И З Р А Е Л 31

  • 22 161
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 720
Mента  благодаря ,че ми отговори Peace

Петя ...добре дошла в клуба ! Laughing живи и здрави, наздраве !и много подаръци да получиш!

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 13:25 от harriet TJB

# 46
  • Мнения: 12
Честит Рожден Ден Петя!Желая ти много здраве,щастие и любов!

# 47
  • Мнения: 112
Pete, bdbaloni baloni!С пожелание за здраве  и любов в големи дози!

http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=1&pv=3111916


И още една хубава новина за днес  от на6ата тема:


Да ви съобщя една хубава новина...  Laughing За бебе!  Laughing
На 31 март Криси е родила дъщеричката си Елеонора. Двете са добре, едната кърми, другата цока и така очакват да ги изпишат.  Grinning
Пожелавам им здраве, късмет и много щастие! 


# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Здравейте! Пак ви поизпуснах, но сега ми е простено - не трябва да седя по цял ден на компа. Важното е че знм точно кога да вляза.
Петенце, честит рожден ден мила! Пожелавам ти цялото щастие на зелята!

Да дам отчет за мен - имам положителен тест и миналия петък видях две сакчета. Сега следващия петък се надявам да ги чуем и двете. И така да си откарат до края. Малко ме е страх - дали всичко ще е наред, как ще се справям ..... ей такива неща. Ама мисля, че е нормално де, то от сега почват притесненията.
Лек ден!

# 49
  • Мнения: 720
Пешек, не се знаем много с теб...но няма значение. 2  си видяла...2 да държиш след 9 мес.  ти пожелавам. успех Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 292
 Pesheck и мен не ме знаеш много ,но от все сърце ти пожелавам  да чуеш и двете  Hug и лека и безпроблемно бременеене .

# 51
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Sarrah, хиляди благодарности за хубавата новина     bouquet  Много се зарадвах за Криси!  Grinning
На нея скоро сигурно няма да и е много-много до форума, ще намеря друг начин да и честитя...

  Wink

Pesheck,   Flowers Four Leaf Clover
все в тоя дух да са новините!    bouquet  Hug

# 52
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ох Пешек,най-после се разписа  Hug Толкова се радвам за двете сакчета и като им чуеш сърчицата може да постнеш и тук
снимката та бъдещите лели да видят и те сладурчетата  Heart Eyes

Честито на Криси бебоче Елеонора.Да са живи и здрави и мама и щерка   bouquet

# 53
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Да ви попитам нещо небрежно-петъшно  Simple Smile Тези, които имат албуми в снимка.бг - забелязали ли сте коментарите под снимките? На някои и аз съм се отбелязвала  Whistling Интересно ми беше и кои албуми се наблюдават повече (от тези, които са публични, до които всеки има достъп)? При мен най-отваряният албум е този от Италия, но това е заради факта, че беше изтъпанчен на първа страница със снимка на деня ли беше... А точно израелските албуми не са хит  Thinking

# 54
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Аз не виждам да имам коментар а най-гледания ми албум е за Негев  Peace Имам и снимки от обиколките ми из Средиземно море,но те не са така котирани  Peace

# 55
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Буболина,  Hug на теб съм ти писала триезичен коментар  Grinning (за да е четим и разбираем от всички снимани)

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 15:00 от Mentha

# 56
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Аз да си кажа досега не бях обръщала внимание,че има поле за коментари а при всички снимки които съм накачила просто нямам желание да ги проверявам една по една  Blush
Някой да се обади на пожарната-отивам да готвя  hahaha bowuu

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 292
 Мента , аз имам само 2 лични , но видях твоя коментар веднага  Hug

# 58
  • Мнения: 2 952
   


КРИСИ , ЧЕСТИТО! Мислих си за Криси тия дни, кога ли ще ражда ...Живи и здрави ! Мерси за новината , Сара !

АДАШnewsm44 ! Ще стискаме палци, ти ще си едно живо свидетелство един ден  как  многото търпение и ходене по мъките дават резултат най-често  Hug ! Споко сега , хапвай леко и здравословно, движи се умерено и мисли положително! Господ да е с тебе ! Душичка ! На мъжа ти - поздрави и с много положителни емоции да те обгражда!
 

Момичета и момче , мерсаж !  reverance Ще ви изям !  kiss

   Мерси и на предателката дето е проговорила   Mr. Green и е дала телефона ми та да ми звънне една добра душа от БГ чак до Израел да ме зарадва ...Мерси , душа и на тебе !  Hug

  Подаръчето за РД си го получих още вчера сутринта .Ставам , отивам в банята и там кутийка  newsm09 , отварям я  -  newsm44  Grinning ....такива неща ... Защо вчера  ли  ... питате вие настоятелно  Joy - за да не кроя планове за днес  да ходим за подаръчето, а да си излезем на спокойствие , един вид - умилостивена съм , ще бъда със спокойна душа днес ...Така и стана  Whistling  Simple Smile ... Ходихме да се мотаме из един МОЛ и вижте какво си взех :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=360672&view=2 Възглавничките са от Голф - там пък да се замоташ ...няма излизане ...  ooooh!

 ТАТЯНКА, почти като на твоята картичка бях  аз днеска  Simple Smile , нешама (душа) !Почти де ... 

 На нашия плаж обаче , в Ришон. На  барче  на самия пясък , срещу водата.Пих плодов шейк - банан, ягоди и много фурми .... ох ...ох ... Морето тихо, малко вълни ... Имаше и навитаци да плуват Simple Smile ...Имаше  младежи с наргилета, мацки по бански ...Имаше и хора с дрехи , просто си четат книжка на хавлията...Приятно е времето.  Пипнах водичката - малко студенка, а и духа ... Може да се иде с децата с  играчки за пясъка . Мирише на лято ... Съжалявам , че не взех камерата ....Бях позабравила, че живея до морето, мирисът му бях позабравила ...

 Снимах Шахар с едно мое комплектче дрехи , мое в  смисъл -аз съм го обличала - плетено е ...майка го пазила ехе .... много години :
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11406018

Накрая пускам албума  "Лаос" , защото много взехте да ме питате на лични съобщения. Който още не го е видял (защото го пращах по лични и по скайп, а и е публичен - при всичките ми албуми се вижда)  - заповядайте :
http://www.petia911.snimka.bg/album.php?album_id=360179&pid=11383559

Малка карта за ориентация :
http://huecuisine.com/yahoo_site_admin/assets/images/map.10_LAOS … 275171047_std.gif

Днес Тел Авив има рожден ден - 100 !  Whistling В колата слушах сума ти песни за РД все едно бяха за мене  Joy ...само не 100 !

Карах колата  на един паркинг  - пуст ... опасна съм !  hahaha Какви завои правя - моят мъж  вика :" слагаме колани!" Аз : "Що ?!" Той : " Ки ...  smile3506(ми...) каха царих ..(така трябва) "  hahaha Получих после похвала и дано не е ЩоТ сЪм пРаЗнУвАща днес  fiuuuuuu pletka

 

# 59
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Спомням си, Перах  Hug На мен така ми идва понякога спонтанна реакция да напиша нещо...
Как се сетих да ви питам? На една от моите снимки има коментар - нещо като код, зачудих се какво са искали да кажат, линк да сложат може би...  Thinking На Петя също видях коментар в албума от Брит Мила-та на Елади. После, една колежка - израелка ми пише на имейла "Исках да напиша коментар, а всичко в този сайт е на български, не знаех как да си пусна коментара"  Laughing Но им е забавно да зяпат така, особено една рускоговоряща, тя пък много ни се смее на езика, иначе, като чува да се говори на бълг.ез. нищо не схваща, но като чете, твърди, че всичко разбира...

Пете, утре на кикар Рабин ще има празнично откриване на хагигат аМеа (празнуването на 100ната година), ние ще сме там  Peace даже колега на мъжа ми повлякохме  Mr. Green (поредния ерген, но него не го препоръчвам на неомъжените ни съфорумки, че е голям чешит)

А в канионите покрай Песах чудно са заредили с неща за дома и вие добре сте почерпили от Голф  Peace
Отивам да разглеждам снимки  Simple Smile и да си кърпя кубчето  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт