корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 342
  • 173
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 11 340
v.pluemper, а кърмиш ли, докато си на такава диета?

# 61
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Гледала съм по дискавъри - само пластика за излишната кожа. Нищо друго.

Това, което v.pluemper  е написала според мен опира до генетика.

# 62
  • Мнения: 998
Гледала съм по дискавъри - само пластика за излишната кожа. Нищо друго.

Това, което v.pluemper  е написала според мен опира до генетика.
Peace
Моят корем се прибра,правих коремни преси,карах степер,бях и Дюканка за да мога
да вляза във форма.Но се уверих ,че мазилата с нищо не могат да помогнат-останаха
ми няколко стрии от лявата страна на корема,мазах се с какво ли не,наистина сякаш
малко се позаличиха ,но си стоят Tired
Да не говорим ,че до деветия месец нямах нито една стрия,сдобих се с тях буквално дни
преди да родя ,макар ,че се мажех обилно с масла и кремове.
Но да си призная ,след раждането корема ми изглеждаше ужасно.Ако не бях започнала
навреме да взимам мерки ,мисля ,че щеше да си остане такъв.

# 63
  • Мнения: 805
Факт е наистина, че като започнах диетата не кърмих вече. То всъщност и двата пъти така се получава, че получих мастит - температура 40 градуса, главоболие, повръщане, антибиотици, което доведе да бързо сваляне на 5 кг. за по-малко от седмица. Кърмата ми спря и аз просто продължих да "гладувам".
Ако не беше така щях да изчакам да спра да кърмя и тогава да започна диета.

Наистина е гегенетично - и двете бременности качвам по 40кг. и нямам стрии. При отслабване също. Предполагам, че спорта допринася.

# 64
  • BG
  • Мнения: 2 217
Наистина е гегенетично - и двете бременности качвам по 40кг. и нямам стрии. При отслабване също. Предполагам, че спорта допринася.

Ето за такива кожа и ген си мечтая  Rolling Eyes! Аз напълнях с 24кг, получих стрии  Sad и до ден днешен се боря с излишните килограми  Confused
Не смея да си помисля какво ще се случи с гърдите ми когато отслабна ...

# 65
  • Мнения: 571
И аз го искам тоя ген Party Embarassed
Напълнях 7 кг и съм нацепена цялата CryМай си е до кожа.Моята е много светла и тънка.В момента имам да сваля само пустия корем/на него стриите са най-много/Ако си направя пластика или липосукция поне 5кг ще свалят от него,че има мегдан и за още ooooh!
v.pluemper това което хапваш не е ли малко Дюканска работа newsm78

# 66
  • Мнения: 3 929
Мисля, че за тази кожа спасение няма освен пластична операция. Това е кожа, а не мастна тъкан. Коремните преси помагат за стопяването на тлъстинките по корема и за стягането му, но не и на кожата.

# 67
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мисля, че за тази кожа спасение няма освен пластична операция. Това е кожа, а не мастна тъкан. Коремните преси помагат за стопяването на тлъстинките по корема и за стягането му, но не и на кожата.

Добре, такава кожа не се ли получава само при рязко отслабване?!  Thinking Предполагам, че и при тънка кожа има някакви отклонения във вида и, но едва ли би станала тип "престилка" ....

# 68
  • Мнения: 2 658
Мисля, че за тази кожа спасение няма освен пластична операция. Това е кожа, а не мастна тъкан. Коремните преси помагат за стопяването на тлъстинките по корема и за стягането му, но не и на кожата.

Добре, такава кожа не се ли получава само при рязко отслабване?!  Thinking Предполагам, че и при тънка кожа има някакви отклонения във вида и, но едва ли би станала тип "престилка" ....
Да ти кажа, не съм специалист, но всичко е генетика наистина, zаложено си е и определено е до типа кожа. Не zнам чак zа "тип престилка", но по принцип.. Не zависи нито от килограмите, нито от начина на сваляне.. Просто си е структура, така да се каже. Аz например, след две бременности, нямам никаква раzлика във формата на тялото, килограмите и там от сорта неща.. Всички дрехи си ми стават, дет´се каzва, от години насам.. Гърдите ми са си същите, каквито и преди, беz стрии там. Но корема ми е трън в очите. Отпуснат, мек... Абе все там мисля. И окончателно се навих, ще ходя да ми го оправят. Само да раzуча къде, колко струва и да видя кога ще си ида до БГ zа това, че да е удобно.. Мисля си, че си zаслужава, не искам цял живот да ми е "дерт"  Peace . Спам малко стана  Embarassed...

# 69
  • BG
  • Мнения: 2 217
Сова, много си права за генетиката.  Peace
Въпросът е как да подпомогнем природата за да изглеждаме по-добре и да се справим с промените върху кожата.  Thinking

# 70
  • Мнения: 2 960
кожа ,поява или не на стрии -всикчо е до ген.
Разбира се в повечето случаи при повече качени килца-кожата се разтяга повече и има по голяма опастност да се появат стрии.
Има си и доста изключения ,както се вижда от примера на v.pluemper .
И пред двете си бременности качих 7-8 кг. и нямам проблеми със стрии.Коремът ми се прибра много бързо и двата пъти.

# 71
  • Мнения: 805
И аз го искам тоя ген Party Embarassed
Напълнях 7 кг и съм нацепена цялата CryМай си е до кожа.Моята е много светла и тънка.В момента имам да сваля само пустия корем/на него стриите са най-много/Ако си направя пластика или липосукция поне 5кг ще свалят от него,че има мегдан и за още ooooh!
v.pluemper това което хапваш не е ли малко Дюканска работа newsm78

Въпреки популярността на Дюкан, аз и идея си нямам какво представлява тази диета.
Това, което аз правя е - повече белтъчини и почти никакви въглехидрати.
Изобщо понеже постоянно съм в движение ми е трудно да спазвам определени режими. И просто съм решила - пиле или риба + салата.
Наистина е много кофти с тия стрии, нямат махане... Аз бях сигурна, че ще се сдобия с тях при това велико качване на кг., и то два пъти, но късмет.

# 72
  • Мнения: 3 641
Дами, да ви питам кога започват за се появяват стриите по време на бременността и какви са първите признаци?

# 73
  • Мнения: 1 650
На мен прсите много ми помогнаха.

# 74
  • Мнения: 149
Аз имам голям проблем с корема и досега нищо не е помогнало - диета, коремни преси. Явно си иска поне 1 година при мен, за да има резултат. Но ме е страх от операции и каквото и да се получи няма да правя пластика. Стриите са ми най-големия проблем, защото мастната тъкан някой ден ще замине по каналния ред. Но тези ужасни цепвания на кожата само ще поизбледнеят за съжаление.
Генът е много определящ за тези проблеми, аз си го нося този ген и това е.

Моите стрии започнаха да се получават в края на 8-ми месец. За цялата бременност бях качила 16 кг, а до появата им 14.
Не съм имала сърбежи по корема, както ми бяха казали преди това, но резултата лъсна в цялата си прелест  Mr. Green

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 22:37 от didi-23

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт