Твърде консервативна ли съм...

  • 10 295
  • 161
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 567
Според мен в случая не става дума за консерватизъм. Ако момичето не е навършило 14 години, осъществяването на блудствени действия с него / като такива се определят действията с цел възбуждане или удовлетворяване на полово желание без съвокупление/ или на съвокупление, е престъпление/чл.149, ал.1и чл.151-НК/ -тук нейното или на  родителите й съгласие е без значение. Не искам да звуча мелодраматично, но племенникът ти, а и вие покрай него, може да има сериозни проблеми при определени обстоятелства.

Абсолютно. Не става въпрос за дали сте консервативна.... Става въпрос, че ставате съучастник в престъпление....
Баси накъде върви света.... И това родителите знаят...Тук наистина съм в шок... #Crazy #Crazy
Ако, разбера такова нещо първо за дъщеря си ще я смеля от бой

Ако разбера такова нещо за сина ми....малее, на 20 год. пак ще има кютеци и пламъци...

Извини ме, но къде са родителите на тоя момък в цялата тази история? И те ли тихомълком са съгласни и участват в .... и аз не знам какви изрази да използвам...

Да и после четем за педофили и колко сме потресени.

Тези родители косвено поощряват едно такова поведение  #Cussing out... Нямам думи...

Не само, че ще откажа, но ако трябва ще се обърна към социалните служби, Отдел "Закрила на детето", полицията...

# 76
  • Мнения: 4 380
Това е незаконно и си е чиста педофилия. Момчето нарушава закон имайки връзка с непълнолетна, и вие също ако ги подслонявате под покрива си ставате съучастници.

Имаше едно кандидат-гадже на щерка ми на възраст която никак не ми хареса, привиках го, сплаших го че ако се приближи ще го тикна в пандиза за блудстване (а полицията не се церемони с педофили), и няма и следа от него.

# 77
  • Мнения: 1 168
Е, хайде сега - чак пък "Закрила на детето". После ще се развихри такъв лют и вековен семеен скандал, че ...

За мен най-безболезненеия вариант е, да им се каже, че с най-голямо удоволствие ще ги приемете, но с условието ти да спиш с момата, а мъжът ти с племенника /щото и да имате достатъчно стаи, все тая, нали няма цяла нощ заключени да ги държите/. Ако само са си търсели терен, сами ще се откажат. Ако пък сте в друг град и водещото е да си направят екскурзия, ще дойдат, няма да вършат нищо незаконно и няма да има сръдни в родата.

# 78
  • Мнения: 4 380
Е, хайде сега - чак пък "Закрила на детето". После ще се развихри такъв лют и вековен семеен скандал, че ...

За мен най-безболезненеия вариант е, да им се каже, че с най-голямо удоволствие ще ги приемете, но с условието ти да спиш с момата, а мъжът ти с племенника /щото и да имате достатъчно стаи, все тая, нали няма цяла нощ заключени да ги държите/. Ако само са си търсели терен, сами ще се откажат. Ако пък сте в друг град и водещото е да си направят екскурзия, ще дойдат, няма да вършат нищо незаконно и няма да има сръдни в родата.

Фактът че ги приема в дома си вече е съучастие в престъпление. В никакъв случай! Naughty
Не знам що за сръдни в родите си имате, за подобни неща сръдни не може да има. Педофилията е сериозно престъпление.

# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
Пропуснах да напиша, че въпросният младеж също ще си го отнесе. Първо с добро, после както дойде.

# 80
  • Мнения: 1 168
Е, хайде сега - чак пък "Закрила на детето". После ще се развихри такъв лют и вековен семеен скандал, че ...

За мен най-безболезненеия вариант е, да им се каже, че с най-голямо удоволствие ще ги приемете, но с условието ти да спиш с момата, а мъжът ти с племенника /щото и да имате достатъчно стаи, все тая, нали няма цяла нощ заключени да ги държите/. Ако само са си търсели терен, сами ще се откажат. Ако пък сте в друг град и водещото е да си направят екскурзия, ще дойдат, няма да вършат нищо незаконно и няма да има сръдни в родата.

Фактът че ги приема в дома си вече е съучастие в престъпление. В никакъв случай! Naughty
Не знам що за сръдни в родите си имате, за подобни неща сръдни не може да има. Педофилията е сериозно престъпление.

Оооо, я моля ти се, за къде по-маловажни неща /като напр. на кого е кръстено детето/ стават люти скандали и сръдни, а камо ли за това, че си пратил сина им като подсъдим в педофилия, изнасилване и т.н. До гроб няма да си проговорят.
Не знам защо трябва да се търси директна конфронтация, вместо да се изгладят нещата по дипломатичен начин. Ако някой ще съди момчето, то следва да са родителите на момичето, а не лелята на момчето.
И не ми обяснявайте колко са безотговорни родителите на момичето, и че не са никакви родители, защото само по това не може да се съди кардинално.
Не е правилно, съгласна съм, но пък и в този форум едни моралисти безгрешни са се навъдили ...  ooooh! Айде, кой безгрешен ще хвърли първия камък.

