Слънчеви очила за деца - откога и какви?

  • 9 863
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нямаше три годинки, когато взехме първите очила.
Сама си ги търси при силно слъчце.

# 46
  • вкъщи
  • Мнения: 704
от оптиката и задължително да са с висока защита

# 47
  • Мнения: 417
Купих му  слънчеви очила от  2годишен и си ги хареса, но не ги иска, само ги носим навън с калъфа, слага ги и след 2мин ги маха. Добре че е фен на шапките и козирките им му пазят сянка. Смятам че носенето на качествени слънчеви очила е важно за очичките при силно слънце.

# 48
  • Мнения: 830
Купих на моята мацка цайси  Sunglasses на Polaroid 39лв от магазина на Шипка, повече от доволни сме и двете. Остава да ги пази сега Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 1 913
Първите ги купих като беше на годинка... Те бързо се счупиха и следващата година купих едни, които ще носи и тази година със сигурност.

# 50
  • софия
  • Мнения: 100
От 1г. и 6м. Носи ги от време на време.Купих ги от Полароид на Патриарха.На дръжките имат нещо гумено за да не се счупят като ги разтягат децата

# 51
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Първите и единствените очила до сега са на Чико, купихме ги когато беше на 8 месеца и не ги е сваляла изобщо. Свикна на мига и си ги търси дори. Проверявахме ги в оптика и са със 100% УВ защита.

# 52
  • Мнения: 1 085
Не иска да носи очила, затова му слагам шапка с по - голяма козирка.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Първите очила на дъщеря ми бяха от оптика. Рамките бяха изкривени още същото лято. Преди 2 години взехме други здрави са все още, тя ги слага от време навреме и повече ги носи като аксесоар отколкото по предназначение.

# 54
  • Мнения: 1 666
Синът ми от двегодишен има слънчеви очила. С УВ-защита са, не са имитация, нито пък са безбожно скъпи (който търси-намира!). Пази си ги, не се е налагало да купуваме непрекъснато нови. Тази година му ги сменихме, защото имаше нужда.
На дъщеря ми догодина ще й купя, сега още е малка.

# 55
  • Мнения: 2 149
Доколкото знам от 3 годишна възраст очила.Сега сме с шапки Laughing Взех и едни да я пробвам,но не ги носи,само докато излезем и ги сваля Laughing

# 56
  • Мнения: 600
взех й на 2г 3м. беше с хрема и очите й сълзяха, та реших, че ще я облекчи. много пари ми се видяха, още повече, че хич нямах, ама реших , че по-добре хубави или никакви. носи ги и това лято, стават й и са съвсем здрави, тъй като са от някаква мека и леко гумирана материя. не помня марката, нещо детско и немско беше, от оптика.

# 57
  • Мнения: 188
Все още не съм купувала. Синът мои е на 3,5 год. Мисля, че не би могъл да ги пази.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 529
Гласувах с последната опция.
Но не ме питайте "Защо?" Laughing
Не знам отговора  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 3 983
Ние от една седмица сме с очила.Взех му Polaroid.
На няколко пъти ми иска мойте че му светило слънцето и мижа.
А пък и след като сестрата в яслата каза на едно момченце със слънчеви очила че било готино така -просто беше наложително Crazy Веднага и той поиска Laughing

Общи условия

Активация на акаунт