Отговори
# 45
  • Мнения: 22 935
Утре ще ви пусна снимки,ама нямам без очилатаааа...хехехехе....Wink
Имам оплакване,не мога да ям.Тоест мога,но трябва да ям като врабче.Ако не се усетя навреме,а хапна нормално,после ще умра,толкова ми е лошо.Стомахът ми се е свил нейде да направи място на огромния тумбак и е нещо страшно.Всеки път все едно съм преяла,ама до пръсване.Трябва,преди да седна,да си навивам телефона да звъни на 3-тата минута,за да не ям повече.Кошмар.Осве това ме боли ужасно мускулатурата,долу в дясно и над срамната кост,все едно съм правила 100 коремни преси.Докато се раздвижа съм като гъска. Crazy

# 46
  • Мнения: 40
Привет момичета!
И аз имам кисекини,но гаденето намаля.....Иначе така ми се е схванал крьста и десния крак-като баба сьм.При пьрвата бременност имах такива проблеми чак в осмия месец....но се надявам да се пооправя-днес отидох на аквааеробика,но се схванах още повече

Виждам че обсьждате колички-Джейн много ми хареса, но знаете ли дали ако е летния вариант трябва да се разглобява преди да се сгьне?
А какво мислите за Bugaboo?

# 47
  • Мнения: 15
Добро утро,мами!Вчера бях на зъболекар,защото ми падна една пломба.имам ужасни киселини и не мога да седя много много на стол.Нощем се въртя ,няма угодия.Коремчето според колежките ми е много мъничко за 17 г.с. ,старая се да не обръщам внимание на тези неща.Просто се надявам ,че бобечто е добре.Иначе все по-ясно усещам ударите в коремчето си. Peace
Пожелавам лек и спокоен ден!  bouquet

# 48
  • Мнения: 958
Добро утро.
Ей днес се очертава страхотен ден. Аз се чувствам много добре, ставах само веднъж през ноща Simple Smile
Момичета да ви попитам, търся разтегателен фотьоил, ама в магазините има едни гадни без облегалки за ръцете, не ми харесват хич, а си спомням навремето по соц хотелите, винаги имаше по един разтегателен фотьоил и изглеждаше по-прилични от сегашните. Та някой има ли такова чудо, да каже мнение, или да ровя по форумите.  newsm78
Аз още съм на вълна ягоди и си хапвам по половин кило на ден, дано ен са много нитратни, чакам черешите, снощи си мислех, понеже мъжът ми нещо ме дразнеше, дали да не го юрна да търси череши, да се поизмъчи малко  Twisted Evil Ама после реших да не си гърмя козовете, че наистина като ми е прияде нещо става страшно.

# 49
  • Мнения: 203
Добро утроо мами!Приятен и слънчев ден Ви желая!    bouquet

# 50
  • Мнения: 123
 Как  сте момичета-кокичета  Heart Eyes ? Аз  не смея да питам за пола Embarassed, не 1че не искам да знам  Simple Smile, много съм любопитна. Страх ме е , че няма да види правилно, ще каже един пол, аз ще се настроя с цялата си душа да мисля и вярвам, че  такова и изведнъж - изненада Shocked . В 8 месец да ми каже  - ами 100 % да излезе противоположното Rolling Eyes .така стана миналия път. Живееш с мисълта  , че е момиче, а то си имало пишка  Laughing . Малко е стряскащо . Да подчертая, че като цяло винаги съм искала здраво дете, нищо повече, особено когато е първо и дълго чакано, не те интересува пола. Но е кофти, когато доктора е недовидял  Laughing .

# 51
  • Мнения: 1 668
Ето ме и мен днес - Вчера ходихме да хапнем суши с колеги и като се прибрах малкия спеше, гушнал възглавницата ми. Много мило ми стана.

# 52
  • Мнения: 183
Добро утро!

Кали, това е много вярно! Все пак докторите имат 50 % шанс да познаят пола от първия път.... или е едното или другото! Аз не искам да знам пола, защото около мен вече има достатъчно случаи на объркан пол. Пък и момента на изненадата ... тръпката до появата на бебето... учудените физиономии на всички, които чуват че не искам да знам.... с нищо не могат да се заменят! Да са ни живи и здрави бебоците! Дали момчета или момичета все ще ги обичаме!
 Едното бебе, за което говоря до 2 часа преди раждането беше момиче, а другото до 2 дни преди раждането. И двете бяха момчета. Сега второто спи в розова стая, а първото го обличат в розови дрешки и рокли (е, роклите не ги обличат, но...)! Грешки стават! И това са само в най-близкото ми обкръжение! А колко още познати имам, чиито близки приятелки са с объркан пол преди раждането  ooooh!!

аз да ви се оплача... Снощи беше първата ми безсънна нощ предизвикана от движещия се бебешок. Незнам дали от него или от вълнение че така се е размърдал и мога да усетя ритничетата през корема си (съвсем слабо, но се усещат) но не можах да спя! За сметка на това таткото спа като пън.... а така исках да го събудя и да усети бебочко как мърда!

Днес пак сме много активни. Докато си пия кафенцето то нещо недоволства, но толкова силно, че чак ми се гади! Иначе киселини нямам все още.....


