корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 287
  • 173
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 638
А за белезите - няма как да не са големи, то се отрязва доста голям участък от кожа при този вид операции, дори пъпът се зашива наново:
http://content.answers.com/main/content/img/galeSurgery/gesu_01_img0010.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=afR6JuUbZT8 (кадрите са доста реалистични, да не се отваря от хора със слаби сърца).

Сори, но някои от посочените снимки са на жени, които едва ли имат такъв корем от раждане. Що се отнася до филмчето смятам, че белегът след пластичната операция е много по-грозен от малко увиснала кожа  Sick Аз не бих се чувствала красива пред съпруга си с подобно нещо на корема, да не говорим като се погледна в огледалото Sad Но всеки има свое виждане по въпроса.

# 46
  • София
  • Мнения: 44 122
о да със сигурност не са всички следствие от раждане....или поне не само....и не само едно Wink

В пълна промяна имаше една такава жена - след 3 или 4 раждания, на около 40 май беше.....ми беше  бая зле жената.....вървеше към най-кофтите "преди" снимки....

# 47
  • Мнения: 571
Аз съм като зебричка. Нищо не помогна от мазилата и упражненията.
Като се поопарича, мисля да пробвам пластика.

# 48
  • Мнения: 571
Гледах снимки,четох....ами мога да кажа следното
Как може пластичен белег да е толкова касапски бееееееееееееееееееееееееееее #Crazy ooooh! Ужасно грозно нещо.Едва ли тея маКекенки по телевизора и певици и актриси имат такива белези newsm78Нали като се снимат голи по списания нищо им няма?!?За какво става дума.Как да се съблека пред мъжа си след ткова нещо #Crazy
Не съм съгласна,че пресите и фитнеса не помагат.Съчетани с диета разбира се.Аз не мога д аправя коремни преси и това ми е проблема.И моето коремче е меко казано грозновато,но пък на фитнес си ходя и се надявам скоро да има ефект Praynig
Операцията...ами едно оправя,дриуго разрушава.Като лекарствата Peace

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Бе това е пресен белег той после се маже с едни друти мазила и се заличава

# 50
  • Мнения: 86
Провисналата кожа няма как да се пребере с упражнения ,майка ми свали около 50 кг. и кожата така е увиснала ... може да се оправи само с хирургическа намеса

# 51
  • Мнения: 33
Ако кожата ти не е достатъчно еластична после е мн трудно,но не невъзможно

# 52
  • Мнения: 805
Зависи от еластичността на кожата.
На мен 3 месеца след второто раждане корема ми е залепнал за гърба.
Е, вярно - пазя строга диета и спортувам, но при някой нищо не помага.

# 53
  • Мнения: 571
Ще споделите ти диетки и упражнения/освен пресите/които да прибират по-бързо корема,че аз ето 8 месеца съм като бременна в 5 месец ooooh! #Crazy Hug
А ходя на фитнес избягвам тестено,пържено,сладко и газирано...

# 54
  • Варна
  • Мнения: 506
Наистина не при всички упражненията помагат. На мен така ми се беше опънала кожата с двамата хубавци, че беше станала прозрачна. За стриите да не говоря - мазах се през цялото време и пак съм нацъфката. Даже операцията ми от апандисита се беше досцепила с още два см.
Ако майката е по-млада и не е качила много килограми - може и с упражнения и диети. Но пък аз бях качила 16 кг и излязох от болницата с 13 по-малко, т.е. почти всичко е било на корема.
Да не говорим, че бях секцио и когато се опитах след време да правя коремни преси, макар и по малко всеки ден, след седмица така ме сви операцията, че повече не посмях. Да не забравяме, че това си е срязан мускул и никога няма да изглежда както преди.
Всеки  случай е индивидуален и решението е според пораженията.
Мисля, че най-важно е отношението на човека до нас.

# 55
Според мен каквотои да си говорим ,така ли или инъче кожата с времето се отпуска ,още повече след като е била опъната и няма връщане назад...освен скалпела . за съжаление  етака.Колкото и да си чешим езиците фактите са си факти....ако си на 18-25 год имаш шанс да се възстановиш,но след определени години кожата постепенно губи еластичността си и става невъзможно прибирането й.Коремните преси стягат мускула,частично кожата,но никога напъно. След ражданто коремчето ми се прибра(на 30 г съм) напълно,но бебето беше малко...затова имах късмета
Поздрави

# 56
  • Мнения: 3 638
Ето го и коремчето на Джулия Робъртс след близнаците и още една бременност. Природата си е природа, възхитена съм че дори една холивудска звезда не е прибягнала до хирургическа намеса, за да скрие малко увиснала кожа и продължава да е прекрасна! Peace

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1178129/Julia-Rober … a-dot-bikini.html

# 57
  • BG
  • Мнения: 2 217
Определено мога кажа, че и аз съм възхитена от Джулия Робъртс ...  smile3501
Напоследък се чудя след толкова много килограми качени по време на бремеността и след като не успях да се възстановя дали някога ще изглеждам отново добре  Confused Най-големиоя ми страх е, че корема ще ми увисне и ще стане като престилка, както е показано на някои от снимките преди и след ... Започнах с коремни преси и се мажа редовно с кремове ... От утре съм и на диета - дано да успея да вляза в норма!  Praynig

# 58
  • Мнения: 2 658
Ето го и коремчето на Джулия Робъртс след близнаците и още една бременност. Природата си е природа, възхитена съм че дори една холивудска звезда не е прибягнала до хирургическа намеса, за да скрие малко увиснала кожа и продължава да е прекрасна! Peace

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1178129/Julia-Rober … a-dot-bikini.html
Ми и те са хора, какво да се прави. Ама аz не бих ходила така, да си приzная, при положение, че имам финансовата въzможност, както тя примерно... Но евала де, винаги са ми харесвали хора, чувстваши се удобно в "кожата си".
Иначе ето zа това става дума, тоzи(както при Дж. Робъртс) вид на корема, такава кожа, нищо освен ножа на хирурга не оправя. Мускули могат да се стегнат с упражнения, да се отслабне също е лесно(или поне zа някои), но кожата, ако е така увредена, няма оправия.. Аz съм нещо от сорта, но слава Богу в мнооого по_слаба форма и си zнам, че каквото ще да направя, няма да иzчеzне кожата.. Което пък ми е екстра оправдание да не правя нищо  Embarassed Rolling Eyes .... Знам си аz, че трябва да се ляга под ножа.

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 19:29 от Сова

# 59
  • Мнения: 805
Сова, не си сложила линк.
Иначе си права, ако кожата ти не е еластична, и с диети и със спорт пак ще си виси.
Мира, моята диета е месо или риба + салата. Действа безотказно, поне при мен.
И двете бременности качих по 40 кг. и ги смъквам за отрицателно време.
А преси не правя. Ходя обаче много често да тичам - при тичането участват всички мускули.

Общи условия

Активация на акаунт