Кърмене навън - как?

  • 3 553
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 285
При нас таткото повече се притеснява от мен от кърменето навън.


И при нас е така.... още не се е случвало в неговата компания (или е на работа, а като не е, гледаме да излизаме на дълги разходки без него, за да му дадем време да си допише пустата дипломна работа), интересно ми е как ще го приеме като го види... Така или иначе знае, че се случва често Калин да суче на какви ли не места, но не го е виждал на живо...

# 31
  • София
  • Мнения: 2 508
Вадя цицата директно! Mr. Green Не нося сутиен. Главата на бебето закрива цялата гърда в интерес на истината и никой не разбира, че кърмя. Другата гърда е покрита с блузата.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 508
В този ред на мисли, малко смешки:

   

# 33
  • Мнения: 567
И ние като излезнем с таткото и той се притеснява и все гледа да остави колата по наблизо та да кърмя в нея  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 192
Ми притесняват се татковците,да не би някой голям Wink бебок да отмъкне бозките на детето  Joy

# 35
  • Мнения: 325
Ми притесняват се татковците,да не би някой голям Wink бебок да отмъкне бозките на детето  Joy
  hahahaJoy Joy Joy Joy Joy
Иначе по темата-и мен много ме е срам,ама като видя зор-търся си по-закътано местенце и я храня-покривам с пелена и така. Вода не пие засега. Срам не срам,не може да гладува детето. Peace

# 36
  • Мнения: 660
При нас таткото повече се притеснява от мен от кърменето навън.


И при нас е така.... още не се е случвало в неговата компания (или е на работа, а като не е, гледаме да излизаме на дълги разходки без него, за да му дадем време да си допише пустата дипломна работа), интересно ми е как ще го приеме като го види... Така или иначе знае, че се случва често Калин да суче на какви ли не места, но не го е виждал на живо...

Дано не се цупорти като нашият тати 2 дни... много му беше криво, без да се е видяло нищо, защото се бях покрила с пелена. И сега ми прави забележки като сме в колата да се приквивам докато се кърмим. ooooh!

Пумукъл -  Mr. Green Laughing Joy

# 37
  • Мнения: 11 089
Много добри тениски, особено последната Grinning

Трябва Шаманич да ги използва за нейните дизайни... адаптирани на български, разбира се  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 277
Кърмя си и аз навън. Първия път малко се чудех как ама като се разрева спрях да се чудя. сега вече почна да ми става нещо нормално. Неми се търчи в това хубаво време да се прибирам през 2 часа и да не мога да мръдна никъде по далеч от квартала.
Все пак хора всякакви. Излизах скоро с една приятелка която и беше неудобно и гледаше да не я виждат че му прави АМ навън и го храни пък било то и от шише Shocked Аз през това време докато тя се чудеше как си го накърмих на пейката до нея Laughing

# 39
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
В този ред на мисли, малко смешки:....

Ей, жестоки са тениските. Ама и подписа ти си го бива.
Трябваше обаче отдолу да сложиш по едно преводче, че скоро една съфорумка ме нахока дето съм ползвала английски текст, щото форума бил за българските майки (не живея в БГ). newsm78
Сори за спама.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 508
Абе яяяя.... Joy Wink

# 41
  • Мнения: 86
купи си пове4е блузки с коп4енца.

# 42
  • Мнения: 253
Носи с теб пелена или по-голям шал. Седни на някоя по-закътана пейка в парк или пред някой вход и си накърми детенцето спокойно. Никога, нищо не ме е спирало да направя точно това. Няма смисъл да носиш кърма в шише при положение, че се кърмите от гърдата. Времето се стопля, скоро ще стане и горещо.

Кърменето е естествен процес и няма защо да се срамуваш да кърмиш на публично място.

Абсолютно вярно. Peace

И аз съм на този принцип. Не съм се притеснявала да кърмя където ми падне, правила съм го и в заведение, даже не си избирам закътани пейки гледам за сега да е по-слънчева, че да не ни е студено. Иначе и зимата съм кърмила навън стига да не вали например  Laughing В горещините не знам как ще си съхраняваш кърмата в шише, най-много да се развали, а иначе не е задължително бебето да се отбие ако суче от биберон, но всяко дете си е различно.

А вода докато не захраних не съм давала. Сега обаче често изпива по 100-200мл на ден, но понякога изобщо не пие вода.

# 43
  • Мнения: 579
Моето отдавна не беше сукало навън,но като пътувахме в автобуса поиска

# 44
  • Къде ли не
  • Мнения: 686
Моето не беше сукало поне от 6 месеца на вън, но вчера падна лошо и само си поиска. Дадох му разбира се. Изобщо не ми пука кой как ме гледа! Пък и ние сме доста дискретни, без да използвам каквото и да е за прикриване.
Момичета, мисля, че няма нищо по - хубаво за детето от това да си го кърмиш  когато то поиска, така че давайте смело и да не ви пука!
just_an_ODDalisque  ЧЕстита ти бременност!  Hug Да е лека и безпроблемна! Помня от някоя друга тема, че много искаше бебче и ето, че ще си го имаш. Може да пишеш в темата за бременни кърмачки, че сме само две сега.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт