Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част

  • 30 251
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 339
eli,тя твоята госпожичка голяма сладурана.Пу да не и е урки Grinning
Санитам,да пазиш леглото и да се глезиш.Сега това му е майката Hug
Биин,честити шарени гащички  bouquet
Денди,дано бързо да минават тези болешки Praynig
Аз утре съм на преглед да видим дали ще има нещо ново окло мен Rolling Eyes

# 31
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Цоп и аз в новата темичка, дано да се изпълни с много мами Hug

Бийн, честити шарени гащенца  bouquet

Санитам, стискам палци дано всичко мине както трябва  Praynig Praynig Praynig  

Ели, честити три месеца на малката принцеса, много е сладка куклата  bouquet пу-пу

 Hug Hug Hug Hug Hug за всички

# 32
  • Мнения: 3 988
Момичета, записвам се и аз в темата.
Повечето ме "познават", но за тези, с които "не сме се срещали" - бременна съм с близнаци 14с1д след инвитро.

Bean, благородно ти завиждам за шарените гащи.  Hug И аз искам да са момче и момиче, но да видим как ще ни изненадат. Честити здрави бебета на вас.   bouquet

elli_g, Александрина е много сладка!  Heart Eyes Да расте здрава и усмихната.  Grinning

sanitamm, пази се много.  Peace Стискам ти палци! fingerscrossed
На мен на 21-ви ми предстои скан за шийката на матката и малко ми трепери под лъжичката.  Confused Конизирана съм през 2007 и уж всичко беше наред до сега с дължината и еластичността, но...

Поздрави на всички мами - чакащи и вече гушкащи бебоци!  Heart Eyes

# 33
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Сани, надявам де да устискаш до края  Hug
Ели, Алекс е страхотна бубанка, да ти е жива и здрава Simple Smile.

Аз вече втори ден съм без бавачка за баткото и хич не ми остава време за форуми  Confused. Да видим дали ще оцелея до събота.
Утре съм на преглед, надявам се да не изникнат предпоставки за секцио и на 22.04 да си избера лекар във Втора градска Simple Smile.

# 34
  • Мнения: 1 715
Ели , много е красива малката Александрина Simple Smile Много рядко съм виждала такова красиво бебе,пу пу ,да не са и уроки  Hug

# 35
  • Мнения: 1 062

Честита трета част на най-хубавата тема в този форум !
Да се пълни и препълва с нови попълнения !
Кога успяхте да изпишете 3 страници за норматив  Laughing


Bean, Много се радвам, че нещата са под контрол !
Честити ти шарени бебчета.
Пази се, не се преуморявай и всичко ще е наред !


Денди, дано се отървеш възможно по-скоро от тази гадост ! Hug
Ако не иска да си отива, дай да се видим да му кажа две три думи на цистита и ще си плюе на петите  Joy Hug Heart Eyes
И кво викаш стига с тоя цистит, ти не чу ли че имаше репортаж за теб в централните новини, та от там знам  Joy Heart Eyes Hug


Аманита   Hug  bouquet

sanitamm, пази леглото ! По-дълго да останете 3 в 1 - неочаквано добра комбинация  Hug  

Комикс, Кюбит  Heart Eyes Hug

Елия, да е жива и здрава малката чаровница !

Диде, как мина прегледа  Hug Heart Eyes




# 36
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Их, Кюбит, време ти беше Hug Много се радвам да те "видя" тук!!!  bouquet
Ели, да ти е жива и здрава малката кукла!  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 725
благодаря ви момичета, става ми мило като ви чета.
Да знаете, дали можем да ядем ягоди като сме бременни още? Знам, че като се кърми е лошо, но сега още може ли? Докато бях в болница, непрекъснато ми носеха и съм изяла доста.... Embarassed А моя корем изведнъж израсна с 10 см., корема ми е почти като в 9-я.....

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Санитам, няма проблеми, можеш да ядеш Peace

# 39
  • Мнения: 398
Кюбит, добре си дошла тука! Откога те очаквах да се запишеш в тази темичка! Heart Eyes Laughing Хайде, скоро и ти да ни се похвалиш с шарени гащи и една хубава шийка!  Peace
Бийн, честити шарени гащи! За докторите- и тук са същите, изобщо не те тестват за някои неща- като стерилна урина, нито мануално ти проверяват маточната шийка  #2gunfire Казват, ако си имала оплаквания, тогава мобели да решат за серилна да ти пуснат- ами то повечето от нас нямаме оплаквания, а после зъфват бактериите..., нямам думи...
Момичета, може ли в стерилна урина, без да се пусне култура на урината, да се открият бактерии и инефкция на пикочно-бъбречните канали или подобно?  newsm78
Аманитка, моите главоболия при зъболекра вече са зад гърба ми- вади ми зъб и корона (беше направена калпаво, че ми беше направила джоб във венеца) и 2 седмици след това я подмени с нова коронка. Не си дръжте зъбите, без контрол, ако имате някакви оплаквания или съмнения, защото може да предизвикат инфекция, която може да е доста опасна за бременността!
Минди, много хубаво креватче сте купили за младежа! Направо ми останаха очите ...не зная тук къде мога да си намеря подобно  Confused
Санитам, пази леглото много сега и така да издържите с бебковците до края!  Hug За ягодите- аз си ги похапвам без пробем. Казват уж заради предразположнеия към алергии и дрън-дрън, ама то на тоя принцип и портокали и ред други неща не можем да си хапваме  Rolling Eyes
Царевичка, силно стиснати палци за утрешния преглед!  Peace И да се отчетеш като се върнеш!  Grinning Кей рен, за тебе същото се отнася!  Hug
Ели, честита месечинка на прелестната ви принцеса!  bouquet
Грация, ти пак се губиш по трасето някъде.  Laughing Какво стана с мини-срещата? Ники1 и нея нещо не я виждам тези дни...

