И З Р А Е Л 31

  • 22 160
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 310
 bdbaloni
Петя ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!
На този ден всички пожелават по много,
аз ще ти пожелая малко, но от сърце!
Малко късмет, но когато имаш нужда!
Малко приятели, но истински!
Малко любов, но желана,
а за парите колкото искаш!

# 31
  • Мнения: 13
Ехее Пете , съвсем забравих  ooooh!

Честит  рожден ден !
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 292
 Петя   newsm59  party023  bigdance2

# 33
  • Мнения: 28
Петя,Честит Рожден Ден!!! Gift Gift Gift
Да си жива и здрава,много усмихната и успешна!

# 34
  • Мнения: 2 952
 Мерси, мерси , ранобудници ! Днес е петък   smile3558- мъжо си е вкъщи и ще излизаме само двамата  Party .... Хвърляме малчовците на свеки и сме раваким за малко  Joy .... Много сте мили ! Който забрави после ще яде боя .....  Whistling

 Почерпете се (объркала съм 30 с 16  Mr. Green в бързината на приготвянето, кой знае .....щяло ми се е   сигурно 16 - ЙсКата)



То от 30 свещи .......     Stuck Out Tongue Winking Eye


# 35
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856

Петя, честит рожден ден!Желая ти много здраве, щастие, късмет. Нека всички твои желания са мои пожелания Hug

# 36
  • Мнения: 81


Пете,честит рожден ден!
Всичко най-хубаво! Hug

# 37
  • Мнения: 13
http://www.youtube.com/watch?v=G8RkiMn1760&feature=channel_page - 2:14 , как си става пича с танц  Joy Joy , 2:27 а този образ направо избива рибата  Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 490
Пете Честит Рожден Ден  Hug  bouquet
       






Здраве, любов и наздраве до 120!

# 39
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Честит рожден ден!!!!

# 40
  • Мнения: 1 526
Айом йом уледет
айом йом уледет....




Мила Петя,
Пожелавам ти толкова здраве, че да учудиш медицината!
Пожелавам ти толкова щастие, че да завидят и ангелите!
И толкова Любов, че да не може да я запише историята!

# 41
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Айом йом уледет
айом йом уледет....

леПетя, хаг ля самех ве-зер ля порех, айом йомуледет леПетя!




Честит рожден ден и честита смяна на кидомет, Пете!  Grinning
Много здраве, късмет и щастие, поне до 120,
сладки моменти и красиви изненади на празника ти!

# 42
  • T"A
  • Мнения: 2 515
По Песах заплаща ли се допълнително за тези които работят тогава ?

Хари, заплаща се 200 %  Peace То в случая не е до парите, но поне те обезщетяват, а пък, ако и нямаш специални планове... (както бях аз в началото, малко след като имигрирах...)... поне не се чувстваш най-прецаканият на празника  Wink

Тигър, може да сменяме жанра, важното е да сме "в ефир"  Mr. Green

Меченце, снощи прочетох поста ти и ме усмихна  Hug  Heart Eyes много хубави емоции са това  Grinning

Мимкис, чела съм Алхимикът, няколко книги на Коельо съм чела, а най-ярък спомен имам от началото на връзката ми с Ментов - аз четях "11 минути" на български, а той чете същата книга на иврит (случайно му беше попаднала и това е сигурно единствената книга, която и двамата сме прочели и можехме да я обсъждаме  Mr. Green иначе неговият тип книги е по-друг)... В тази връзка се сетих - еротичен филм на иврит, вероятно сте го чували, е "серет кахоль" - т.е. син филм, не както при нас да казваме на тези неща, че са розови  Laughing

Наинка, много хубаво е написано за меда, къде го намери? Аз не обичам много, но за една Рош аШана донесохме от Бг по бурканче мед на близките на Ментов и те бяха очаровани, само свекър ми тогава малко обидно се отнесе, защото каза "Израел прави най-хубавия мед, а вие ми носите от Бг"... и вече му носим само луканка   Simple Smile

Преполовихме проект "Сладкиш Рубик", сега ни остава само да го сглобим, което май ще се окаже най-трудната част, стискайте ни палци, да не ни отиде цялата работа на кино  Crazy

# 43
  • Мнения: 1 410
Честит Рожден ден,Петенце!Честити ти 16 години! http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3152146  - ей така да си ,па нека ти е зле! Wink

# 44
  • Мнения: 232
Ментова,намерих го в един пчеларски форум,търсейки информация за субсидии,понеже ние имаме 140 кошера!

Общи условия

Активация на акаунт