка на това днес ще правя пресни картофи със сирене.

днес за обед мъжът ми яде за първи път в живота си шкембе чорба  hahaha
е от пакетче, но хард варианта нямаше и да куса  Mr. Green
не беше очарован, но я изяде  Sunglasses

за десерт (много пасва на шкембе чорабата  hahaha) крем брюле

# 38
  • Мнения: 4 358
Не мота повече със вас, не издържам.Цял ден ям - щото като готвя то не е човешко да не опитам hahaha и си микам няма тука да гледам ама пусто краста и сега съм #Crazy.
Сега ще видите какво има в къщи за ядене
Пиле със спанак и ориз

Вариация на картофени кюфтета на фурна с шунка и сирене

отново хляб на Дж.Оливър в машинката за хляб

и от Сметановата торта с ягодите си имам още.Обаче, Обачееееееееее сега и от тортата на Крисчето ми се дояде щото е шоколадова демек различна от моята ooooh!, тука радни Зелници - тях пък как обичамммммммммм,
Ох божке докато пиша Ася публикувала любимия ми крем Брюле Heart Eyes ooooh!,Лоис от твоята салатки обезателно си вземам Peace и от кекса няма да откажа утре за закуска Peace,пък Стоева хич няма да я коментирам.Само си я представям като се върне от село какво чудо ще е Wink Peace

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 18:01 от Бъни

# 39
  • Мнения: 23
LOIS, може ли рецептата за солен кейк със сирене, шунка и кашкавал???

# 40
  • Мнения: 92
Далка моля те дай ми линк към рецептите на Еси

# 41
  • Мнения: 3 770
Далка моля те дай ми линк към рецептите на Еси

Ето ги - Vkusnoikrasivo.com

# 42
  • Мнения: 1 283
Кво правите бе.......... ooooh! Цял ден да готвя и да ям и пак като вляза се чудя кое по напред да си запиша и кое по напред да сготвя. Тефтера ми стана дебел колкото  ooooh! Светата Библия  Crazy Ето - почвам с картофените тухлички на Габи /Пепчо благодаря ти   bouquet половинът прави формичките  Joy, на Бъни - пилето със спанак и ориз, Крисче - тортата ти е невероятна /ама да ти кажа и ти си от мойта порода - луд умора нема/. Дениска 80 - като си спретнала цял алигатор  - ми вземи ме покани де, аз ще ти помогна да стане крокодилчънце  Wink
 За да не си помислите, че почивам - още съм в серия /тестено/, за следобедна закуска освен цялото ми пребиваване на почивния ми ден в кухнята, реших да си удължа престоя с кашкавели топчета - сместта е на Техра, купих я от Метро - обичам да пробвам. Трябва да ви кажа, че станаха чудесни точно както е по описание, само че вместо вода, сложих мляко.  Добавят се три яйца, кашкавал 160 гр., олио. Отвън са с хрупкава коричка, а вътре - меки и пухкави с пореста структура. Невероятни !!!

# 43
  • Мнения: 3 770
Пепи , каква е тази смес Техра ?  Embarassed И от какво са такива шаренки ? Като напръскани са !   Grinning

# 44
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 503
За днес менюто е пица-
http://drozofila.multiply.com/photos/album/7#29
и домашен ,течен шоколад с палачинки-http://drozofila.multiply.com/photos/album/7#30

Общи условия

Активация на акаунт