ЯНУАРКИ 2010 в очакване на първи преглед

  • 14 538
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.днес цял ден ми е едно лошо.От всяка храна ми е гадно и няма нещо което да ми се яде.направо е ужас.ама ще търпя,няма начин.
Мама Цоцоланка погледнах темата,много приветлива и уютна е станала!
вие какво правите през почивните дни,мен в последно време ми е едно уморено и ми се спи.
Пишете вие как сте,някой скоро ще ходи ли на преглед,аз вече нямам търпение.
Я ми кажете как се брои в коя седмица сме,защото навсякъде изчислява от първи ден на менструация?
а и друго няма ли вече някой да се похвали с близнаци?

# 286
  • Мнения: 693
добро утро и от мене!
катиче: май наистина сме съседки- много весело Joy

Супер, значи  ще си правиме компания! Hug Ти къде живееш? Аз съм над училището за глухонеми, до сградатат на Разузнаването.

Ние в петък оставихме Михаела на баба и . Мъжът ми ходи на рождене ден, а аз си почивах. Уж в събота трябваше да се наспя (пусти му и биологичен часовник) събудих се в 07.30 часа  Tired Цял ден Михаела ми липсваше ужасно много. Как ще изкарам в Турция 7 дни без нея, незнам  Blush

Гади ми се всеки път, като се нахраня, дори да съм хапнала и символични количества и от време на време ми се завива свят.
На преглед сън на 29-ти (петък).

KVJ, да, брои се от първия ден на последния цикъл. Аз например, всяка сряда влизам в нова седмица и всеки 12-ти в нов месец. Гестационни месеци не броя (само лекарите ги броят).

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 09:18 от Katinche

# 287
  • Мнения: 693
Цоци, аз не се записвам, защото не съм от най-идейните и изобретателни, но щом трябва ще ударя едно рамо  Hug

Ето от мен някой линкчета, които съм си добавила към фаворитите още предната бременност. Някои са на английски, но са разбираеми и за незнаещите английски: ИЗМЕРВАНЕ НА КОНТРАКЦИИ, ТЕГЛО НА ПЛОДА ПО Г.С., ИЗЧИСЛЯВАНЕ НА СЕДМИЦА И ТРИМЕСТЪР ОТ БРЕМЕННОСТТА, КАЧВАНЕ НА КИЛОГРАМИ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТТА

# 288
  • София
  • Мнения: 44
Здравейте момичета и аз да се запиша в новата темичка.В момента съм 6 г.с. и май и аз съм някъде за януари но още не сме видели пулс на бебо и не зная точно кога ще ми изчислят предполагаем термин.Пожелавам ви само положителни емоции  Hug

# 289
  • Мнения: 0
Прехвърлете се, ако обичате, в

НОВАТА ТЕМА

# 290
  • Мнения: 0
здравейте мамчета, Hug
 най после се престраших и аз да пиша, очаквам бебе през януари 2010 г.. Много се вълнувам, втора бременост ми е. Разликата с първото ми слънчище живот и здраве ще бъде 11 години.
 Надявам се всичко да е наред, и леко бременеене на всички вас. Joy Joy Joy

# 291
  • Мнения: 803
Здравейте и от мен! Simple Smile

Най-накрая дойде и моето време да пиша при вас.
Днес бях на първи преглед /след 3 положителни теста и едни малко съмнителни кръвни изследвания/ и се оказа, че съм бременна в 7 г.с.
Живот и здраве, ще гушкам бебче около 15 януари Simple Smile

Иначе...Повече за мен: това ми е първа бременност, на 23 години съм, от София. С приятеля ми сме заедно от 6 години, но само през последните два месеца целенасочено работихме за бебе /преди се пазехме/. Бих казала, че стана бързо, имайки предвид, че съм с обърната матка /доколкото знам жени като мен забременяват по-трудно/.
Желая ви преди всичко много здраве и много лека и безпроблемна бременност Simple Smile
Ще ми е приятно във вашата компания Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт