Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част

  • 30 250
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
Ихааа , браво на нас , честита ни нова темичка и дано да има много нови момичета в нея  Praynig че да я изписваме по-бързо от старата  Hug

Беан , страхотна новина , честити ти шарени гащи , радвам се че всичко е наред с бебоците , наистина почивай си винаги когато имаш възможност  Hug

Денди , мило , знам колко е гаден тоя цистит , дано АБ да пресече инфекцията и да те облекчи поне малко  Hug

Ди , записвай се по-редовно  Hug

Ваня , следя те аз тебе , знам че ти си следващата след Шошката ... така че записвай се от време на време  Hug

Охх , Комикс , ако знаеш аз как се бях побъркала първите седмици , мина ли покрай видеозон и исках да ме видят ... до 15-16 седмица бях събрала толкова снимки от ехографии , колкото за цял албум  Crazy

Xlora чакаме те тук , да знаеш ...  Hug Praynig

Аманитка , защо така нямаш настроение ?  Tired

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 792
Бийн, честити шарени гащи! Пази се повечко, почивай колкото можеш и се пази!
Аманитка Hug

# 17
  • Мнения: 111
здравейте,момичета Hug да се цопна и аз в новата тема.
bean честито ти шарени гащи радвам се ,че всичко е наред, и бебоците са добре.
момичета,аз уж бях в болница но тия контракции упорити не искат да си ходят ,много рано ме почнаха нещо,и толкова хапчета пия направо се плаша,дали няма да навредя на бебоците.в болницата ме гледаха бебоците мърдат ,а аз още не ги усешам ,а вече са по 400гр. newsm78 да попитам мамите с близначета изпънати ли са ви коремчетата,данеби да бъркам изпънатото и тежащо коремче с контракции Embarassed започвам да психясвам май.
успех на всички мамчета,и нека да няма проблеми, всичко да е по мед и масло  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 897
Ех, че кеф! Само април е, а вече трета темичка  Party!
Само така, момичета, до 10 поне да стигнем тази година!

# 19
  • London
  • Мнения: 612
Мързи - изпънат ми е, твърд ми е и пъпа ми се е облещил Shocked Ако на скан ги виждат че мърдат и са ОК ти не се притеснявай. Ако си като мен с 2 плаценти и 2те са ти се лепнали отпред, просто нямаш шанс. Ще почакаш да понадебелеят. На мен в болницата ми казаха че нормално се чувстват след 22гс - тогава започват да наблюдават някакъв ритъм, например рано сутрин и пр  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 725
здравейте мили момичета, аз днес се завърнах след 2-седмичен престой в МД, приеха ме по спешност след прегледа при д-р Сигридов с шийка 1 см. Днес се самоизбирах срещу подпис (дълго да ви обяснявам защо)н Но за всеки случай минах да ме види пак д-р Сигридов, според него страшното е минало, но е добре колкото е може повече да издържим повече 3 в 1. Бебоците са 1430 и 1350 вече станали, но ще се радвам и на повече ако може да  издържи шийката, която и днес е 1 см. Продължам с легачката в къщи. Надявам се всички да се сте добре, сега почвам да чета старата тема.

# 21
  • Мнения: 1 715
Санитам ,радвам се ,4е се вклю4и Hug Дано вси4ко е наред! Praynig

# 22
  • Мнения: 1 091
Санитамм, бях се притеснила за теб. Радвам се, че сте още 3 в 1 и ти желая възможно най-дълго да сте така  Praynig.

Бийнче, честито за шарените гащи, това е чудесно. Радвам се, че всичко им е наред. Помня как се вълнувах след моя преглед в 20 г.с. Дано плацентата бързо се вдигне и да нямаш повече притеснения  Praynig.

Ваня, ама голяма твоята мома, бравоооо  Hug. Споделяй за вълненията си, много ми е приятно да чета за момичетата на финала  Peace.

Шоши, още 2 дни останаха, сигурно ти е свитичко  Hug. Порадвайте се на тишината с мъжа ти, че скоро нямааа  Mr. Green. Стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно  Peace.

Денди, съжалявам че те  тормози този цистит. Не мога да те посъветвам нищо, само те  Hug.

Аманитка, защо така е лошо настроението? Гушкам те  Hug.

Комикс, добре си дошла  Hug.

# 23
  • Мнения: 2 382
Санита, много те мислих Hug.Няма да пускаме палците, а ти пази леглото.
Денди, внимавай да не ти остава кръста на студено, защото и един куп АБ да се изпият и да се изчисти инфекцията, оплакванията си остават много упорити.
Бийн, честити шарени гащи Hug
Шоши, чакаме с нетърпение новината Hug
Ваня, браво, не остана!Времето направо си лети Party

# 24
  • Мнения: 3 010
Сани Hug и аз се радвам за теб, че си добре, ве4е вкъщи и съвета който всеки ти дава ще дам и аз, пази легълцето и дано бебките да заякнат и наддадат още за да ти  е по-лесно после гледането.

Грация  Hug

Мързи аз не съм с близнаци, ама корем4ето ми от известно време насам е много изпънато и лъскаво  Heart Eyes,  контракциите взех да ги хващам: стяга се корема и като го натисна леко той е много твърд, като камък после се отпуска, но като цяло си е твърд.

Шайн явно си права  Hug

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 18:25 от Dendy

# 25
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Бийн, честита шарена радост  Simple Smile
Денди, аз получих цистит през миналата бременност и пих НЕОРЕНАЛ. за 2 дни минаха болките..
Комикс, с теб пишем в една отчетна, радвам се да те видя и тук Hug
Хубава вечер на всички и обещавам да съм по-редовна в писането  Hug
Довечера съм на преглед при Д-р. Персенска и по-късно ще пиша как е минало.

# 26
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Гушки за всички  Hug Hug Hug
Малко ми е тъжно тези дни, но ще се оправя.Бях на зъболекар днес.Сдобила съм се със "джоб" на един друг зъб и одисеята продължава.Доки иска вече да затваряме предния, ама мен ме е страх защото все още е чувствителен.Той каза че дълго време може да си остане такъв.Важното е,че не ме боли Praynig
Денди, ужасно е това с цистита ooooh! Дано по-бързо премине Hug
Бийн, честити шарени гащи!Представям си колко си щастлива Grinning
Мързеланке, дано преминат по-бързо тези контракции, знам колко са досадни и коварни Tired
Минди,Грация  Heart Eyes
Пожелавам ви хубава вечер!И утре да направите най-хубавите яйца Laughing

# 27
  • Мнения: 3 010
Диди аз пия същото, успех на прегледа  Hug

Мацки хайде стига с моя цистит, 4е ве4е ми стана неудобно  Embarassed

Аманитка аз също съм решила скоро да ходя на зъболекар, чудя се как ще се отрази на бебка  newsm78 болката ако има такива, ама то по4ти еинаги изпитвам дискомфорт при работа с "машинката".

# 28
  • Мнения: 524
Здравейте мамета и бременни коремчета!
Да ни е честита новата темичка, да ни носи само положителни емоции, лека бременност на всички очакващи, да са ни здрави и щастливи дечицата!
Грация, Минди, Ники, Денди, Кайрен, ох сигурно изпускам много момичета, но силно гушкам всички ви и желая всичко най, най-добро. Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
Санитам, радвам се, че всичко при теб е наред, пази бебетата и следващото влизане в болницата да е за да родиш прекрасните ти бебчета. Hug

Мацки, днес Александрина става на 3 месеца, почерпете се:

А ето я и нея:

# 29
  • Мнения: 1 951
Хайде и аz в новата темичка  Grinning Да ни е на късмет и да се напълни с още повече бременни и бебчета  Flowers Four Leaf Clover

Бийн честити шарени гащи  Grinning

Санита паzи се  Hug

Общи условия

Активация на акаунт