До кога с бебешките шампоани

  • 6 795
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 054
Нямам намерение скоро да се отказвам от бебешкия шампоан.
Все пак не люти.

Точно, защото не люти ще се откажа, когато влезе да се къпе сама и може да си пази очите. Дотогава не виждам защо да се мъчиме и двете  Peace
Племенницата ми е на 4 години и 8 месеца и ползва разни детски шампоани с принцеси по опаковките... марка не знам  Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 2 374
Все още мия дъщеря ми с бебешки шампоан вече е на 2год. и 3 мес.

# 122
  • Мнения: 2 587
Все още мия с бебешки шампоан и не мисля скоро да го сменям.

# 123
  • Мнения: 485
Косите и на двете си деца мия с бебешки шампоан - редувам този на "Клоран" със "Себамед".

# 124
  • Мнения: 1 523
Голямата до 7 годишна , а малката (на 3) все още с бебешки.

# 125
  • Мнения: 3 804
Големите до около 7-8 години,малката е на 4 ,но я къпя с детски шампоан.

# 126
  • Мнения: 1 586
Все още използвам Sanosan за Хриси,той е гел за коса и тяло,не дразни очите,ухае прекрасно и съм много доволна от него,още от бебе го използваме,понякога когато не мога да открия купувам бебешката Нивея,за сега няма да го сменям.

# 127
  • Мнения: 5 183
За косата все още полсвам бебешки

# 128
  • Мнения: 566
Голямата ми дъщеря е на 4 години и се мие със Шаума или Дулгон детски шампоани,много съм доволна от тях ,ароматни са и не дразнят очите.

# 129
  • Мнения: 98
На 6 започна да се къпе  сам и оттогава е по негов избор. Има и детски, но предпочита на баща си шампоана понеже бил "for men" Wink

# 130
  • Мнения: 322
Докато са деца,страхуващи се от люти шампоани Naughty

# 131
  • Мнения: 3 219
И двамата са с бебешки шампоани, на 3 и почти 12 г са.

# 132
  • Мнения: 567
Смятам поне до 6-7 годишна възрас да я къпя с бебешки шампоан

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 364
На две години и два месеца е и все още мия косичката и телцето с бебешки "Бюбхен" за коса и тяло. Тя се роди с много коса, която не окапа, а си порасна и сега вече стига до под раменете. След миене е като коприна и ухае страхотно. Смятам да я къпя с бебешки шампоан до момента, в който започне да се къпе и да си ги избира сама. Аз самата се къпя понякога с детски "Тео" и смея да твърдя, че се отразява на косата ми по-добре дори от професионални марки (но това, предполагам, е доста индивидуално).
Между другото Марина плаче само като и намокря косата, представям си какво ще бъде ако я измия с детски или шампоан за възрастни, така че - само бебешки. А и шампоаните за възрастни са с много агресивни съставки.

# 134
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
На 5 години е  и  все още използваме детски шампоан ,сега сме с Хип сменяме го с Клоран.Ползвах ме и тези с принцесите но и лютяха и ги оставиме за тялото.

Общи условия

Активация на акаунт