# 40
  • Мнения: 1 062
Да знаете, дали можем да ядем ягоди като сме бременни още? ...
...Може, може......и да не може, аз доста изядох  Embarassed
Взимах си по едно кило, уж по малко да ям...по малко......и торбичката свършваше  Joy  Laughing

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 22:58 от Black_rose

# 41
  • Мнения: 3 294
Добрутро  Mr. Green

Санитам , радвам се че се включи миличка , стискай краченца възможно най-много , а ние ще стискаме палчета  Hug За корема не се притеснявай , нормално е все пак сте 3 в 1 ,  а ягодите са разрешени по време на бременност  Peace

Ели , много е хубава малката , пу пу  Heart Eyes Heart Eyes Честита ви месечинка  Hug

Денива и аз много му се радвам на креватчето , нямам търпение да го запълним с бебок , а се чудя кога да го вземем вкъщи вече , май е още раничко  Rolling Eyes

Аз днес си направих здрасти с една ръчичка през корема ми рано сутринта , много мило ми стана  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 9 109
Да се запиша и аз, макар че няма какво да кажа особено,,,

Денива - пускането на стерилна урина всъщност представлява уропосявка - това е начинът да се изолира бактерия, ако я има. Друг начин няма, а по обикновенната урина не може да се съди (освен ако всичко не ти е в норма и идеално, без седимент).

Санитам - радвам се, че сте добре, устискайте още малко, макар че бебчовците са вече хора с тези килограми, всеки прекаран ден вътре в утробата е добре дошъл Praynig

Александрина
е прелестна принцеса, пу-пу, жива и здрава да ви е Hug

Кюбит - аз те помня, дори често чета блога ти, радвам се че си тук и ти желая само прекрасности занапред Hug

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Добро утро и от мен, момичета!   bouquet

Санитам, стискам палци на ръце, на крака и на уши  Laughing всичко да е наред и геройски да устискаш ако не до края, то поне колкото се може по-нататък! Излишно е да ти казвам, че от леглото не трябва да мърдаш. Като бях в Тина Киркова заради контракциите и болките, се запознах с една мама с втора бременност, която с първата си бременност е лежала 2 месеца в болница заради скъсена шийка като шийката й е била почти на 0. Но е издържала. Така че късмет и на теб! Само не се отпускай!  Hug

Ели, Честита Трета Месечинка на малката красавица Александрина! Да е жива и здрава и да расте много весела и послушна!    bouquet  bouquet  bouquet Хей това жените от проблемното много хубави деца сте си народили бе ... Направо са като картинки ... пу...пу...пу... Сигурно защото са толкова дълго чакани и така желани!  Grinning

Шошиии, утре е вашият ден нали?! Миличка, всички сме с вас мислено и чакаме хубавите новини с нетърпение!  Hug Hug Hug

На мене вчера ми излезе резултата от антителата, които правя заради отрицателния резус фактор. Всичко е наред и за сега си отдъхнах ... до следващия път.  Simple Smile
Аз днес ще боядисвам Великденските яйца, да видим какви ще ги направя ... Grinning

Хубав ден на всички!   bouquet

# 44
  • Мнения: 1 351
Привет мамчета ! Някои от вас ме познават , а някои - не. Бременна съм в 10 г.с. от инвитро , първи опит - успешен . Имам си едно бебче - за сега всичко е добре, на преглед съм на 28.04 при моят си доктор , който ми прави  инвиторото.Записах се на ЖК при друг лекар , защото д- р Александров не издвава болнични , тревожи ме това че другият ми доктор при прегледа ми каза че имам киста , която е 4 см. голяма , а бебо е 2.5 см.- каза , че не е опасно но си се тревожа, дано да нямам основание за тревоги.
Пожелавам приятно и безпроблемно бременеене на всички мами !- Чета ви отдавна- още от темата за инвитро.
Кюбит , с теб се познаваме още от преди - и аз съм с конизация , моята е правена май месец 2008г.Много се радвам , че те срещам тук в тази тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт