Гледахте ли Милен Цветков преди малко?

  • 13 977
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Това, което е най-важното от историята на Тъжна мама е, че не трябва да се мълчи. Трябва да се говори публично, да им се казват имената на тези изроди. Да са известни и да се знае кои са. Ясно е, че няма да може да ги осъди. За съжаление законодателството ни е такова. Но най-малкото е да се говори.

Невена, поклон!  Hug

Съгласна съм! Ако съдебната ни система е толкова калпава, че да не може да накаже виновните - имената им трябва да се разгласяват, за да може поне малко да се намалят евентуалните трагедии, които могат да причинят в бъдеще...

# 31
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не се притеснявайте, в провинцията е още по-зле. моя позната ражда преди 20 дена, в същия ден са уморили 3 бебета - близнаци и още едно. за Шумен става въпрос. много мога да говоря по темата, но май няма смисъл. кучетата си лаят, керванът си върви...

# 32
  • Мнения: 502
  Нещата се влошиха,когато въведоха таксите за плащане. Щом не си си платил,дори да се налага секцио,няма да ти го направят,ще те оставят да се мъчиш. Тези доктори са за доживотен затвор,според мен.

# 33
  • софия
  • Мнения: 3 382
Родих голямата си дъщеря в същата тази болница.Беше отдавна,преди 13 години.Отношението е отвратително,хигиената тогава беше 0,сега незнам как е.Влязох уж с протекции,платихме си.Един час не можеха да ми нацелят вената,след това на двете ръце жестоки кръвоизливи.Докато се мотаеха на детето ми му изчезнаха сърдечните тонове.Паника,родилна зала,рязане на живо,без упойка,форцепс и после голяма мъгла.Един ден не бях в състояние да разбера къде съм и защо съм,събрах сили и се повлекох по коридора да разбера какво става с детето ми,не ми стигнаха и се свлякох.При едно от идването на лекар в стаята ми, се разкрещях,кога ще ми кажат какво става с моето детенце.Отговорът беше"Ти за какво си мислиш,че вися тука?Заради твоята!!!Ако изкара до утре ,може и да има шанс да оживее,а и да стане така,то гаранция,че ще е с увреден мозък."9 дена ми беше престоя в тази болница,но ми се видяха като 9 години.Слава на Бога,на детето ми му няма нищо,расте слънчево и усмихнато момиче.Но не ми се иска да мисля,че раждането е въпрос на късмет.Поклон пред силата ти Тъжна майчице!!!

# 34
  • Мнения: 502
Това, което е най-важното от историята на Тъжна мама е, че не трябва да се мълчи. Трябва да се говори публично, да им се казват имената на тези изроди. Да са известни и да се знае кои са. Ясно е, че няма да може да ги осъди. За съжаление законодателството ни е такова. Но най-малкото е да се говори.

Невена, поклон!  Hug

  Имената на докторите трябва да се знаят. И на професора,и на тримата шефове на отделения. Напишете ги с големи букви.

# 35
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Много ясно, че трябва да се оповестят имената им. трябва да има наказани. Не може такава немърливост, не може такова отношение. Къде остана хуманното отношение? Ние да не сме животни. Не мога да повярвам, че има все още такива зверове, които да се представят за лекари.
Искрено съжалявам за всяка една малка душичка, отишла си от този свят поради лекарска грешка!  Flowers Rose

# 36
  • Мнения: 389
Не мога да повярвам, че има толкова жестоки хора, правещи се на Господ, играейки със съдбите на хората.Не трябва да си кой знае какъв специалист, достатъчно е да си санитар в родилното, за да знаеш, че тоновете на плода започват да се следят, с контракциите на майката.А за варварското и нечовешкото им отношение към Невена и бебето и, най-малкото затвор заслужават.
И въобще не вярвам, че са некомпетентни.Просто това вече не са хора, толкова са се увълчили, че нас "пациентите" ни имат за "клиенти" и не дай си боже да си помислиш,че имаш право на безплатно здравеопазване.....


Моя позната също беше раждала там,уж с позната докторка.Много тежко е било раждането, по нейните думи и после са и казали да плати 800лв с лъжата, че вече нямало безплатно раждане.Тя е отказала и не е платила.

# 37
  • Мнения: 2 521
Това, което е най-важното от историята на Тъжна мама е, че не трябва да се мълчи. Трябва да се говори публично, да им се казват имената на тези изроди. Да са известни и да се знае кои са. Ясно е, че няма да може да ги осъди. За съжаление законодателството ни е такова. Но най-малкото е да се говори.

Невена, поклон!  Hug

  Имената на докторите трябва да се знаят. И на професора,и на тримата шефове на отделения. Напишете ги с големи букви.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287106.msg7278380#msg7278380

# 38
  • Мнения: 319
Здравейте! Много благодаря за подкрепата и съчувствието. Всъщност никога не съм искала да предизвиквам съчувствие. Идеята за всичко това беше да се изобличат всички лекари причинили смърт на деца поради некомпетентност и невнимание. След като в България правосъдие няма ние трябва да намерим начин да ги изобличим по друг начин. А такива като тях са наистина ужасно много. Не е правилно след като сме коректни към системата, тя да не е коректна към нас. МИЛИ ХОРА, ИЗВАДЕТЕ СИ ГЛАВИТЕ ОТ ПЯСЪКА И СЕ ОГЛЕДАЙТЕ! Знам, че е трудно, но понякога се налага да погледнем света около нас, за щото ние като единици не правим света - ние като "всички заедно" правим света.
БРЕМЕННИТЕ,   чуйте ме и се пазете. Когато имате и най малко съмнение за нещо нередно, търсете си правата, а ако не ви ги дават бягайте и пазете децата си!
МАЙКИТЕ, вие също - пазете децата си!
НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ДЯВОЛЪТ МНОГО ЧЕСТО НОСИ БЯЛА ПРЕСТИЛКА!!!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ИМА И НАИСТИНА ДОБРИ ЛЕКАРИ.
БЛАГОДАРЯ

# 39
  • София
  • Мнения: 717
Тъжна мама, прочетох разказа ти неколкократно, нямам думи... Потресаващо е! Гледах и предаването....такава жестокост, некомпетентност и не заинтересованост в 21в. ..... Confused Пожелавам ти от сърце, сегашната бременност да те ощастливи за всичко изстрадано досега, и никога да не се върнеш в този кошмар! Hug  bouquet

# 40
  • Мнения: 212
НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ДЯВОЛЪТ МНОГО ЧЕСТО НОСИ БЯЛА ПРЕСТИЛКА!!!

Айде по-полека викам аз с думи като "дявол в бяла престилка" Бая истерична стана тая тема. Май някой трябва да ви напомни че МЕДАЛА ВИНАГИ ИМА ДВЕ СТРАНИ, а досега се чува само едната страна... Много бързо раздавате присъди викам аз. Да ви напомням ли че в България всеки свободен човек е невинен до доказване на противното, а противното се доказва САМО И ЕДИНСТВЕНО В СЪДА.
Много е лесно чули, недочули само едната страна на нещата и да обвиняваме някой че е изрод, дявол в бяла престилка, убиец и не знам си какво... Ако Тъжната мама мисли че има достатъчно доказателства за зла умисъл на лекарите и че те са убили нейното дете поради некомпетентност има си начин и той се казва съд. Само там в съда, а не по форуми и по телевизии се доказва вина за каквото и да е. Стига сте изтерясвали, имам чувството че се намирам пред озверяла тълпа майки искащи лекарска кръв за да се успокоят...
Ако питаме Тъжната мама най-добре ще е да изгорим лекарите на клада без съд и присъда, само по нейно усмотрение защото тя решила че така е правилно.
Пак ви казвам - не сме дивашка държава с викове и крясъци да оправяме нещата... иначе ако всеки започне да напада всеки на който има зъб досега да бяхме се изтрепали помежду си.

# 41
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Борисе, моля, плавай. Момичето не е така крайно в поста си, щеше да разбереш, ако го беше прочел докрай и внимателно.

За съжаление лекарска вина се доказва много трудно, защото трябва гарван гарвану да извади око.

# 42
  • софия
  • Мнения: 3 382
Борисе,слез на земята,поогледай се и ако видиш нашата съдебна система работеща,моля да ни я покажеш.
Никой не говори за това, да бъдат лекарите разпънати на кръст.Идеята е да подкрепим тази жена за това ,че има смелоста и куража да се изправи и да заяви какво всъщност става в българските болници.Все от някъде трябва да се започне.Жалкото  е,че цената която е платила е ужасяващо огромна.

# 43
  • Мнения: 212
Борисе,слез на земята,поогледай се и ако видиш нашата съдебна система работеща,моля да ни я покажеш.
Никой не говори за това, да бъдат лекарите разпънати на кръст.Идеята е да подкрепим тази жена за това ,че има смелоста и куража да се изправи и да заяви какво всъщност става в българските болници.Все от някъде трябва да се започне.Жалкото  е,че цената която е платила е ужасяващо огромна.

Първо трябва да отбележим че това е НЕЙНАТА истина (на Тъжна мама) за ставащото в болниците. Точно тези лекари са практикуващи отдавна и сигурно през ръцете им са минали хиляди пациенти. Мислите ли че всички майки които са родили при тях ги мислят за убийци, некадърници, изроди, дяволи в бели престилки и не знам си още какви думи се употребиха за тях.

Я идете да видите - из форума има тема за "Лекарите убили нашите деца" ето я  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287106.0  и там са споменати почти всички лекари в София че са убили поне по едно дете. Е какво сега - то не останаха свястни лекари явно всички са убийци или поне така излиза...

# 44
  • софия
  • Мнения: 3 382
Така е,но в предаването беше дадена думата и на двете страни.Само едната има куража да се появи.След като специалистите са си свършили работата,защо не отидоха и не се изправиха да разкажат и ТЯХНАТА истина.

Общи условия

Активация на акаунт