Твърде консервативна ли съм...

  • 10 296
  • 161
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 686
Честно казано,хич не ми се нравят такива...
Като си търсят място къде за се из"кат,да ходят на хотел,вкъщи не е бардак(независимо дали са на 13,17 или 30 г.).
Нямам такива роднини,дето да си водят малолетните гаджета. Sunglasses

# 106
  • Мнения: 2 401
Тя сама го е избрала,явно е готова за гадже и т.н и щом родителите й са съгласни,вие кои сте,че да ги съдите?!
Лелята има право да откаже гостуването им,но толкова!


Поредното мъдро изказване на кежуълната  ooooh!  Порасни вече. Или смени средата, в която се движиш.

# 107
  • Мнения: 431
Не се сърди, човече - 17  не е извън закона, 13 е. Има разлика между непълнолетен и малолетен. В НК също са различни групи.

# 108
  • Мнения: 5 311
Извън темата. Ако момичето е на 17 г., ще ги приемете ли, въпреки закона?

Не, не бих. Трябва да бъде пълнолетна.

# 109
  • София
  • Мнения: 62 595
На 17 е съвсем различно. Аз завърших гимназия на 17 и започнах работа.

# 110
  • Мнения: 212
Тя сама го е избрала,явно е готова за гадже и т.н и щом родителите й са съгласни,вие кои сте,че да ги съдите?!
Лелята има право да откаже гостуването им,но толкова!


Поредното мъдро изказване на кежуълната  ooooh!  Порасни вече. Или смени средата, в която се движиш.

Ти за мойта среда не бери грижа....мисли си за твоите деца!

# 111
  • Мнения: 46 554
На 17 е съвсем различно. Аз завърших гимназия на 17 и започнах работа.

Затова написах, че е извън темата, просто ми беше интересно  Simple Smile

Не се сърди, човече - 17  не е извън закона ...

Имам спомени, че секс с непълнолетна пак се наказва, явно съм в грешка ...

# 112
  • Свищов
  • Мнения: 874
Casual_girl88, само да вметна, че няма значение ничие съгласие в случая-на момичето, на майка му, ако ще и на папата. Според закона това си е изнасилване.

http://www.vks.bg/vks_p04_04.htm#%D0%A0%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BBVIII

# 113
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Casual_girl88, само да вметна, че няма значение ничие съгласие в случая-на момичето, на майка му, ако ще и на папата. Според закона това си е изнасилване.

http://www.vks.bg/vks_p04_04.htm#%D0%A0%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BBVIII

Taка е, но трябва да се докаже, а това не е толкова елементарно.


Имам спомени, че секс с непълнолетна пак се наказва, явно съм в грешка ...
Определено си в грешка, иначе поне половината от мъжете трябваше да гнием по затворите само за "престъпленията" ни, които сме извършили като ученици. Mr. Green

# 114
  • Мнения: 1 168
 Joy Joy Joy
Такааа, понеже се скъсахме от линкове към НК аз да попитам, при положение, че момичето е 7-ми клас /втори срок по настящем/ не се ли сещате, че най-вероятно е навършила 14 г. А сега да видим как ще обвините момчето в блудство и какво ще постигнете с обаждане в полицията! Защото секса без принуда с лице на 14г. не е наказуем.

# 115
  • Мнения: 431
Такааа, понеже се скъсахме от линкове към НК аз да попитам, при положение, че момичето е 7-ми клас /втори срок по настящем/ не се ли сещате, че най-вероятно е навършила 14 г.

Аз на 14 бях в 8-ми, при това съм повтаряла първи клас. Joy

# 116
  • Мнения: 212
Joy Joy Joy
Такааа, понеже се скъсахме от линкове към НК аз да попитам, при положение, че момичето е 7-ми клас /втори срок по настящем/ не се ли сещате, че най-вероятно е навършила 14 г. А сега да видим как ще обвините момчето в блудство и какво ще постигнете с обаждане в полицията! Защото секса без принуда с лице на 14г. не е наказуем.
е ти кво им се обясняваш? Не виждаш ли,че филма така им е влезнал под кожата,че се чудат вече едва ли не кога те да се обадат в полицията и да вкарат момчето в затвора?
И ти си непросветена и непораснала като мен. Дай да сменяме средата...мощно в най-близкия манастир да се учим на морал и дисциплина с Наказателния Кодекс под възглавниците! Rolling Eyes

# 117
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Какво обаждане в полицията ?!   Shocked Shocked
Дори и на 12-13 да е,  няма по-голяма глупост от това да се намеси полицията в такива взаимоотношения(ако няма насилие разбира се), с нищо няма да помогне.

# 118
  • Мнения: 4 841
Я, някой повдигнал тази тема  Joy
Не ми казвайте, че там става въпрос за различна възрастова група, защото е същата - за да станеш "мама" на 15 години, значи си забременяла на 14, което си е съвсем в "таргета" на авторовия въпрос.

Забавлявам се понякога колко бързо се променят форумските тенденции... За едни може, за други - не... Или докато само се сношава, момичето върши нещо лошо, но в момента, в който вече забременее, се сдобива с ореол и крилца и трябва да бъде подкрепяно newsm78

# 119
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Аз пък не виждам връзката между двете теми. Точно за да не се стига до малолетни майки е редно да не се допускат и толерират такива изяви като обсъжданите в темата. А като стане белята много ясно, че ще подкрепиш момичето, няма да я изгониш я. Това не значи, че одобряваш поведението и.
Аз също бих била категорично против подобно гостуване.

Общи условия

Активация на акаунт