Видях че си говорите за лимонади и ще ви кажа как я приготвяхме в заведението където работих. Става страхотно!  значи обелвате половин лимон и го нарязвате на едри парчета. Махат се семките и с една лъжица захар се слага в блендера за да се разбие на каша. Може да се добави малко вода ако е много гъсто. После се прехвърля в чаша (или голяма халба) и се долива със сода (спрайт, цитронада на швепс). Същото нещо става с портокал или грейпфрут. Много е вкусно и освежаващо е. Аз най-много го обичам с червен грейпфрут.

joya, тук във Варна съм виждала това което описваш. Цената на един такъв е около 250 лв обаче. Според мен са много за това което предлагат! Аз бих ти препоръчала да отидеш в някоя фирма за мека мебел (производител) и да си поръчаш направо по твой проект. Няма да ти откажат. Ако беше тук даже можех да те насоча и към фирма (на нас ни правиха кухнята и ще ни правят и другите мебели включително дивана в хола- само да намерим парички)

# 53
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, може ли да ми помогнете с мнение, защото сега ми излезнаха резултатите от БХС и аз честно казано не разбирам дали са добри или не:Ако нямате нищо против ще  ги напиша, за да си каже някой мнението, ако иска. Благодаря предварително. Та резултатите са следните:
AFP: 25.6, при реф. стойности: 14.9-74.5
bhCG: 20, при граници: 6.85-34.25
Моят риск е 1:1728, при пъзрастов риск: 1356.
Моля ви да ми кажете, ако имате идея как ви изглеждат тези резултати. Благодаря предварително. Hug

# 54
  • Мнения: 1 107
Деси, направо ти съчувствам искрено- аз се славя с добър апетит и много ми беше тежко в началото, че хич и не ми се яде, сигурно и заради това не бях качила никакв килограми (сега съм вече +1.5- голяма гордост Grinning). Явно всеки орган ни се премества, донамества и какво ли още не, за да има повече място на "жилището" на малките Joy
А какво мислите за Bugaboo?
Лично аз ги харесвам- особенно за по-мек климат- страхотно са маневрени, само са малко нисички(ако човек е по-високичък може да е проблем). Проблемът, който съм виждала при тях е, че платът ако е тъмен избелява много грозно , но пък казват, че нямат повреда тези колички.

seagirl83 , според мен са ти добре показателите- напълно в норма!  Hug

Кюбит- тази, която съм пуснала (голямата) има и допълнителна седалка за по-големичко бебе, но на мен не ми харесва, че предните колела не се въртят и въждам, че майките повдигат количката на задните, за да завият....пък и цената й (850 евро) ми се струва много за 5 месеца ползване и 16 кг. количка. Иначе вчера видях още една, която e по-близо до това, което търся. Иначе не знаех, че Maclaren -аз съм виждала само летни или междинни.  Но време  има много, аз съм от суеверните и не искам да прибързвам за сега....
joya -  и аз ям много ягоди (черешки още няма тук), досега нямам проблеми- надявам се да са безнитратни, защото са уж Био Wink Но още не тормозя мъжката част- да не го стресирам отрано Joy

# 55
  • Мнения: X
Добро утро момичета! Тук има информация за: Училище за бъдещи и настоящи родители – май 2009 г. и Дни на отворените врати за месец май 2009 г.
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=8381

# 56
  • Мнения: 20
Здравейте мацки,
Благодаря ви за милите думи! Hug Heart Eyes

Честити сини гащички на едира, петето, пламито и иви85, а пък розови панделки на радост и на Grinning

Деси, в товя случай е хубаво да хапваш често и помалко, че да не ти се натъпква коремчето, явно е по-чувствително и затова така се чувстваш.Аз определено ям като за последно и вече съм с 6 кг. отгоре.
Сеагърл83, според мен ти добър  риска,
 но нека се вклщючат и други момичета с коментар. Wink
Едира клипчето  ти е супер и коремчетата в албума са страхотни Grinning

# 57
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте мамчета,
аз до тук съм качила 7! килограма, а уж гледам да се храня правилно и да се движа постоянно.
Имам едно такова питане, понеже вкъщи разполагам с масажор на Цептер дали мога да го използвам само върху краката Grinning докато се разхождам на степера? Някоя да е срещала отрицателно инфо за вибрациите на масажора?

Хубав и слънчев ден желая на всички  bouquet

# 58
  • Мнения: 2 270
Здравейте и от мен,
Добро утро момичета! Тук има информация за: Училище за бъдещи и настоящи родители – май 2009 г. и Дни на отворените врати за месец май 2009 г.
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=8381
Звънях вчера, но отново всичко е пълно Sad - другия месец ще се пробвам пак!

# 59
  • Мнения: 126
Добро утро момичета,днес времето е супер след малко ще излизаме с малкия дивак.С тия колички вече съм се побъркала искам да има голями гуми но пък да не е 100 кила все пак  ще съм със секцио и по натам като натежат бебетата ще се усетят многото килограми на количката,тези които са по леки са с малки гуми и незнам вече.Сеагърл83 резултатите ти са супер няма от какво да се притесняваш.Аз в понеделник съм на преглед ще гледаме бебчетата дано да успееме да видиме пола им.

Общи условия

Активация на акаунт