корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 346
  • 173
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 013
Дами, да ви питам кога започват за се появяват стриите по време на бременността и какви са първите признаци?

При мен започнаха да излизат към края на 5 месец и началото на шести.
Признаците са страшен сърбеж там където излизат.
Мен много ме сърбеше корема,но стрии не се виждаха,мислех че нямам,но след като родих и корема се прибра,те лъснаха. Tired

# 76
  • Мнения: 3 641
Дами, да ви питам кога започват за се появяват стриите по време на бременността и какви са първите признаци?

При мен започнаха да излизат към края на 5 месец и началото на шести.
Признаците са страшен сърбеж там където излизат.
Мен много ме сърбеше корема,но стрии не се виждаха,мислех че нямам,но след като родих и корема се прибра,те лъснаха. Tired
Благодаря,че писа Hug За съжаление и мен коремчето започва да ме сърби Confused
Уж  майка ми и сестра ми нямат/нали е ген/, ама ми при мен ще се появят предполагам Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 2 013
Дами, да ви питам кога започват за се появяват стриите по време на бременността и какви са първите признаци?

При мен започнаха да излизат към края на 5 месец и началото на шести.
Признаците са страшен сърбеж там където излизат.
Мен много ме сърбеше корема,но стрии не се виждаха,мислех че нямам,но след като родих и корема се прибра,те лъснаха. Tired
Благодаря,че писа Hug За съжаление и мен коремчето започва да ме сърби Confused
Уж  майка ми и сестра ми нямат/нали е ген/, ама ми при мен ще се появят предполагам Rolling Eyes

Не спирай да се мажеш и то по няколко пъти на ден ако трябва.Те със съгурност пак ще излязат,но поне да са по-малко.
Чувала съм от приятелки,че много помагало какаовото масло!

# 78
  • Мнения: 1 740
Дами, да ви питам кога започват за се появяват стриите по време на бременността и какви са първите признаци?

При мен започнаха да излизат към края на 5 месец и началото на шести.
Признаците са страшен сърбеж там където излизат.
Мен много ме сърбеше корема,но стрии не се виждаха,мислех че нямам,но след като родих и корема се прибра,те лъснаха. Tired
Мен също много ме сърбеше корема но не ми излезнаха никакви стрии, нито преди раждането ,нито след като се прибра корема.Явно съм късметлийка.

# 79
  • Мнения: 2 013
bebo 81 можеш само да се радваш.

# 80
  • Мнения: 5 404
И мен ме сърбеше корема, но не се сдобих със стрии. Аз много сериозно и от рано започнах да се мажа и нямаше ден, в който да пропускам - първите месеци се мажех само вечер, след шестия по два пъти на ден с Мама дона и зехтин. В момента нямам увиснала кожа, мисля че съм си както преди.

# 81
  • Мнения: 219
И мен ме сърбеше корема, но не се сдобих със стрии. Аз много сериозно и от рано започнах да се мажа и нямаше ден, в който да пропускам - първите месеци се мажех само вечер, след шестия по два пъти на ден с Мама дона и зехтин. В момента нямам увиснала кожа, мисля че съм си както преди.
И аз правех абсолютно същото и се мажех точно с тези неща,но за съжаление при мен резултата е трагичен, наистина си е до ген

# 82
  • Мнения: 275
И мен ме сърбеше корема - особено накрая, а нямам стрии. Мазах се против стрии още от началото, но не бях от най редовните и не знам доколко са помогнали кремчетата. По-скоро зависи от това до колко е предразположена кожата към нацепване, колко е голям корема и т.н.

# 83
  • Мнения: 3 929
За съжаление, пак въпросът опира до гена на човек. На някои жени им излизат стрии, дори да се мажат с "най-добрите" козметични средства по време на бременността, а на други не им излизат, въпреки че не полагат никакви грижи.

# 84
  • Мнения: 641
Аз пък нямам нито стрии,нито увиснала кожа,нито пък съм правила коремни преси,но се мазах по три пъти на ден с какви ли не мазила.
Според мен увисналата кожа я оправя само пластика.

# 85
  • София
  • Мнения: 44 242
*Jeny* - не е задължително изобщо да се появят стрии.....
и мен ме сърбеше корема, но така и стрии нямам, мажех се по 2-3 пъти дневно и най-важното - когато родиш и кожата се свива - пак се маже....защото много тогава забравят и именно тогава се и нацепват.....
но всичко е много, много индивидуално, дали, кога и т.н. Simple Smile
Пожелавам ти да те прескочи тази екстра Wink

# 86
  • BG
  • Мнения: 2 217
Според мен, въпросът е какво да се направи ако имаме стрии и увиснала кожа. Би било полезно да споделим какви последващи мерки могат да се вземат, за да се подобри положението.  Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 44 242
Да, но в темата има и подвъпрос, за това последната страница е с такива отговори....Wink

# 88
  • Мнения: 3 641
Angel_Dust , благодаря за отговорите Hug Извиянвам се,че попитах точно това, но няма смисъл да се отваря нова тема. Пък и може би моя въпрос си го задават много момичета и на тях ще им е полезна инфромацията. Превенцията е важна и благодаря за споделения опит  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 740
За съжаление, пак въпросът опира до гена на човек. На някои жени им излизат стрии, дори да се мажат с "най-добрите" козметични средства по време на бременността, а на други не им излизат, въпреки че не полагат никакви грижи.
Така е всичко си е ген ,аз бях от тези които не полагаха никакви грижи.

*Jeny* дано и при теб не се получат.


Общи условия

Активация на акаунт