На вас смятат ли ви гостите?

  • 6 093
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 206
 и аз да се запиша. В Сф - всичко е ок. Двамата  с мъжа ми плащаме  2 такси, т.е на човек е. Във Варна където имам друг апрартамент плащам цяла такса - независимо дали  ме няма  3 месеца или ходя 2 пъти  в месеца за по 2 дена.Обаче откакто правя  ремонти - плащам допълнително , понеже се цапало повече. То не че не търча като гламава с метлата след всички майстори, но нейсе да  не стават скандали .  Иначе гости не смятат , но захване ли се  някой с ремонт - му скача двойно и тройно таксата. Милото ме съветва в този случай да не се правя  на балък и да не чистя целия вход от 3тия до първия  етаж  аз. 

# 61
  • Мнения: 4 401
При нас беше на апартамент,пропорционално на квадратурите.Не помня точно ,но така се бяхме разбрали и всички ги устройваше./инфо от преди 10 г,когато бях жител на столицата/

# 62
  • Мнения: 162
Иванка Тръмп, до скоро наистина така плащахме в продължение на 3 години- процентно на изразходвания ток, от скоро е на човек, този месец след забележката са ни писали двама човека.

# 63
  • Хасково
  • Мнения: 592
Оле ужас , направо чета и  ..   comp03
Ние живеем в триетажна кооперация .
Такси нямаме никакви , разделяме само сумата за тока на стълбището в годината а не всеки месец !
И излиза около 3 лв на семейство за година ... Wink  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 8 932
Иванка Тръмп, до скоро наистина така плащахме в продължение на 3 години- процентно на изразходвания ток, от скоро е на човек, този месец след забележката са ни писали двама човека.
Добре де, а те как рабират колко ви е сметката за тока? Защото вие можете да си кажете каквато си поискате сума.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 7 794
 ooooh!Малеее, гледам и не вярвам на ушите си!
Имам късмет с новите съседи. Засега нямаме проблеми с таксите а вече събрахме по накоя друга стотачка. Нова кооперация. Плащаме на член от сем. а децата до 7 год. ги освободихме. На последното събрание бяхме 5 човека и решихме нещата както ние сметнахме за добре   Mr. GreenРазпечатахме решенията на лист и го лепнахме на таблото. Никои не оспори решенията и си платиха  Mr. Green. Да са присъствали  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 600
В интерес на истината се ползва по-скоро в обратната посока, т.е. ако някой е в командировка за определен период или на почивка и т.н., не плаща таксата  Peace за другото никой нищо не е казвал до сега Simple Smile

направо не е истина, въобще не знаех за такова нещо. мъжът ми се прибира не поввече от 2 дни в седмицата, а плащаме и за него...в новия закон, който беше коментиран неколкократно, пише ли нещо или това е само спрямо вътрешните правила?

а, сега прочетох цялата тема и си отговорих!

# 67
  • Мнения: 802
Глупости. Просто плащай само за двама ви и не се разправяй с дебили.

ООО ... познато ми е .
 И аз бях в същата ситуация ,  но съм свикнала подобни глупости да не ги отразявам изобщо ...
 Плащам си за двама души и не се обеснявам много ...

Общи условия

Активация на акаунт