Машина за хляб - 16 част

  • 93 524
  • 1 067
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За вътре най-добре чистя с ...прахосмукачката...Не мога така да обера добре падналото брашно както с прахосмукачката.....

Моята машинка явно за 8 лв. толкова и е гаранцията...Реших днес в нея по подстрекателството на Дядо Хаджи да направя питка-тутманик, но...стана смесена работа - машинно-ръчна......

Заповядайте да преглъщате: тук и тук - вътре е разкош! Ще си я хапна с домати и цели, печени, малки, пресни картофки.....

Аууу,много апетитно Peace.
Що така тази машинка ти прави?

# 1 051
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Момичета, много ви благодаря за рецептите   bouquet ще ги пробвам. Пускате ги на бързата програма за 1ч20мин, нали така?
Ще помоля и nad_tab довечера да ми напише нейната за 500гр.
 

Разгледах книжката, рецептата за хляб за 1h20min, е за 1кг., не виждам причина да намалиш продуктите наполовина  Hug

Ето за кило:
1,5с.л. олио
350мл вода
1,5ч.л. сол
1с.л. захар
2,5с.л. мляко на прах
565г. брашно
3,5ч.л. мая
Много благодаря за рецептата   bouquet
Хлябът ще  стане  750 грама, при моята машина за тази програма грамажа е малко повече и става 1кг.

# 1 052
  • Мнения: 248
За вътре най-добре чистя с ...прахосмукачката...Не мога така да обера добре падналото брашно както с прахосмукачката.....

Моята машинка явно за 8 лв. толкова и е гаранцията...Реших днес в нея по подстрекателството на Дядо Хаджи да направя питка-тутманик, но...стана смесена работа - машинно-ръчна......

Заповядайте да преглъщате: тук и тук - вътре е разкош! Ще си я хапна с домати и цели, печени, малки, пресни картофки.....
Каква е тази машинка за 8 лв?

# 1 053
  • Варна
  • Мнения: 975
За вътре най-добре чистя с ...прахосмукачката...Не мога така да обера добре падналото брашно както с прахосмукачката.....

Моята машинка явно за 8 лв. толкова и е гаранцията...Реших днес в нея по подстрекателството на Дядо Хаджи да направя питка-тутманик, но...стана смесена работа - машинно-ръчна......

Заповядайте да преглъщате: тук и тук - вътре е разкош! Ще си я хапна с домати и цели, печени, малки, пресни картофки.....
Каква е тази машинка за 8 лв?
На Мамето машинката беше на ремонт който и струваше 8лв.

# 1 054
  • Варна
  • Мнения: 975
Днес ми се иска да пекна от питчиците на max-mama,но да намаля дозата на 1/2,дали ще се получи newsm78.Как мислите?

# 1 055
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Днес ми се иска да пекна от питчиците на max-mama,но да намаля дозата на 1/2,дали ще се получи newsm78.Как мислите?

Няма да имаш проблем. Peace

# 1 056
  • Мнения: 622
Аз искам да се похваля, че вчера правих питките на Карина и този път бяха успешни.  Laughing В скоро време ще се изпробват и питките на Макс мамаHug

# 1 057
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Не мога да си намеря бъркалката за машината. Побърках се да търся. Машината ми е Мулинекс. Имате ли идея дали продават само бъркалки?

# 1 058
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Не мога да си намеря бъркалката за машината. Побърках се да търся. Машината ми е Мулинекс. Имате ли идея дали продават само бъркалки?

Не зная със сигурност,но би трябвало.Трябва да се обадиш в сервиза и да попиташ.То,ще продават най-вероятно,но дали ще има в наличност и ако няма кога ще ти я доставят?
Дано все пак си намериш бъркалката,че с тези сервизи.......

# 1 059
  • Мнения: 9 776
Не мога да си намеря бъркалката за машината. Побърках се да търся. Машината ми е Мулинекс. Имате ли идея дали продават само бъркалки?

Да не си я изхвърлила с някой неуспешен хляб, че обикновено така става ooooh!?

# 1 060
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Не мога да си намеря бъркалката за машината. Побърках се да търся. Машината ми е Мулинекс. Имате ли идея дали продават само бъркалки?

Да не си я изхвърлила с някой неуспешен хляб, че обикновено така става ooooh!?
Това са ми опасенията newsm78 Дано да намеря, че без бъркалка все едно нямам машина.

# 1 061
  • Мнения: 9 776
Аз затова не си изхвърлям веднага боклуците Mr. Green.


Много си права. Дано да намериш решение.

# 1 062
  • Мнения: 11 826
jaklins, аз от тук съм си взимала нова, но в София -  "Лозенец" , ул. "Вежен" N25, тел/факс: 02/ 9632249, 8650155 България Сервиз
Обади се, ако искаш там да те ориентират за Бургас, а може и да ти пратят по куриер, само хубаво трябва да уточниш модела.

# 1 063
  • Мнения: 9 776
Джеймс Оливър отдавна не бях правила:

# 1 064
  • София
  • Мнения: 10 329
Джеймс Оливър отдавна не бях правила:



Моля за точна рецепта, последните ми 2 хляба са пълен провал  Sick

Ако може да дадете и най-сполучливата си рецепта за пухкав хляб, направен изцяло с машинката, както и какво бяло брашно използвате,  че само първия ми стана хубав и подозирам че е от брашното...

Общи условия

Активация на акаунт