Твърде консервативна ли съм...

  • 10 291
  • 161
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 567

Я ти кажи с ръка на сърцето, щеше ли да се обадиш на "Закрила на детето" или на полицията, или просто щеше да отклониш поканата или да ги настаниш в отделни стаи и да си затраеш пред властите, ако беше на мястото на авторката. И тогава защо като видиш на пейка в парка момче и момиче да се натискат, не звъннеш веднага, а ги подминаваш? Или не си виждала? Ти секс на 18 год. ли прави за първи път?

Отговарям
1. да, с двете ръце на сърцето щях да се обадя. И на полицията.
2. До покана въобще нямаше да се стигне...
3. Не, не съм виждала на такава възраст. Виждала съм 17-18 год. По-малки не.
4. Ммм, не смятам, че те интересува кога съм правила секс за първи път...

Драматизираме... #Crazy #Crazy
Е, добре тогава, май и медиите драматизират за заловените престъпници и педофили ("приятели" на децата) или пък педерасти (която дума се използва неправилно в бг език и означава буквално "любовник" на децата)
Хора, отворете си очите...

# 91
  • Мнения: 212
А ти изпи ли си хапченцата?
Знаеш ли,ще ти кажа нещо,надявам се да ме разбереш.
Много често изнасилване на малолетни се случва при обстоятелства,в които родителите на жертвата не са наясно за случилилото се.И не са наясно,защото за тях,тяхното ангелче на 13 е прекалено малко,за да има гаджета и не си правят труда да се интересуват,съответно децата от страх каква ще е реакцията на родителите им не им казват,че имат гадже и в повечето случаи въпросното гадже може да се окаже пълноценен педофил,който е изнасилил детето.
Но,ако се говори достатъчно на тази тема с децата и им се обяснява нещата няма да стигнат до там.
И аз на 13 имах гадже. Може да не съм правила секс с него тогава,но определено сме се натискали в училище,по пейки и т.н. Майка ми го познаваше и му имаше доверие и той по никакъв начин не се е възползвал от мен.
Но vselinap ти определено си влезнала яко във филма и така зверски драматизираш,че чак ставаш банална!

# 92
  • Мнения: 3 880
Вероятно сте наясно,че в момента масово на 12-13-14 години момичетата вече не са девствени или най-малкото си имат гаджета.
Това, че сме наясно, не прави това законно Peace
По закон секс с малолетни (под 14 год.) е забранен, без значение кой е позволил. Точно защото има изтрещяли родители, позволяващи всичко е добре законът да се намесва....
Много от родителите на изнасилените бебета също са дали съгласието си, и сега кво, да спим и ние спокойно тогава ooooh!

И няма лошо на 12- 13 години да се закачат и да се натискат на пейката, но хайде да са поне връстници децата, а не 13 годишна с 20 годишен...

# 93
  • Мнения: 1 567
А ти изпи ли си хапченцата?
Но vselinap ти определено си влезнала яко във филма и така зверски драматизираш,че чак ставаш банална!



Какво искаш да кажеш с това? Поясни ако обичаш....
какво драматизирам и с какво ставам банална...

# 94
  • Мнения: 1 168

Много от родителите на изнасилените бебета също са дали съгласието си, и сега кво, да спим и ние спокойно тогава ooooh!

#Crazy От къде почерпи тази информация?

И няма лошо на 12- 13 години да се закачат и да се натискат на пейката, но хайде да са поне връстници децата, а не 13 годишна с 20 годишен...

Що да не би като са връстници да не е престъпление? Или просто момъка няма да носи наказателна отговорност, защото е непълнолетен?

# 95
  • Мнения: 212
А ти изпи ли си хапченцата?
Но vselinap ти определено си влезнала яко във филма и така зверски драматизираш,че чак ставаш банална!



Какво искаш да кажеш с това? Поясни ако обичаш....
какво драматизирам и с какво ставам банална...
Ами изкара случая така,че едва ли не момчето системно изнасилва приятелката си и трябва да се съди за педофилия,да се обърнеш към закрила на детето,които от своя страна могат да прибягнат до социални грижи,съответно това дете по някакъв начин да бъде отнето от родителите си,което пък ще му провали живота...и всичко това,защото момичето си има приятел,а пък е на 13. И като е на 13 какво? Да ходи с една каишка на врата и като види момче(колкото или по-голямо от нея) да се наказва? Айде моля ви се!
Нито знаете те дали правят секс,нито нищо! Може наистина да отиват просто на екскурзия на чичо и леля...а не да си търсят терен...
Ето за това драматизираш,направи го ебати случая без да имаш факти!

# 96
  • Мнения: 9
Вероятно сте наясно,че в момента масово на 12-13-14 години момичетата вече не са девствени или най-малкото си имат гаджета.
Това, че сме наясно, не прави това законно Peace
По закон секс с малолетни (под 14 год.) е забранен, без значение кой е позволил. Точно защото има изтрещяли родители, позволяващи всичко е добре законът да се намесва....
Много от родителите на изнасилените бебета също са дали съгласието си, и сега кво, да спим и ние спокойно тогава ooooh!

И няма лошо на 12- 13 години да се закачат и да се натискат на пейката, но хайде да са поне връстници децата, а не 13 годишна с 20 годишен...
    Абсолютно подрепям!         

# 97
  • Мнения: 3 371
и аз в кюпа с консервите  Simple Smile .
сигурен белег, че остарявам, май  Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 3 880

Много от родителите на изнасилените бебета също са дали съгласието си, и сега кво, да спим и ние спокойно тогава ooooh!

#Crazy От къде почерпи тази информация?
Ами от медиите, Ирина, тъжно е но е живата истина, че децата не са само отвлечени, а и "любезно" предоставени от родители и настойници. И това не е от вчера....

# 99
  • Мнения: 1 168
А ти изпи ли си хапченцата?
Но vselinap ти определено си влезнала яко във филма и така зверски драматизираш,че чак ставаш банална!



Какво искаш да кажеш с това? Поясни ако обичаш....
какво драматизирам и с какво ставам банална...
Ами изкара случая така,че едва ли не момчето системно изнасилва приятелката си и трябва да се съди за педофилия,да се обърнеш към закрила на детето,които от своя страна могат да прибягнат до социални грижи,съответно това дете по някакъв начин да бъде отнето от родителите си,което пък ще му провали живота...и всичко това,защото момичето си има приятел,а пък е на 13. И като е на 13 какво? Да ходи с една каишка на врата и като види момче(колкото или по-голямо от нея) да се наказва? Айде моля ви се!
Нито знаете те дали правят секс,нито нищо! Може наистина да отиват просто на екскурзия на чичо и леля...а не да си търсят терен...
Ето за това драматизираш,направи го ебати случая без да имаш факти!

Peace



Отговарям
1. да, с двете ръце на сърцето щях да се обадя. И на полицията. Глупости! Айде не си криви душата!
2. До покана въобще нямаше да се стигне...
3. Не, не съм виждала на такава възраст. Виждала съм 17-18 год. По-малки не. Иска ли им лична карта, за да твърдиш с такава сигурност?
4. Ммм, не смятам, че те интересува кога съм правила секс за първи път... Изобщо не ме интересува, ти сама си направи съпоставака. Въпроса беше риторичен.

Драматизираме... #Crazy #Crazy
Е, добре тогава, май и медиите драматизират за заловените престъпници и педофили ("приятели" на децата) или пък педерасти (която дума се използва неправилно в бг език и означава буквално "любовник" на децата) Медиите дават репортажи за 40-50 годишни, а не за 18-20 годишни и между другото те са си на свобода. Не съм чула медиите да осъждат хомосексуализма.
Хора, отворете си очите...

Да консерва съм, защото не бих ги подслонила в къщата си в една стая, но не бих се обадила и на полицията! Точка - не ми се водят повече безмислени спорове с псевдоморалисти!

# 100
  • Мнения: 212

Много от родителите на изнасилените бебета също са дали съгласието си, и сега кво, да спим и ние спокойно тогава ooooh!

#Crazy От къде почерпи тази информация?
Ами от медиите, Ирина, тъжно е но е живата истина, че децата не са само отвлечени, а и "любезно" предоставени от родители и настойници. И това не е от вчера....

Е ние не говорим за некви изващения вече,ами оф.....щото това е много различно...но все пак ти заговори чак за бебета,май от там дойде въпроса на колежката Simple Smile

# 101
  • Мнения: 99
абе малко си е моми4ето, няма спор, аз бих излъгала нещо и не бих ги приела... Crazy

# 102
  • Мнения: 1 567
Ами изкара случая така,че едва ли не момчето системно изнасилва приятелката си и трябва да се съди за педофилия,
....
Нито знаете те дали правят секс,нито нищо! Може наистина да отиват просто на екскурзия на чичо и леля...а не да си търсят терен...
Ето за това драматизираш,направи го ебати случая без да имаш факти![/b][/i]

Ами да верно драматизирам.

Тя на 13, той на 20 - отиват на екскурзия, за да философстват над житейските проблеми .... Може и в някой политико-културен дебат да се впуснат...
Тя, след като е на 13 има размах и полет на мисълта, пък за знания, да не говорим...

Не, още по-добре, ще имат сериозни разговори за бъдещите Евро избори, коя партия, кой депутат предлага, програмите им...

После сигурно ще обсъдят и интеграцията на България в ЕС...

Права си.

13 годишната и 20 годишния батко за по-горе описаните интелектуални разговори отиват на екскурзия...

# 103
  • Мнения: 3 880
Е ние не говорим за некви изващения вече,ами оф.....щото това е много различно...но все пак ти заговори чак за бебета,май от там дойде въпроса на колежката Simple Smile
Абе не съм искала да ги намесвам, просто дадох пример, че разрешението на родителите не е винаги най-правилното и щом даже има такъв закон (за малолетните) значи все пак има нещо нередно в това 20 годишен да прави секс с 13 годишна... Сексът, по мои спомени, не е жизненоважен за тази възрастова група Wink така, че девойката спокойно може да почака да порасне поне още с една година, няма да умре от мерак Simple Smile

# 104
  • Мнения: 46 553
Извън темата. Ако момичето е на 17 г., ще ги приемете ли, въпреки закона?

Общи условия

Активация на акаунт