Рейки - тема 2

  • 74 391
  • 742
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 554
Radita, браво на теб  smile3521

П.П. Много сте сладки  Grinning

# 436
  • Мнения: 730
Люлеенето се е получили в резултат на синхронизиране на личната енергия с Рейки. МНого често в началото, след настройка това е едно от първите усещания.  Simple Smile Влизате в честота на Рейки по време на медитация.

# 437
  • Мнения: 133
Люлеенето се е получили в резултат на синхронизиране на личната енергия с Рейки. МНого често в началото, след настройка това е едно от първите усещания.  Simple Smile Влизате в честота на Рейки по време на медитация.
  Simple Smile ,но аз нямам настройки,възможно ли е сама да се канализирам?  Hug

# 438
  • Мнения: 4 414
аз винаги, когато медитирам, се люлея. още преди инициацията.
по време на инициацията усетих как ми се смени вибрацията и люлеенето ми се промени.

# 439
  • Мнения: 730
Люлеенето се е получили в резултат на синхронизиране на личната енергия с Рейки. МНого често в началото, след настройка това е едно от първите усещания.  Simple Smile Влизате в честота на Рейки по време на медитация.
  Simple Smile ,но аз нямам настройки,възможно ли е сама да се канализирам?  Hug

Не мисля  Simple Smile

# 440
  • Мнения: 65
Люлеенето се е получили в резултат на синхронизиране на личната енергия с Рейки. МНого често в началото, след настройка това е едно от първите усещания.  Simple Smile Влизате в честота на Рейки по време на медитация.
  Simple Smile ,но аз нямам настройки,възможно ли е сама да се канализирам?  Hug

Не мисля  Simple Smile

и аз съм медитирал върху Рейки преди настройката, но не е същото  Heart Eyes

# 441
  • Мнения: 175
Anutev, отговарям ти на въпроса.
Въпросната жена ми е не много близка приятелка и от време на време има разни послания за мен.Когато я попитам защо аз не го чувам или виждам-тя казва -Не искаш да ги чуеш.Относно това как изглежда и се държи....На периоди е....В единият момент е благороден, щастлив, любящ, усмихнат човек, след определен период вижда някакво зло около себе си и започва да се държи меко казано странно....При последните такива случки ми се обажда по няколко пъти като ме плаши с разни неща, че съм в беда, че не съм на прав път, че съм се объркала и тем подобни...Говори за мастерката си че е най-хубавото нещо в живота и, а в следващия момент тя вече е най-голямото зло...А за Христовото съзнание-няма нужда да я питам-тя си общува със Исус, Архангел Михаил и другите да не ги изреждам... #Crazy
Между другото- хората ,които са  медиуми са били винаги странни....Но това не им пречи да са добри, нали...

# 442
  • Мнения: 65
Anutev, отговарям ти на въпроса.
Въпросната жена ми е не много близка приятелка и от време на време има разни послания за мен.Когато я попитам защо аз не го чувам или виждам-тя казва -Не искаш да ги чуеш.Относно това как изглежда и се държи....На периоди е....В единият момент е благороден, щастлив, любящ, усмихнат човек, след определен период вижда някакво зло около себе си и започва да се държи меко казано странно....При последните такива случки ми се обажда по няколко пъти като ме плаши с разни неща, че съм в беда, че не съм на прав път, че съм се объркала и тем подобни...Говори за мастерката си че е най-хубавото нещо в живота и, а в следващия момент тя вече е най-голямото зло...А за Христовото съзнание-няма нужда да я питам-тя си общува със Исус, Архангел Михаил и другите да не ги изреждам... #Crazy
Между другото- хората ,които са  медиуми са били винаги странни....Но това не им пречи да са добри, нали...

Определено двойнственото поведение може да е индикация за дисбаланс на енергиите. "С какъвто се събереш, такъв ставаш"
Моят съвет е да бъдете внимателни с нея и дистанция.

# 443
  • Мнения: 175
Благодаря за съвета, Анутев, така и смятам да направя. Наистина колкото и да осъзнавам поведението и, при контакт с нея поемам част от нейната същност.Всъщност с повдигането ми на този въпрос тук исках да помогна и на други, които имат такива познати около себе си, така че препоръката ти със сигурност ще стигне и до тях. newsm10

# 444
  • Мнения: 620
sarabia , не съм чела постовете ти но аз също поемах много от проблемите на хората преди РЕЙКИ. За мен Рейки и другите подобни неща бяха "куковска работа" докато не пострадах лично от поемане на разни неприятни неща, довели впоследствие до проблеми на здравословно ниво. Тази жена просто има проблеми и явно мастерката не и помага достатъчно да не кажа изобщо.

# 445
  • Мнения: 133
 Искам да споделя,вчера докато медитирах,изведнъж ама цялата изтръпнах,усещах по цялото ми тяло топлина,като иглички,първо започна по ръцете и изведнъж по цялото тяло,все едно бях парализирана,отворих си очите и пак продължи,около 2-3 мин. Случвало ли ви се е подобно нещо? След това неможах да заспя от превъзбуда  Hug Споделете!

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 16:49 от Radita

# 446
  • Мнения: 620
Radita , ти как медитираш?  За мен медитацията е свързана с отпускане, релакс и оставяне на мислите без критика... Peace просто да си вървят. Да не би да си мислила и да си се напрегнала допълнително newsm78

# 447
  • Мнения: 65
Radita , ти как медитираш?  За мен медитацията е свързана с отпускане, релакс и оставяне на мислите без критика... Peace просто да си вървят. Да не би да си мислила и да си се напрегнала допълнително newsm78

медитацията е активен процес, различен от релаксацията.
При него трябва концетрация и усилия. Спонтанната медитация вече може да е за много напреднали. (или за който е паднал в казана с друидкото биле като малък(Обелиск) Stuck Out Tongue )

# 448
  • Португалия
  • Мнения: 4 116
визуализацията и медитацията чрез визуализация ,може би е активен процес ...
но истинската медитация  е не-правене, осъзнаване чрез не-осъзнаване на цялостния Аз,навлизане в същността,чрез не-действие Peace
аз съм медитирала още като дете,интуитивно,инстинктивно ...точно чрез не-правене и не-мислене Peace

# 449
  • Мнения: 65
визуализацията и медитацията чрез визуализация ,може би е активен процес ...
но истинската медитация  е не-правене, осъзнаване чрез не-осъзнаване на цялостния Аз,навлизане в същността,чрез не-действие Peace
аз съм медитирала още като дете,интуитивно,инстинктивно ...точно чрез не-правене и не-мислене Peace

медитацията с немислене е много ценна, но за начинаещи може да е малко трудна.(но си струва усилията:)

Общи условия

Активация на акаунт