Отговори
# 45
  • Мнения: 16
аз пък умирам за краставици,само краставици ям и пия фанта портокал,вчера ходих за риба с една ръка държа въдица с другата ям краставица  Laughing Laughing

# 46
  • Мнения: 2 090
Първия път ядях много лимони Sick,а по принцип не близвам лимон.
Втория път-много шоколад,който също никога не ми е бил любим.

От любимите неща-никак не ми се ядеше месо,и първия,и втория път,а по принцип много обичам.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 064
Никакви такива явления нямаше  при мен.

# 48
  • Мнения: 3 929
Най-странното нищо, което консумирах, беше сокът от буркан кисели краставички. Какво блаженство! Отказах само кафето и то в самото начало, защото ми се гадеше от него.

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 72
По принцип много обичам пилешко месо,но когато забременях не можех да го гледам дори,а пък за миризмата... Sick.Не обичах таратор и млечна салата,но по време на бременността унищожавах огромни количества,дори сега ги хапвам с удоволствие Simple Smile.

# 50
  • София
  • Мнения: 23 097
Спрях да поглеждам любимото си кисело мляко (въпреки че точно по време на бременността е много полезно).
Налитах на тестени храни и като резултат от това прибавих 25 кг към стройната си фигура  Sad

# 51
  • Мнения: 805
Спрях да ям ананас, а принципно се изхранвам с него.
"Проядох" хляб с масло, а иначе не обичам.

# 52
  • Мнения: 485
проядох скариди , раци ..,. ей такива неща ...
а преди само като ги погледнех и ....  Sick

а какво спрях да хапвам .. ми и аз незнам вече ... аз много много непохапвам .... но може би определени неща от сладкото ..

# 53
  • Мнения: 27 524
Нищо сладко не можех да хапна по време на бременността и интересно - и досега това се запази, а преди много обичах  newsm78
Иначе ядях дини, мнооого дини  Crazy А тук към 2 евро беше килото и продаваха едни 20-килограмови, мъжът ми се разори докато родя  Laughing

# 54
  • Мнения: 645
Като бях бременна проядох кокос,който само като си помислех за него Sick,а спрях да ям месо,просто ми се гнусеше от него,като родих всичко си дойде по старо му Mr. Green

# 55
  • Мнения: 92
печени филийки със сирене от типа на  принцеса със сирене .можех да ям такива през цялото време. след като родих просто не мога да пия никакъв алкохол най-много 1 чаша вино , а преди да забременея си пийвах от време на време

# 56
  • Мнения: 485
като се замисля... и аз нещо месото съм взела да го отбягвам ... докъто преди леееллеее тези пържолки как ги морях Simple Smile

# 57
  • Мнения: 609
проядох месо

# 58
  • Мнения: 2 521
Първата бременност ядях много грозде и прясно мляко а намразих рибата,фъстъците,шоколадови вафли и всичко с шоколад.
Втория път пак не понасях рибата,но се пристрастих към айран  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 587
Проядох кашкавал,спрях да ям китайско и месо.

Общи условия

Активация на акаунт