Малък ДЕКЕМВРИйски Лъв, дреме в маминия си търбух !

  • 12 598
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 391
newsm78 четирикамерно!? такова чудо няма, мила. Сърцето е с две камери и две предсърдия, ако си имала нещо подобно предвид ок. Иначе сърцето си е ДВУкамерно - лява и дясна камера разделени със стена, която трябва да е цяла.

изветрял ми е съвсем мозъка затова... първо бях писала БХС вместо ФМ
Иначе пише 4-кухинна сянка - което било нормалното...

# 46
  • Мнения: 274
 Peace така да. Иначе за размера 2 - 2.5 си е ок. Не го мисли да се притесняваш така. БХС ще покаже нисък риск.

# 47
  • Мнения: 614
Честито за хубавите резултати на всички! Аз от два дни не бях влизала и сега докато изчета всичко.....  smile3529 
Добре дошла и от мен на Милейди!

Само да се похваля, от утре вече официално ще работя от вкъщи - шефът се смили, а и да не беше смятах да изляза в болнични, тъй като по 1 час в едната посока каране ми идват в повече. А и ми е дискомфортно с повръщането и седенето на едно място....
Не знам при вас как е, но съм толкова разсеяна, че вчера минах на червено, без да искам Embarassed, а и целия стрес от всички идиоти по пътищата ме натоварва изключително.

Хубава вечер на всички!

# 48
  • sofia
  • Мнения: 176
Здравейте Мами,

Отдавна не съм писала, но чета редовно.
Амбър,  моля да ме включиш в дългата редичка, термин 14 декември, втора бременност, години 36. Благодаря


Пожелавам на всички безпроблемни месеци до успешния край.

# 49
  • Мнения: 1 391
явно съм с много разклатени нерви... щото така хубаво се наревах ей тъ йна работата.. та ме питат някои колеги кво ми е...

притесних се сега с тая гънка 2,7 при макс 3.... какви ли не щуротии....
Кажете какво мислите - всичко друго от прегледа е ок... но това  защо е толкова дебела гънката?
То пък да се запиша на друга фм ми няма при кой вече... всичко е заето. Следващата ми ФМ е 20та седмица при Марков чак. ох.....

Сега изядох един сладолед и леко ми се върна настроението... поне не плача.....

Памиво! Полежи си почини си и всичко ще е наред - това което е в теб е много по-хубаво и по-си заслужава, от местата на които би отишла -  така ми каза една приятелка и много ме впечатли - точно когато исках да обикалям в първите месеци насам натам, а трябваше вкъщи да седя.

# 50
  • Мнения: 118
Collibri всичко ще е наред, мила, не се притеснявай!  Heart Eyes

Милейди добре дошла, стискам палци и съм сигурна, че този път ще постигнеш мечтата си   bouquet

# 51
  • Мнения: 718
Collibri, максимумът е 3. Това означава, че дори и 3 да е не е задължително да има нещо обезпокоително. Това са средностатистически параметри и ти си В допустимите граници! Освен това за изчисляване резултатите на изследванията, които си направила (а те са много добри), се взима под внимание и тая гънка, която така те тревожи. Не се притеснявай, всичко ще е наред  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 104
Леле колко сте изписали - хайде и аз  да повторя.
Колибри - няма нищо обезпокоително в тая гънка - в границите си - значи си си шест отвсякъде.
*MILADY* добре дошла  Hug Разтреперах се като четох поста ти, знам че се случват често тези неща,но всеки път като видя такива проблеми и се шашкам и в същото време се радвам, че имате сила и ентусиазъм да продължите напред.
Памиво естествено че ще лежиш в мръсната София - нямаш голям избор, но пък и не е нищо страшно станало - нямаш отлепване със сигурност - иначе щеше да кървиш Praynig
Boby Alex и аз мисля,че резултати ти са перфектни - вече са казали момичетата - гледа се горния резултат. Честито!
Сигурно съм изпуснала някой - ама много пишете - не може да смогне човек Grinning

# 53
  • тук
  • Мнения: 510
Колибри,   от обяд чета, но на телефона нямам кирилица и не можех да пиша. Аз не знам защо се тревожиш, може би си очаквала 1 и нещо и затова. Но ти все пак си в 13 седмица (т.е. 12 + дни), което си е по-голямо бебче. Аз бях в 12-та (11 + 2 дни), което си е супер различно. Освен това ти имаш няколко отчетени резултата - от 2 до 2,6 и си запомнила само 2,6 ???? Защо, ако погледнеш средностатистически би трябвало да мислиш като за 2,35 , което си е супер нормално. Иди на БХС, ако някое от момичетата знае къде има свободни часове за ФМ иди и на друго място, но според мен си се притеснила за едното нищо. Наплакала си се, сега се успокой, добре си е човечето, да знаеш  Hug

# 54
  • Мнения: 2 768
Колибри, ще ти дърпам ушите, да знаеш! С тези нерви и страхове на никой не помагаш, на бебето най-малко! 

Ето една много интересна статия за Пренаталното общуване и особено за Съвременните изследвания как майката влияе на плода!
Забравяте за всякакви страхове и нерви, мислите само позитивно и с любов за бебето! Защото то наистина усеща всичко.

# 55
  • Мнения: 868
Здравейте!

elly и мойте качени килограми са 6.От време на време се притеснявам, но краткотрайно.

Пепинче много ми е мъчно като чета колко си притеснена.Стискам палци.

pamivo предполагам, че доста си се преуморила от приготвянето на багажа.При отлепване почти винаги има прокървяване.Така, че утре на док и после да пазиш леглото.

*MYLADY *добре дошла!Желая ти успешна и безпроблемна бременност!Този път всички сме до финала!

Collibri притеснителни са резултатите от 3 mm нагоре.Успокой се!На мен ми е интересно защо апарата е дал 3 различни стоиности при положение, че се мери един и същ параметър.Все пак ако ти е много свито на душичката и искаш второ мнение Враглева и Цолова от МЦ Фемина трябва да имат по- скорошни часове.За Димитрова знаем какъв наплив е.Но ти определено нямаш нужда от още една ранна ФМ.



# 56
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен на новодошлите!
Съгласна съм с eta - все повече се говори и пише за пренаталното общуване, за положителните емоции, които майките трябва да изпращат на бебчетата! Дори четох, че освен класическата музика, която им влияе най-добре, ако искаме например да научат след това повече чужди езици, трябва да ги чуват докато са все още в коремчетата... Представете си как им се отразява всеки звук, емоция или лоши мисли!

# 57
  • Мнения: 1 745
Колибри,ти в София ли беше? Embarassed Ако искаш да ти дам телефона на този МЦ,дето аз си правих феталната.100 % ще има свободен час,защото там май ходят само майки,които си водят ЖК в Т.Киркова! Laughing Пиши на ЛС ако искаш! Peace

# 58
  • Мнения: 2 768
... Дори четох, че освен класическата музика, която им влияе най-добре, ако искаме например да научат след това повече чужди езици, трябва да ги чуват докато са все още в коремчетата...

Знаех си, че не трябва да спирам Английския след бременността  Grinning Току виж ме таксували двойно  hahaha

# 59
  • Мнения: 67
Здравейте сладурки Hug
Аз днес бях по магазините и реших да ви пиша какво открих.Значи както се разхождах по центъра видях един магазин на име Terranova,помня че влизах там и миналото лято и там има доста широки блузки на цена от 10-20 лв.Много симпатични са,малко по-тийнейджърски,но така подмладяват.Аз дори се намъкнах в едни джинси S номер Shocked и си ги купих(защото са тесни и дълги).Миналото лято отидох някъде края на август мисля и имаха големи намаления - 50% - 60%.После реших да купя малко летни дрехи на малката и отидох в голямата Валентина и о,какво виждат очите ми - някакъв друг магазин на същото място.Влязох и видях много сполучливи неща,широки и съвсем не скъпи.Но забравих как се казваше магазина Mr. Green Embarassed Rolling Eyes Нищо,варненки ще се сетят Wink Дано малко съм помогнала в търсенето на по-широчки дрехи на нормална цена WinkЧестито на мамите,които вече знаят пола на децата си.Ние нарочно не научихме пола до самото раждане Mr. GreenБеше идея на една приятелка с термин началото на 12-ти май мисля,а аз на 21-ви май.И за тях беше изненада и за нас.
Много се пазете Hug и приятна вечер,разбира се Wink

Общи условия

Активация на акаунт