# 81
  • Мнения: 4 380
Ако викнеш полиция и подадеш оплакване, може и да има сръдни. За това че отказваш категорично подслон с непълнолетна, не може да има. Трябва да са ти благодарни даже че си затваряш очите за блудството на сина им.
Не знам аз що е то сръдни...в моята рода никой не смее на мен копче да ми каже.

# 82
  • Мнения: 5 310
Какво значение в този случай има мнение на роднини? Ако  имаш малолетна дъщеря, а въпросния племенник започне по-често да ви идва на гости, ти самата ще бъдеш ли спокойна за собственото момиченце? Нищо, че ви е роднина.

# 83
  • София
  • Мнения: 7 203
А авторката изчезна нещо, или?

# 84
  • Мнения: 4 380
Какво значение в този случай има мнение на роднини? Ако  имаш малолетна дъщеря, а въпросния племенник започне по-често да ви идва на гости, ти самата ще бъдеш ли спокойна за собственото момиченце? Нищо, че ви е роднина.

Ти пък вече и инцест взе да си въобразяваш. Shocked Това че спи с непълнолетни не значи че спи и с братовчедки, айде сега. Още малко и стопанката ще трябва да я е страх от него да не я набара в някой ъгъл. Joy

# 85
  • Мнения: 1 168
Ако викнеш полиция и подадеш оплакване, може и да има сръдни. За това че отказваш категорично подслон с непълнолетна, не може да има. Трябва да са ти благодарни даже че си затваряш очите за блудството на сина им.
Не знам аз що е то сръдни...в моята рода никой не смее на мен копче да ми каже.
Ама разбира се, че може да откаже, аз в случая коментирах съвета да се обади на "Закрила на детето"

# 86
  • Мнения: 1 567
Оооо, я моля ти се, за къде по-маловажни неща /като напр. на кого е кръстено детето/ стават люти скандали и сръдни, а камо ли за това, че си пратил сина им като подсъдим в педофилия, изнасилване и т.н.

За името на детето, демек на кого ще е кръстено няма член в Наказателния Кодекс.
Докато за блудство с дете има...
Ами, да нека се сърдят на Конституция, НК, Съд, Полиция и каквото още се сетиш.

# 87
  • Мнения: 1 168
Оооо, я моля ти се, за къде по-маловажни неща /като напр. на кого е кръстено детето/ стават люти скандали и сръдни, а камо ли за това, че си пратил сина им като подсъдим в педофилия, изнасилване и т.н.

За името на детето, демек на кого ще е кръстено няма член в Наказателния Кодекс.
Докато за блудство с дете има...
Ами, да нека се сърдят на Конституция, НК, Съд, Полиция и каквото още се сетиш.


Да, ама те ще се разсърдят на авторката не на Конституцията.
Я ти кажи с ръка на сърцето, щеше ли да се обадиш на "Закрила на детето" или на полицията, или просто щеше да отклониш поканата или да ги настаниш в отделни стаи и да си затраеш пред властите, ако беше на мястото на авторката. И тогава защо като видиш на пейка в парка момче и момиче да се натискат, не звъннеш веднага, а ги подминаваш? Или не си виждала? Ти секс на 18 год. ли прави за първи път?

# 88
  • Мнения: 212
Вие има ли нещо,дето да не го драматизирате?
Стигнахте до съдене за педофилия,изнасилвания,закрила на детето...
Преувеличавате прекалено много.
Вероятно сте наясно,че в момента масово на 12-13-14 години момичетата вече не са девствени или най-малкото си имат гаджета.
Не може да обвинявате един човек в педофилия без да сте наясно за връзката му с момичето. Тя сама го е избрала,явно е готова за гадже и т.н и щом родителите й са съгласни,вие кои сте,че да ги съдите?!
Лелята има право да откаже гостуването им,но толкова!

# 89
  • Мнения: 1 168
Вие има ли нещо,дето да не го драматизирате?
Стигнахте до съдене за педофилия,изнасилвания,закрила на детето...
Преувеличавате прекалено много.
Вероятно сте наясно,че в момента масово на 12-13-14 години момичетата вече не са девствени или най-малкото си имат гаджета.
Не може да обвинявате един човек в педофилия без да сте наясно за връзката му с момичето. Тя сама го е избрала,явно е готова за гадже и т.н и щом родителите й са съгласни,вие кои сте,че да ги съдите?!
Лелята има право да откаже гостуването им,но толкова!

Peace

Общи условия

Активация на акаунт